migrants-italia-850x550CERNOSI
11.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

VP: Na základě nového migračního paktu EU může státy EU zaplavit 60-70 milionů vetřelců během pár let

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Toto číslo udává Marine le Pen, která si nechala nová migrační a azylová pravidla prověřit. Jak jsem upozornila již v několika předchozích článcích během minulých tří měsíců, tak od samého začátku bylo zcela jasné, že celý tento pakt je vymyšlen tak, aby na první pohled vyvolával dojem, že invazi, která pokračuje v různé míře již od roku 2015, zastaví. Ve skutečnosti skrývá spoustu záludností, které mají za cíl zaplavit miliony muslimských vetřelců nejen ty země, které jimi zatím zaplaveny nejsou,  ale dokonce i ty, jejichž cesta k chalífátu je již patrná.

MARINE LE PEN SERAIT PARMI LES 100 PERSONNES LES PLUS INFLUENTES AU MONDEMarine Le Pen v pátek 9. října oznámila, že její strana zahájí kampaň ve Francii i v evropském měřítku proti evropskému paktu o migraci a azylu, který Evropská komise předložila v září. Podle ní se jedná o „organizovaný plán jak zničit Evropu a národy, které ji tvoří, prosazováním imigrace, která neskončí“.

Neskrývala své hluboké rozčarování z Evropské unie a uvedla, že pakt není nic jiného než globalistický projekt, koncipovaný diktaturou Evropské komise. Marine Le Pen pokračovala ve stejném tónu a neváhala jej popsat jako „skutečný pakt s ďáblem s dopadem, který by byl sebevraždou Evropy“.

Podle Marine le Pen způsobí  migrační politika zavedená EU zkázu našich sociálních systémů, zhoršení nezaměstnanosti, bytovou krizi, nárůst kriminality a komunálních konfliktů, šíření islamismu a terorismu a zpochybnění hodnot naší civilizace “.

Za účelem boje proti evropskému paktu, který pouze podporuje přistěhovalectví a povede k možnému příchodu 60 až 70 milionů muslimských vetřelců do Evropy za několik let, navrhla bývalá kandidátka na prezidentský post zahájit kampaň k záchraně Evropy a Francie.

Na francouzské úrovni hodlá její strana mobilizovat všechny místní a národní volené zástupce. Na evropské úrovni hodlá její strana vést kampaň se svými spojenci v europarlamentní frakci Identita a demokracie pod heslem „Zachraňte Evropu“ (Save Europe). Bude zahájena petice proti paktu s cílem shromáždit milion podpisů.

O záludnosti nových azylových a migračních nařízení EU ve vztahu k nám, tedy k zemím, které zatím nejsou muslimskými invazisty ve větší míře zaplaveny, jsem již psala v tomto článku. Jen velmi stručně shrnu, že největší záludnost se skrývá v tom, že země, které odmítají dobrovolně muslimské vetřelce přijímat, by se měly starat o jejich deportace. Jenže nemalá část vetřelců je nedeportovatelných, přičemž ti by pak na našem území zůstali. Nemusím snad zdůrazňovat, že se jedná do značné míry o somálské kriminálníky.

Jenže jedna obrovská záludnost je v paktu skryta i v případě zemí, které jsou již silně islamizovány, zejména v důsledku invaze posledních let. Pakt totiž mimo jiné požaduje slučování širších rodin, přičemž dosud to umožňoval pouze u rodin nejbližších. Legálně si tak může jeden “sirotek bez doprovodu” přizvat do Evropy celou vesnici, neboť by se jednalo o jeho příbuzné. Už chápete, proč je proti paktu třeba i Marine le Pen ze silně islamizované Francie?

Na závěr jen dodávám, že to číslo, které uvádí Marine le Pen, není v kontextu výše uvedeného nijak nadsazené.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 460 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)