swedistan4-850x550
3.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

VP: Údajný konec vítačské politiky Švédska je nejspíš jen předvolební taktika

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dnes jsem narazila na tento článek na Novinkách, kde se uvádí, že současná švédská vláda hodlá přestat se svojí extrémně vítačskou politikou. Údajně si to myslí proto, že nepřijali žádné “sirotky” z vyhořelého tábora Moria podobně, jako třeba Německo. Jenže je vidět, že Novinky nesledují příliš podrobně to, co se děje poslední dobou ve Švédsku. Například, že se tam má hlasovat o nedůvěře vládě, takže hrozí předčasné volby.

Poměrně nedávno jsem zde v nějakém článku uvedla pro švédskou vládu velmi alarmující průzkum, který je ovšem pro běžné Švédy potěšující. V tomto internetovém průzkumu vedli s obrovským náskokem Švédští demokraté, což je protimigrační strana, se kterou nechce nikdo do koalice s tím, že jsou extremisté (ve švédském Parlamentu k nim ostatní přistupují zhruba stejně, jako u nás k SPD).

Poslední volby byly údajně silně zmanipulovány, také ve Švédsku měli – podobně jako u nás – podivný výpadek při sčítání a celkově tam byly zjištěny i různé manipulace. Právě proto požadují Švédští demokraté, kteří by byli zcela jasnými vítězi voleb, mezinárodní dohled nad volbami. Současná vláda, která záhy po požáru tábora Moria tvrdila, že část “sirotků” z tábora Moria přijme, nyní tedy zřejmě obrátila právě proto, že chce protimigrační rétorikou přebrat voliče Švédským demokratům

Tedy článkům, jako je ten novinkový (něco podobného tvrdili i na Nově), bych příliš nevěřila. Eurohujerské a tradičně silně vítačské strany jsou schopny udělat cokoli, aby zajistily, že Švédské demokraty z voleb vyšachují. A může to být právě požadavek SD na mezinárodní dohled nad volbami, co je děsí nejvíc.

Navíc, vláda si může rozhodovat o čem libo, nicméně už před časem dostal Švédský imigrační úřad kompetence, které jsou nadřazené těm parlamentním. Tento úřad již dostal na oficiální úrovni velkou svobodu přijímat rozhodnutí o přistěhovalectví do Švédska bez souhlasu vlády a parlamentu. Jedním z příkladů je rozhodnutí udělit povolení k automatickému a trvalému pobytu každému, kdo tvrdí, že pochází ze Sýrie společně a bez individuálního azylového řízení.

Nakonec připomínám, že stejnou taktiku zvolili vládní socani už před posledními volbami, kdy ze strachu z výsledku voleb slíbili, že konečně přestanou vítat. Jaká je ovšem realita, víte všichni. Článků o tom, co se děje ve Švédsku, jsem zde zveřejnila spoustu a nemálo z toho, co se v této severské zemi děje, už netají ani mainstream.

Protimigrační rétoriku nevěřím žádné vládě, ať tvrdí cokoli, je-li to zároveň vláda probruselská a je-li ochotna podepsat kdejaký promigrační dokument. Obzvlášť pak nelze podobnou rétoriku věřit těmto stranám před jakýmikoli volbami, neboť už jen málokde v Evropě je většina voličů svolná s další muslimskou invazí do Evropy.

Takže tomu, že by Švédové – mám samozřejmě na mysli politiky – náhle přestali vítat, vůbec nevěřím. Řadový občan už tam většinou nevítá (60% Švédů je údajně pro zastavení další invaze muslimů do země), ale už tam mají také spoustu “Novošvédů” z Afriky i Asie. A ti se množí mnohem rychleji, než skuteční Švédové, do budoucna jsou tedy potencionálním voličstvem pro vítací strany.

Počkejme si na postoje švédské vlády po případných předčasných volbách či třeba v případě, že k nim nedojde, protože je zde stále ta možnost, že vládě nedůvěra nebude vyslovena. Pak uvidíme, zda stále budou k přijímání dalších muslimských vetřelců odmítaví.

A především je třeba si uvědomit fakt, že Švédsko je od samého počátku jakýmsi “pokusným králíkem” v rámci NWO – jako první tam zavedli multikulturní výchovu, která vedla k maximální podpoře muslimské invaze, v zemi ale jako první začali také s LGBT a genderovou propagandou, tato země má jako první rušit hotovost a několik tisíc lidí tam již bylo pokusně dobrovolně čipováno. Symbolem klimaalarmismu je švédská Gréta a Švédsko se zbytku Evropy vymykalo i v pojetí “koronapodvodu”.

Důvodů, proč nevěřit údajné změně postojů současné švédské vlády je víc než dost. Je otázka, proč si tyto souvislosti neuvědomují mainstreamová média, která o údajném odklonu Švédska od vítačské politiky informují?? Nebo si to uvědomují, ale jen mlží??

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 722 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)