migrnemecko2
9.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

VP: Německo: Údajně příkladně integrovaný Afghánec utloukl v přítomnosti dítěte německou expřítelkyni kladivem

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Hloupost politiků nebo jen vypočítavost s vědomím, že jim se nemůže nic stát? I přes četné případy znásilnění a vražd rukou hostů kancléřky Merkelové se stále nejen tamní vláda, ale i mnohé jiné evropské vlády snaží tvrdit, že zde existují statisíce, ne-li miliony integrovaných muslimů. Jenže muslim, integrovaný do evropské nemuslimské společnosti, by už nebyl muslimem. Jednalo by se buď od odpadlíka od víry, či se jedná o džihádistu, který právě prochází fází přetvářky, tzv. takíji. Údajně příkladně integrovaný muslim spáchal v tomto případě vraždu ze cti.

Pro státní zastupitelství to byla plánovaná úkladná vražda z pomsty. Soud s Edrisem Z., který letos v  dubnu zabil mladou matku v Auwaldském lese, začal ve středu před lipským krajským soudem. Edris Z., který po celou dobu soudního procesu skrýval tvář za pořadačem, ráno vstoupil do soudní síně pod odhledem čtyř policistů. Před soudní budovou v té době demonstrovalo téměř 100 lidí proti vraždění žen jen kvůli jejich pohlaví.

Afghánec, který emigroval do Německa se svými rodiči v roce 1995, se beze slova posadil vedle svých právníků. V roce 2006 označil bývalý saský předseda vlády Georg Milbradt (75, Křesťanská demokratická unie) obviněného za „velvyslance Saska“ jako ukázkový příklad úspěšné integrace a v roce 2015 mu udělil německé občanství.

Jak se vražda odehrála? Ráno 8. dubna se vydala Myriam Z. (37 let) se svojí ještě ani ne tříměsíční dcerou Avou na procházku do jižního Auwaldského lesa. Podle obžaloby tam byl ve stejnou dobu také Edris Z. Ne náhodou. Měl v batohu kladivo a v hlavě plán, že zabije člověka.

Edris a Myriam kdysi tvořili pár. Oba pracovali jako sociální pracovníci na oddělení pomoci uprchlíkům. Mladý Afghánec nikdy nepřekonal skutečnost, že od něj žena nakonec odešla. Podle vyšetřování Edris Z. od té doby neustále svoji bývalou přítelkyni pronásledoval.

Už v srpnu 2018, když viděl Edris Z. Myriam ve společnosti jiného muže, na svého soka v lásce zaútočil. Obžaloba zmiňuje, že útok byl velmi divoký a násilný, přičemž obviněný napadeného kousal a také se údajně pokusil vypíchnout mu oči. Oběť utrpěla těžká poranění očních bulev, kousance po celém těle a také mu chyběl kus ucha.

Myriam poté nahlásila pronásledovatele na policii a prostřednictvím zákona o ochraně proti násilí byl Edrisovi Z. udělen zákaz přiblížení k bývalé přítelkyni. Zřejmě právě toto byl její rozsudek smrti. V obvinění z vraždy obžaloba předpokládá, že Edris Z. zabil svji bývalou přítelkyni, aby ji potrestal za oznámení policii. Pachatel přistoupil k mladé matce zezadu a rozbil jí lebku kladivem.

Když Myriam padla na zem, ležela na svém dítěti tak, aby jej ochránila, ale nemohla tak chránit sama sebe. Obviněný ji údajně nadále tloukl kladivem, i když ležela na zemi. Zasadil jí nejméně deset úderů, z toho čtyři do hlavy. Dva dny po násilném zločinu Myriam těžkým zraněním podlehla v nemocnici. Soud bude pokračovat příští středu.

V tomto případě se jednalo o typickou vraždu ze cti, ale také další případ, který by měl být ponaučením pro všechny sluníčkářky, které si myslí, že muslim je ideální partner. Co mne ovšem zaráží je fakt, že pachatel nebyl odsouzen už dříve, za napadení svého “soka v lásce”, protože podle všeho se jednalo už tehdy o velmi násilný útok.

Dalším zajímavým faktem je to, že byl dlouhodobě předkládán jako příkladný případ perfektní integrace. Není to totiž poprvé, kdy se podobně projevil takovýto “příkladně integrovaný” muslim. To ovšem pouze ukazuje, že jsou muslimové skutečnými mistry přetvářky.

Ostatně, pro příklad ani nemusíme chodit do zahraničí. Stačí připomenout i u nás před časem odsouzeného Samera Shehadeha, jehož v téže době, kdy posílal peníze sesterské organizaci Al Kajdy a vyzbrojoval svého bratra a švagrovou, aby mohli odcestovat do Sýrie bojovat za nastolení chalífátu, předváděla naše veřejnoprávní média coby perfektně integrovaného muslima.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 277 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
politicon.cz
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)