eusoc
2.8.2018
Kategorie: Historie

Vox populi: Mráz přichází z brusele

Loading...
Sdílejte článek:

JM

Opět mi přišla vynikající otázka: Celý život jsem zapřísáhlý antikomunista a pravičák. Aktivně jsem se zúčastnil Sametu jako jeden z vůdců studentského hnutí a když pak komančové padli tak jsem byl šťastný jako blecha. Procestoval jsem pak celý západ a byl nadšený, že k němu můžeme patřit. Ale co se to kurva (omlouvám se, ale jiná slova mě nenapadají) teď děje? 

Cokoliv přichází ze západu je zkurvená bolševická rétorika, kterou naprosto nenávidím. Co se to stalo s “naším” západem? Proč se z EU stalo nové RVHP a jak je vůbec možné, že k tomu došlo? Vždyť i ten Juncker chvalořečí Marxe a staví mu sochy a EU parlamentu chodí jedna bloševina větší než druhá. V médiích nám lžou…prostě marast. Mohl by jste mi to nějak objasnit? Jak se to celé mohlo takhle posrat? Opět se omlouvám za sprostosti, ale jsem opravdu hodně nasr…však víte. (mírně kráceno)

Odpověď (upravena): Pokud mám odpovědět, tak musím zabrousit hodně do minulosti. Kdo vedl v prvních letech SSSR? Lenin a Trockij, oba placeni ze Západu. Proč měli udělat revoluci právě tam? Rusové byli vždy odbojní vždy si dělali vše po svém (a to i když jejich šlechtu silně ovlivňovala a mnohdy vyloženě řídila, Velká Británie a Francie), měli bohatou zemi o kterou se nehodlali “dělit” s jinými a hlavně neznali kapitalismus, takže byli ideálním představitelem země, kde by se dal implementovat socializmus, přesněji jeho marxistická verze. Lenin uspěl a ujal se moci.

Trockij vytvořil z Rudých gard Rudou armádu a tím si pojistil, že silové složky stály za ním. Lenin chtěl vládnout velkému Sovětskému svazu, Trockij chtěl permanentní socialistickou revoluci, která vzplane v celém světě za pomoci teroru a spojí ho v jeden komunistický celek. První velký rozkol mezi nimi nastal, když se Lenin rozhodl podepsat s Německem Brestlitevský mír. Proč? Kdyby obě země krvácely na bojištích, tak by pak bylo snadnější vytvořit stejnou revoluci i v Německu, což byl záměr Globálních elit, vždyť i VŘSR vzniklo na základě Velké války.

Akce se nepodařila zavládl mír. Lenin začal mít v SSSR velké problémy, hlavně jak uživit ty milióny hladových krků. Centrální plánování relativně fungovalo, ale nikoliv v zemědělství, tam se majetek sebral “kulakům” a zakládaly se kolchozy, ale jejich produkce šla dolů. A tak Lenin přišel s NEPem (Novaja ekonomičeskaja politika), kdy se část zemědělské produkce vyráběla stále formou tržního hospodářství, což bylo pro fanatika Trockého, který neuznával soukromé vlastnictví, stát, rasu, pohlaví ani národnost (už začínáte chápat proč ho zmiňuji a jaká je souvislost s dnešním Bruselem?) naprostá urážka.

Ve vysokých funkcích byl v té době i další řezník – Stalin. A začal totální boj o moc. Po Leninově smrti se podařilo Stalinovi přetáhnout na svou stranu více lidí z nejvyššího vedení strany než Trockému. Proč? Stalin s lidmi vyjednával a snažil se k nim chovat přátelsky, Trockij byl arogantní a vždy přesvědčený o své pravdě a tím ztrácel podporu. V té době celý svět na socialistický experiment koukal pod drobnohledem a sledoval jak se Stalin chová. Ten rozhodně neměl SSSR plně pod kontrolou, proto se zatím musel krotit, takže když Trockij založil tzv. Levou opozici, která měla za úkol Stalina sesadit, tak je místo likvidace pouze nechal vyloučit ze strany. Po čase nakonec nechal Trockého odejít do exilu. Jenže to nebyl konec. Stalin se sice zbavil největšího odpůrce, ale trockisté byli ve všech aparátech rozlezlí jako mor.

