paris517
1.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

VP: Paříž: Muslim ubil k smrti dvě ženy, prý je psychicky nemocný

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tolik psychicky nemocných šílenců, maniaků a vrahů snad Evropa nikdy neměla. A jak se zdá, jejich příliv ani jen tak nepřestane. Psychiatři tak budou mít stále co na práci a brzy už nebude dostatečná ani kapacita stávajících “cvokáren”.  Obzvlášť se to pak týká zemí, které se vypořádávají s dědictvím koloniální minulosti, jako třeba Francie.

Poměrně divoké drama se odehrálo v Paříži ve středu 30. září. Ve dvacátém okrsku, když krátce před 20:00, zatkla policie severoafrického, údajně psychicky narušeného zločince za dvojnásobnou vraždu poté, co ji zalarmoval soused.

Ten slyšel hlasité hlasy připomínající hádku. Než dorazili na místo, mohli policisté zaslechnout sténání. Zatímco byli hasiči požádáni, aby otevřeli dveře, tak z nich vyběhl jedinec severoafrického typu, asi 30letý, vousatý, úplně nahý a pokrytý krví. Policie se pokusila podezřelého zpacifikovat, ale šílenci se podařilo zavřít dveře a dostat se zpět do jeho bytu.

Podle policejního zdroje policisté také zaslechli, jak muž za dveřmi přednáší modlitby v arabštině a stále dokola opakoval: “Neexistuje žádný bůh kromě Alláha a jeho poslem je Mohamed.”

Po vyražení dveří od bytu policie objevila hororovou scénu, jíž dominovala dvě ženská těla. Jedna z žen zemřela na poranění hlavy a  druhá byla nahá, trhaně dýchala a byla vážně zraněna. Brzy poté zemřela.

Policie dokázala určit totožnost muže, který hovořil velmi zmateně. Během svého zatčení se pokusil zaútočit na policisty. Policii se také snažili zastavit muslimští „diváci“, kteří odsuzovali údajné policejní násilí. Jeden ze zastánců muslimského vraha se dokonce přitiskl k policejnímu vozidlu a odmítl odejít.

Podezřelý, který byl vzat do vazby, je také dobře známý na psychiatrii. Podle policejního zdroje jsou obě ženy, které byly ubity k smrti, matka a teta podezřelého.

Psychiatrie – muslim – toto slovní spojení bude brzy stejně běžné, jako muslim – Allahu akbar nebo muslim – nůž. Ostatně, pokud někomu cpou od dvou let do hlavy něco natolik nenávistného jako je Korán, pak se ani není čemu divit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 979 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
87 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)