vietnam-1242275_960_720
25.6.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Vox populi: Začíná konečně svobodná diskuse o problematických menšinách?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ

Začíná  konečně svobodná diskuse o problematických menšinách? Vrací se díky SPD do Čech politika? ODS jako hlavní strana staré pravdolásky a asijských drogových dealerů?

Pře pár dny proběhlo velmi zajímavé zasedání zahraničního výboru Parlamentu PSČ, kde zaznělo následující vyjádření: „Z Vietnamu se podle něj stalo bezpečnostní riziko prvního řádu. „Vietnam je prostě organizovaný zločin”. Překvapivě to nebyl žádný tzv „extremista, či populista”, ale bývalý ministr zahraničí za ČSSD L. Zaorálek.

Zaorálek dále řekl, že hlavním problémem mezi Českem a Německem je výroba pervitinu a čínské nebo vietnamské gangy, které ho vyrábějí. „Ta složka je takhle velká. A škody způsobené České republice jsou takového rozsahu, to byly desítky miliard, to si pamatuji, že i (bývalý ministr financí a nynější premiér) Andrej Babiš byl šokovaný, když viděl ty sumy, jaké ztráty to jsou pro Českou republiku,” popisoval Zaorálek. Informace podle něj nebyly nikdy v plném rozsahu zveřejněny a jednalo se o nich pouze na Bezpečnostní radě státu. Vietnamská strana podle něj nebyla schopná s problémem nic dělat.

Pan Zaorálek pouze konstatoval obecně známou pravdu, na kterou již více než 15 upozorňovali policisté (doporučují ke studiu výroční zprávy Národní protidrogové centrály) a nezávislí blogeři.  Vietnamská menšina v ČR (ale úplně stejně třeba i v Německu, či Austrálii) je z velké většiny naplno zapojena v černé (kriminální) ekonomice. Její legální „podnikání” slouží pouze k  legalizaci kriminálních aktivit. Hlavní zdroj Vietnamců v ČR je dnes výroba a prodej drog, dále se aktivně podílejí na pašování imigrantů do Německa (to se budeme asi divit, až Bavorsko zavře hranice…), vydírání, pašování, podvody s DPH atd.

V černé ekonomice je zapojena celá vietnamská komunita včetně dospívajících dětí. (Například, pokud máte nějaké rodinné potíže a s vaším dítětem se ve škole začne najednou kamarádit vietnamský spolužák, či spolužačka, pak velmi zbystřete pozornost. Neb se skoro jistě jedná o typaře, jehož úkolem je přivést vaše dítě k rodičům do večerky/bistra, které mají propracovanou taktiku, jak z něj udělat narkomana….!) Vietnamské drogové gangy totiž dobře vědí, že ideální věk pro získání mladého narkomana je věk 12-20 let a tak tím směrem napnuly všechny marketingové síly……Oni „slušní a pracovití” Vietnamci pak existují, ale pouze ve fantasii hloupých a úplatných politiků a novinářů. Naopak vietnamská komunita nese všechny znaky rozvratné paralelní společnosti.

Tahle událost není pozoruhodná pouze upřímností nedávného vysokého politika ČSSD, ale i tím, že se zjevně  ledy hnuly. A džin pravdy o problematických menšinách menšinách byl vypuštěn z lahve a nepůjde již lehko nacpat zpátky!

Zdá se totiž, že vstupem tzv. „populistů” z SPD do Parlamentu se do české kotliny vrací politika jako svobodná diskuse o skutečných  problémech, tedy včetně ještě nedávno nedotknutelných menšin. Podobné vyjádření by před 3 lety nebylo možné. To by hned celá politická squadra pravdolásky začala běsnit o „xenofobii, rasismu, či neonacismu” a pan Zaorálek by byl vyřízen, pokud by neskončil před soudem za „podněcování k rasové nenávisti”. Dnes bylo ticho po pěšině.

Tedy ne úplně. To, že s multikulturním  pokřikem vyrukovala jakási obskurdní vietnamsko-česká  společnost. Tedy PR agentura placená Vietnamci, aby jim vytvářela pozitivní PR, snad lze pochopit. Je to její job a je za to placena. To, že ale jako jediná z politických stran se vietnamských „podnikatelů”  zastala ODS je ale politický bizár. Stejně jako slovník, který k tomu služebníci pravdolásky v ODS použili. Zaorálek by se prý měl „omluvit” všem slušným Vietnamcům.