Potřeboval je co nejrychleji zlikvidovat. Německo si začínalo vyskakovat a on neměl čas. Chápal, že jestli bude válka, tak ho trockisté okamžitě prodají prvnímu vojákovi cizí armády, který přejde přes hraniční kámen. Navíc se mu v řadách komunistické strany objevil další rival, který byl navíc mezi lidmi velice oblíbený – Kirov. A tak Stalin zabil dvě mouchy jednou ranou. Existuje verze, že nechal zastřelit Kirova manželem jeho milenky a celé to pak hodil na “trockistické spiknutí”. A tak začala tzv. Velká čistka, při které bylo údajně zavražděno přes 1,5 miliónu lidí.

V rámci “boje” proti trockismu (terorismu, opět paralela s dnešními časy) byli zlikvidováni lidé z Levé opozice, Trockého přívrženci a všichni kdo nezapadali do revolučních myšlenek SSSR – kulaci, pravoslavní popové, lidé s kontakty a příbuznými na Západě, demokraté, rebelové atd. Následně Stalin pochopil, že je nutné zlikvidovat i samotného Trockého a tak ho nechal zavraždit v jeho exilu v Mexiku, člověkem pracujícím pro NKVD.

Zabil Stalin všechny trockisty? Nikoliv. Trockij byl Žid a člen několika židovských (ateistických) levicových skupin (před VŘSR), které byli rozesety po celé Evropě a on sám žil dlouho v exilu a hodně cestoval. A přednášel. A ovlivňoval levicové hnutí po celé Evropě. A pak to přišlo. Španělská občanská revoluce a fašismus v Itálii.

O co šlo? V těchto dvou zemích se levice (!!!!) rozdělila na dva tábory – směle je můžeme nazvat jako globalisty (trockisty) a na ultra-nacionalisty (fašisty). Jedni chtěli permanentní revoluci a druzí chtěli socialistický stát s prvky tržního hospodářství (pro vybrané členy) založený na diktatuře a národovectví. Důkaz? Když Mussolini odcházel ze socialistické strany, tak zařval: Jsem a zůstanu socialistou a moje názory se nikdy nezmění. A pak dodal, že internacionalismus je nesmysl, že nacionální cit nelze zabít a právě proto založil organizaci socialistickou, ale založenou na adoraci národní hrdosti.

A Španělsko? Tam proti fašistovi Frankovi stáli komunisté Stalinova typu, spolu s trockisty a proto je vyloženě zábavné sledovat, které dvě země je okamžitě a jako první začali vojensky podporovat – SSSR (Stalin) a Mexiko (Trockij, který v něm žil v exilu a měl v něm značný politický vliv). A co Německo? Levicoví globalisté se tam pokusili o několik revolucí, dokud je opět nezlikvidoval národní socialista (ano, fašismus a ani nacismus nikdy nebyli pravicové, nebo jak nám všichni dnes lžou – ultrapravicové).

Jejich posledním pokusem bylo vytvoření Antify, tedy komunistických úderných jednotek, které měli bojovat proti členům SA. Opět si všimněte, že tato organizace je dnes na vzestupu a dovoluje si čím dál více. Proč asi? O co tedy šlo z hlediska Globálních elit (GE)? Lenin měl být základem pro obrovskou celosvětovou marxistickou, socialistickou revoluci, ale podepsáním Brestlitevského míru se vše pozastavilo. Trockij měl za úkol rozjet tuto revoluci po jeho smrti a ovládnout SSSR, ale v tom mu zabránila chyba v Matrixu, Stalin. Proč tedy ten vzestup fašismu/nacismu (doslova ze dne na den) v Německu, Španělsku a Itálii? Cílem byla likvidace SSSR a na základě toho pak vytvoření permanentní revoluce po celém světě.

