asyldreck-850x535
28.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

VP: Německé azylové ubytovny a jejich okolí vypadají nápadně podobně jako domovy našich “nepřizpůsobivých”

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Kdo viděl obrázky z Chánova, Předlic, jistých lokalit v Přerově ze Slovenska z košického Luníku IX a mnohé další lokality s podobným osazenstvem, ten by měl pocit, že se jistá menšina stěhuje do azylových ubytoven v Německu, neboť obrázky těch azylových zařízení, v nichž si mají občas dělat pořádek sami azylanti a není tam tedy zajištěn každodenní úklid, vypadají – jak sami můžete vidět na obrázku – velmi podobně.

Jaké smutné zjištění: zdraví, silní a „plní energie“ – noví obyvatelé ubytovaní v částečně nově vybudovaných ubytovnách, které byly postaveny podle nejmodernějších standardů stavební techniky a estetiky, tam zjevně nemohou pobývat bez dozoru a bez pomoci zvenčí vést slušný život. Kdyby ve většině azylových zařízení nebyli správci, nefungovaly tam úklidové společnosti a úklidové služby, pravděpodobně by se tamní obyvatelé zadusili vlastní špínou a navzájem by se zabili. Jak tito lidé zvládají každodenní život ve svých zemích původu?

Jsou odpadky v zemích Orientu a v Africe skutečně odhazovány na zem kamkoli vás napadne? Zdá se, že je to spíše tak, že v určitých kruzích je německá všestranná péče a pohostinnost považována za samozřejmost. Navíc, krátce po příjezdu do země zaslíbené, vidí nově příchozí odpadky, které jsou běžnou součástí kultury muslimského ghetta v německých městských “vyloučených” čtvrtích.

Aby toho nebylo málo: V Německu se od hostů jejich kancléřky ani neočekává, že budou dělat ty nejzákladnější věci, aby mohli vést normální život. Jinými slovy: čistota, úklid, hygiena nejsou tím, oč by se měli nově příchozí sami starat. Nemluvě o vděčnosti nebo dokonce o nějaké pokoře, nic podobného od nich nikdo nečeká a ani sami invazisté nic podobného neprojevují.

Všechno, co se učí naše děti od útlého věku, je těmto lidem z velké části ulehčeno prostřednictvím kompletní úklidové služby, včetně čištění toalet, přirozeně na náklady daňových poplatníků. Mnoho z těchto nově příchozích ve skutečnosti ani neví, jak používat toaletu.  Jejich ubytování pak podle toho vypadá. A podobně zvládnou “zkrášlit” své okolí ve velmi krátké době.

S tím, jak přibývá muslimských vetřelců, se nestíhá úklid jejich ubytoven, neboť se na to již nedostává dostatek personálu. Sociální demokraté pak požadují posílení obslužného personálu, samozřejmě placeného z daní pracujících Němců.

Mezitím občané platící daně dostávají “dobrou zprávu”, že výdaje na udržení nezaměstnaných hostů Merkelové nyní ročně dosahují působivých 6,6 miliard eur. Všechny ostatní náklady nejsou přesně zaznamenány, a proto je lze pouze odhadnout. Jen na další čtyři roky počítá federální vláda s náklady na tyto účely ve výši téměř 64 miliard eur.

A co dalšího v tomto směru hradí německý daňový poplatník?

Podle statistik Federální agentury práce měly v srpnu tohoto roku nárok na standardní dávky přibližně 2 miliony cizinců. V srpnu 2007 pobíralo dávky kolem 1,3 milionu cizinců. Pro srovnání: počet německých příjemců standardních dávek ve stejném období klesl z přibližně 5,8 milionu na přibližně 3,4 milionu.

V případě zahraničních příjemců dávek měli občané z jiných zemí EU od září 2018 do srpna 2019 nároky ve výši přibližně 2,4 miliardy eur. Dobrých 6,1 miliardy eur šlo ovšem lidem z osmi nejdůležitějších azylových zemí původu. Téměř 3,6 miliardy eur šlo azylantům ze Sýrie, 840 milionů eur lidem z Iráku a 810 milionů eur lidem z Afghánistánu.

Co z výše uvedeného vyplývá? Nejen to, že Němci živí stále více muslimských vetřelců, přičemž jim platí nejen ubytování, dávky a stravu, ale hradí jim také pohodlný život – tedy pravidelný úklid ubytoven, které v případě, že nejsou uklizeny, vypadají skutečně podobně jako po jistou dobu neuklízené okolí domů v lokalitách tzv. “nepřizpůsobivých” u nás.

Mimochodem, naše státem protěžovaná a vámi dobře živená menšina přišla zhruba z míst, kde se nachází dnešní Pákistán či severní oblasti Indie. Tedy geneticky mají jistě zejména k Afgháncům či Pákistáncům, kteří multikulturně obohacují nejen Německo, velmi blízko. Pak se nelze jejich velmi podobnému  způsobu života divit…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 237 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.