muslim_ashura-850x550
7.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

VP: Šokující video! Ashura – krvavý muslimský rituál prováděný i s malými dětmi můžete vidět již i v Evropě!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Malí muslimové se už prakticky od nejužšího věku setkávají zejména v radikálnějších rodinách s různými formami násilí. Už velmi malé děti se učí na hračkách podřezávat krky, v prostředí různých islámských bojůvek se pak totéž učí na bezvěrcích či nepřátelích. Muslim a nůž je již od narození zcela přirozené spojení, k němuž patří i krvavý rituál, praktikovaný ještě na kojencích. Video, které následuje, nedoporučuji sledovat slabým povahám.

Způsob, jakým šíitští muslimové oplakávají smrt Mohamedova vnuka v rámci svátku Ashura, je řezání noži  a jinými ostrými nástroji. Dokonce i děti bývají zkrvavené. Sadistické rituály, které se již neomezují pouze na muslimské země, nyní praktikují mimo jiné muslimové ve Francii a Velké Británii.

Krvavý rituál se neprovádí jen u dětí, ale i mezi dospělými, nicméně v jejich případě se sebepoškozují zcela dobrovolně, malých dětí se nikdo neptá. 

Mladí muži zakrvácení krví se rojí do ulic jako součást náboženského průvodu v muslimských zemích po celém světě a v poslední době i v některých nemuslimských zemích, jako je Velká Británie, Francie a USA.

Děti se také účastní krvavého rituálního sebepoškozování, které se koná před Ashurou devátého dne. Šíitští muslimové vzdávají úctu proudem jejich krve, když oplakávají vražednou a mučednickou smrt imáma Husajna, vnuka lžiproroka Mohameda.

Imám Husajn byl zabit armádami Jezídů poblíž Karbalá v roce 680 našeho letopočtu. Byl zabit svými politickými soupeři spolu se 72 společníky v bitvě o Kerbalu v sedmém století. Poté byla některá těla mrtvých zmrzačena. Lidé účastnící se průvodu se řežou čepelemi, často uvázanými na dlouhých řetězech a krev si rozmazávají po hlavě a zádech.

Krvavé rituály mají ve svém repertoáru i některá jiná náboženství, nicméně tam se jedná o sebepoškozování, tedy je na rozhodnutí každého jedince, zda chce daný rituál podstoupit. Zde se však řežou nožem i velmi malé děti, kterých se samozřejmě nikdo neptá na to, zda chtějí být pořezány. Ostatně, zkuste se ptát kojence…

Na to, jak se muslimští fanatici v průvodu sebepoškozují se můžete podívat níže – tedy máte-li na to žaludek. To, že jsou někteří muslimové ve jménu vnuka lžiproroka Mohameda schopni zraňovat nejen sami sebe, ale také své vlastní děti, nejlépe vystihuje hloubku jejich bezbřehého fanatismu. A šílené je, že se to stále častěji děje i v Evropě. Podobné průvody již zažily britské i francouzské ulice…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 767 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.