Jenže se to elitám vymklo. Hitler si myslel, že má tak obrovskou podporu GE, že se k nim klidně může postavit zády a protože věděl, že jedním z jejich hlavních kádrů je židovská komunita…Už chápete proč tak vehementně likvidoval právě židy? Ne, nebylo to kvůli nějaké rase, to byla jen omáčka pro idiotské ovce. On se jich bál, protože věděl, že mají mnozí z nich znalosti řízení, které se mezi lidmi, pokud je chcete ovládat, nedají trpět. Jenže si ukrojil příliš velký krajíc a proto nezbylo než se ho zbavit, proto to náhlé spojení SSSR s USA – Velkou Británií a jeho zničení. To vše co se odehrálo bylo fackou pro trockisty.

GE podpořily nejdříve je a pak je klidně obětovaly, protože fašismus/nacismus se jim více hodil v boji proti SSSR. Po válce pochopili trockisté, že na to musí jít jinak. Ze svých osnov vyškrtli dvě věci. Teror a Dělnickou třídu, protože to první se ukázalo jako neefektivní, přináší to odpor a vzestup národní hrdosti, která je silnějším citem než sjednocení všech se všemi a proto vždy vyhraje a dělnická třída se začala mít tak dobře, že zapomněla na lež kterou ji vnutil Marx a to tu, že existuje nějaký “třídní boj”. Dělníky nahradili mnohem “lepšími” menšinami, protože ty budou mít vždy pocit, že by si mohli od majority urvat více než mají dosud. A tak založili tzv. Frankfurtskou školu, tedy školu kde vznikl. tzv. kulturní marxismus (nazývaný též neomarxismus). Věděli, že nemohou spěchat a tak založili několik globálních organizací – OSN, EU atd. jejichž pomocí se snaží “sblížit svět”, ovšem pod jeden svůj diktát.

EU tedy ovládli SKUTEČNĺ komunisté, opravdoví BOLŠEVICI, ze kterých se i Stalin v noci pomočoval, protože věděl, že dokáží SSSR během chvíle rozdrtit na prach.

Trockisté tedy ovládli kompletně Evropu pomocí svého projektu zvaného EU. Proto z Bruselu přicházejí velmi podobné, ale mnohem sofistikovanější příkazy než kdysi z Moskvy. Dokonce i u nás dostali stalinisté za úkol zlikvidovat buňku židovských komunistů/trockistů. Ano, proces Slánský byl přesně tím co mělo ukázat jistým kruhům, že ani u nás se trockismu dařit nebude. A jestli byl Slánský opravdu trockista bylo v konečném důsledku všem jedno, hlavně že se to tak v jistých kruzích prezentovalo.

Komunisté toho nejtvrdšího jádra jsou prostě zpět. Oni sami mnohdy netuší, že jedou podle osnov nějakého Trockého, protože trockismus je hlavně psychická diagnóza a ne jen ideologie. Je mnohem rafinovanější a důkladnější než byl stalinský typ komunismu, zaměřený hlavně na vlastenectví, adoraci dělnické třídy a strany. Diktátor Stalin šel dokonce tak daleko, že napsal dílo “Ekonomické problémy socialismu v SSSR”, kde se dokonce rozloučil s marxismem úplně, protože si velmi dobře uvědomoval, že “skutečný” marxista je právě ten, co je pro globalizaci a proti státu. Následně pomocí NKVD podstrčil na Západ tzv. Rakovského protokoly, což je přepis výslechu trockisty vedený stalinistou z předválečné doby, kdy cílem knihy bylo vysvětlit lidem na Západě nebezpečnost trockismu a marxismu jako takového.