Škoda, že nám služebný lid pravdoláskařský sdružený v ODS nesdělil, kde se u nás oni slušní Vietnamci nacházejí. Například v mém okolí se nachází několik desítek večerek, bister, zástaváren provozovaných Vietnamci, které na první pohled nedávají smysl a je jasné, že se jedná o kriminální aktivity. (V případě zájmu mě mohou činovníci ODS kontaktovat a já jim ony podniky ukážu!). Vrcholem absurdity byla jakási multikulturní soudružka poslankyně z ODS jménem Majerová Zahradníková, která naopak okamžitě požadovala usnadnění příchodu Vietnamců do ČR. Opravdu perverze, asi tu máme málo vietnamských drogových mafiánů…. Někdy si říkám, kam na ty šílené političky „nová” ODS chodí.

Z ODS se stala zjevně hlavní strana staré pravdy-lásky, jejímž cílem je úplné zničení a rozvrat naší země (TOP 09, STAN apod. zjevně končí). Bude nyní zajímavé sledovat, jak stará pravdoláska přesune do ODS své hlavní kádry z TOP 09, STAN, KDU atd.  Osobně se domnívám, že vše bude pod  rouškou bojem „za ochranu liberální demokracie a západních hodnot”.

Přirozeně nevíme, co pana Zaorálka k podobně upřímnému vyjádření na adresu problematické vietnamské menšiny vedlo. Zda to byla upřímnost, které se často dostaví u politiků, kteří vědí, že jejich politická kariéra skončila. Či zda se v něm hnulo svědomí. Nebo se v něm opět probudil starý sociální demokrat, který chce zastávat práva chudších domácích vrstev. Každopádně mu patří velké díky za upřímnost a odvahu.  Takováhle ČSSD by snad měla smysl zachránit. Těm perverzním politikům, novinářům, úředníkům, neziskovkářům atd., kteří naopak vietnamské drogové mafie kryjí a pomáhají jim snad jediný vzkaz. Ona si vás jednou spravedlnost najde. Když ne ta světská, tak ta vyšší! Teď se možná tetelíte blahem při pohledu na sumičky peněz, které vám vietnamští kriminálníci vyplácejí, či se těšíte rozkoši v náručí nějaké mladé vietnamské „asistentky”, ale jednou se budete ještě divit. Jste plně zodpovědní za těch 100 tisíc narkomanů, které si jen u nás Vietnamci agresivním drogovým marketingem vypěstovali a jejich zničené rodiny a tohle z rukou nikdy nesmyjete! Navíc brát úplatky ve formě peněz, které protekly žilou mladým narokmanům u nás, či v Německu může opravdu jenom perverzní pravdoláskař, nebo služebník pravdolásky.

Terminologické vysvětlení:

  • Pravdoláskař – věří ideím multikultiralismu, gender agendě atd. Jeho největším přáním je zničit svoji vlastní zemi. Při své práci obvykle ideově a organizačně řídí služebníky pravdolásky.
  • Služebník pravdolásky – ten slouží pravdoláskařským idealům z čistě zištných a karierních důvodů. Ideály žádné nemá a nikdy neměl. Jen dělá to, co mu pravdoláskař nařídí a uloží.

Co pravdáláskaře a služebníky pravdolásky spojuje? Obrovská chamtivost a hrabivost. Stejně jako mentální nastavení slouhy, který je nejštastnější, když může posluhovat svým zahraničním pánům a pomáhat jim zničit svoji vlastní zemi. Představa, že by si Češi řídili svoji zemi sami je pro ně nejhorší noční můra. Oba totiž chápou, že by to byl jejich konec…navíc představa, že by již neměli žádného zahraničního pána je pro ně nepředstavitelná hrůza!

Poznámka PP: Pod souhrnným mottem „Vox populi“ uvádíme články, které nemusí úplně ve všech bodech korespondovat s názorem redakce. Jsou námětem do diskuse, která by měla pomoci odhalit v čem se mýlí, nebo v čem jsou obsažené myšlenky podnětné.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.