socialismuskomunismus

Vracíme se do komunistické totality? Ne … jen jsme ji kvůli komunistickému smýšlení většiny společnosti nikdy neopustili

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Když jsme se v listopadu 1989 radovali nad vítězstvím nad bolševickou tyranií, měli jsme raději zvolit daleko střízlivější pohled. Podařilo se nám možná odstavit od koryt Jakešovu kliku KSČ, ale to bylo asi tak všechno. Pevně zakořeněný komunismus ve společnosti zůstal a je tu s námi dodnes.

A pociťujeme to na každém kroku. S jedním rozdílem, rudý mráz už nepřichází jen z Moskvy, ale dnes již bohužel i z Bruselu či Washingtonu, ale vlastně skoro z celého světa. Lidstvo zbohatlo, zlenivělo a zpanchartělo a došlo k přesvědčení, že nemusí pro svoje pohodlné žití moc makat, ale že stát se postará. Ve všech bohatých částech zeměkoule obyvatelstvo vzývá sociální stát, dotace, přerozdělování, progresivní daně, pozitivní diskriminaci a další výmysly novodobých bolševiků, kteří díky tomu veskrze všude vládnou.

Na této neokomunistické vlně se samozřejmě dnes veze jak Česká republika, tak celá EU, ale i třeba Bidenovy USA. Papaláši velmi rychle rozpoznali nálady obyvatelstva a dávají jim socialismus měrou vrchovatou. Kupují si volební hlasy házením pomejí líným prasatům do žlabů a zdá se, že většinové společnosti to vyhovuje a akceptovala tento děsivý stav.

Nikdo si už netroufne připomínat krev, pot a slzy, na kterých se dříve budovala prosperující společnost, neboť je předem odsouzen k neúspěchu. Situace tedy přesně kopíruje stav v ČR po roce 1948, kdy bolševik také sliboval létající pečené holuby všemu lidu a každý, kde se opovážil pochybovat byl zrádce a narušitel světlých zítřků. Stejně jako dnes desinformátor, rasista či xenofob.

V takovéto situaci je nesmírně těžké dělat pravicovou politiku či pravicový zpravodajský deník jako je Pravý prostor. Společnost na to není většinově naladěna. Komunistické myšlení zažrané po generace do mozku lidí to nedovoluje. Je to vidět i zde v diskuzích. Nechce se mi ani komentovat valnou většinu diskusních příspěvků pod seriálem článků “Bourání komunistických mýtů”. Kolik stesku po “starých dobrých socialistických časech” se tam vypisuje. Jak prý je “Bourání komunistických mýtů” špatné a jak by nemělo být vůbec publikováno. Nechápu … proč tedy někteří diskutující chodí na pravicový PP a nediskutují raději na Novinkách nebo Haló novinách? Že by snad tam nemohli takto zneužívat svobodu slova? Je mi z toho smutno, ale bohužel je to odrazem současné společnosti … téměř jediné pravicové médium v ČR a diskuse má jak Rudé Právo. Ale i toto je bohužel svoboda slova.

O to více si vážím lidí, kteří se i dnes nebojí zvedat pravicové myšlenky v politice. A to i přes to, že musí vidět, stejně jako já, že je to cesta proti proudu. Lidé s pravicovým myšlením jsou ostrakizováni a dehonestováni ze všech stran. Snaží se je zlikvidovat současná vládnoucí věrchuška, jí se podbízející maistreamová média, uplacené neziskovky, ale bohužel i většina komunismem promořených obyvatel. Nikdo ze jmenovaných totiž nechce přijít o své neosocialistické výdobytky, které jim za erární (stále nově a nově tisknuté) peníze zajišťuje pokrytecké panstvo, vládnoucí stylem po nás potopa.

Kam to tedy všechno může dojít? Samozřejmě ke katastrofickému konci. Nekryté peníze bez jakékoliv hodnoty, neustále pumpované do ekonomiky, pěstovaná závislost lidí na státu, utahování šroubů všech svobod … to vše jsou předzvěsti společenské apokalypsy, která zákonitě musí přijít a jejíž náznaky již pomalu začínáme vidět a pociťovat. Bohužel společnost je nepoučitelná a bude si asi muset vypít kalich hořkosti až do dna. Ale to co nás čeká už nebude jen taková legrační sametová revoluce, to bude masakr děsivých rozměrů napříč celým “rozvinutým” světem. Budeme týt držkou v zemi. Tentokrát absolutně.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 096 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 3,81 out of 5)
Loading...
266 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)