Po jeho smrti se dostal k moci trockista Chruščov, který okamžitě vyhlásil tzv. destalinizaci a nechal ze všech knihoven stáhnout i jeho knihu. V momentě kdy se začala “frankfurtská” škola prosazovat na Západních univerzitách, tak si GE uvědomili, že by pomocí této ideologie mohli zlikvidovat národní státy a pomocí islamizace je pak zase spojit do jednoho celku a tak ji podporují a dál využívají. Trockisté jsou natolik stupidní, že si neuvědomují svou roli “užitečných idiotů” a dál jdou proti svým národům, aby byli posléze opět GE zlikvidováni úplně stejně jako za Hitlera.

Důvod proč nenávidí Rusko a komunisty stalinistického typu je jasný – na mnoho let je doslova vyhladil a v Rusku se i dnes ještě velmi špatně prosazují, proto jakýkoliv pokus o “majdan” je v této zemi odkázán (zatím) k neúspěchu a to samé i v dalších postkomunistických zemích, kde nesmíme zapomenout i na část Německa. V kontextu toho co jsem napsal možná leckomu zapadne dohromady několik věcí, které byli pro něj či historiky do teď záhadou. Proč Stalin nezareagoval včas na Hitlera? (Trockisté, řízeni GE měli destabilizovat SSSR jako pátá kolona, aby bylo snadným soustem, ale Stalin si myslel, že díky čistkám, které provedl od toho Hitler upustí, protože uvidí, že k žádnému puči, kterého by využil, dojít nemůže).

Proč mu věřil a nechal se jím zaskočit? (I on kosil trockisty v Německu po tisících a navíc mu jeho vlastní lidé/trockisté dávali schválně mylné informace) Proč neměl v prvních týdnech války pod kontrolou Rudou armádu? (založil ji Trockij a měl v ní stále mnoho vlastních kádrů, kteří v okupaci Německem viděli příležitost jak se zbavit Stalina a pak čekat na svou příležitost. V momentě kdy jim došlo, že Hitler se SSSR vede doslova vyhlazovací válku, tak pochopili, že byli napáleni a začali konečně efektivně bojovat. Bavíme se o nejvyšším důstojnickém sboru znechuceném Stalinovými represemi).

Už je pochopitelnější proč nechal Stalin postřílet kompletně celý svůj generální štáb, což idiotští historici berou jen jako důkaz toho, že byl paranoidní? Proč ten proces u nás se Slánským, který byl známým kovaným komunistou? Proč Juncker odhalil sochu Marxovi? Proč je Evropská komise prolezlá socialisty a komunisty? Proč se “najednou” tak prosazují menšiny a všemožné zvrácenosti? Proč se před posledními volbami ve všech televizních stanicích, novinách i časopisech u nás objevovali Piráti, i když neměli nikoho v parlamentu a byli neúspěšnou stranou?

Ano, Piráti jsou kovaní trockisté, proto jejich paktování s teroristickou Antifou, jejichž jsou politickým křídlem. Už chápete proč se snažili v parlamentu prosadit prolomení mlčenlivosti mezi právním zástupcem a jeho klientem, což si nedovolili ani ti stalinisti a dokonce ani nacisti? Už je jasné proč se jejich Evropská centrála jmenuje Internacionála? Je to velmi dlouhé a psal jsem to až extrémně zjednodušujícím způsobem, takže je tam celá řada přeskočených událostí a vše je značně zkrácené.

Navíc jsem to psal pro určitý okruh lidí, dá se k tomu celému přistupovat i z hlediska vyloženě globální politiky, nebo z hlediska zúčastněných ideologií, z hlediska státní politiky, kádrů GE židovského původu atd. Vše jsem až absurdně zjednodušil, jinak by to bylo na knihu. Šlo mi jen o to, aby měl dotyčný představu, čemu Evropa opět čelí.

Zdroj

Poznámka PP: Pod souhrnným mottem „Vox populi“ uvádíme články, které nemusí úplně ve všech bodech korespondovat s názorem redakce. Jsou námětem do diskuse, která by měla pomoci odhalit v čem se mýlí, nebo v čem jsou obsažené myšlenky podnětné.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč


Celkem za měsíc: 11 797,60 Kč
Vybráno 33.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 52 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.