BOBOSIKOVAVOLNY
21.7.2021
Kategorie: Politika

Volný blok: Matka zakladatelka a její podřízení

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Proč mám intenzivní pocit, že Volný je vlastně koněm Bobošíkové a že to bude ona, kdo má rozhodující slovo v této straně, která si hrála no novou a zatím je to stará struktura co před lety  neuspěla.

Vlastenecká, česká scéna. Už jednou jsem se do ní opřela, ale vlastenci se bouřili a prý nemám pravdu a všechno je jinak. Také je nemám házet do jednoho pytle. To se spletli, protože do jednoho pytle je opravdu neházím, ale jedno je jisté. Velká většina vlastenců se změní k nepoznaní když přijde na dělení míst na kandidátce a na možnosti slušných prachů.

Jana Bobošíkova –   Matka zakladatelka se vrací na místo činu

Volný blok je strana kterou jsem před jedenácti lety zakládala jmenovala se Suverenita a v dnešní době se jí ujal pan poslanec Volný. Tahle věta mě uzemnila. Nikdy jsem nebyla fanynka pana Volného a když už tak bližší mi byl pan Bojko. Nikdy jsem nebyla bláznivou vyznavačkou kterékoliv strany a vždy jsem si v koutku duše nechala místo na zkoumání a pochyby, protože naše politická scéna potřebuje lidi hodně obezřetné a nedůvěřivé. To mě za ty roky naučila. Zkoumat vše pokud to jde a hledět se dostat k informacím.

Wikipedie nám říká

  • Volný blok je česká politická strana, kterou spoluzaložila Jana Bobošíková. Zaregistrována byla 21. ledna 2011 a ustavující sjezd se konal 4. června téhož roku v Praze. Strana vznikla po politickém rozchodu Jany Bobošíkové s Petrem Hannigem, se kterým spolupracovala v období let 2002–2010 v rámci koalice Suverenita – blok Jany Bobošíkové, strana zdravého rozumu. Předsedkyní strany je od 18. ledna 2014 bývalá sociálnědemokratická poslankyně Jana Volfová.
  • V roce 2021 do strany vstoupili poslanci Lubomír Volný a Marian Bojko, kteří byli do sněmovny zvoleni v říjnu 2017 na kandidátce SPD.

Tak teď konečně vidím, že pánové nic nezaložili, ale prostě vlezli z jedné strany do druhé jak se děje na naší politické scéně celá desetiletí. Prostě přeběhlíci. Tahle dvojka nám tady politicky září po dobu covidí a hodně lidí se k nim upíná jako ke spasitelům. Jak je možné, že celou dobu nepadlo jméno Jany Babošíkové a čekalo se až na dobu, kdy se začala oznamovat kandidatura? Připadá mi jako ten černý vzadu co čeká jak se situace vyvine a jestli má vůbec ukázat, že k do této staronové strany patří.

Něco málo jsem tušila když se po boku Volného začala objevovat Volfová, věrná to ruka Bobošíkové. Volný si velmi pochvaloval jaké kontakty Volfová má a nedal na ni dopustit i když mu hodně lidí zazlívalo tuto volbu. Bylo mi to jedno do doby, než jsem si poslechla video Bobošíkové a najednou to do sebe začalo zapadat jako dětské stavebnicové kostky. Proč mám intenzivní pocit, že Volný je vlastně koněm Bobošíkové a že to bude ona, kdo má rozhodující slovo v této straně, která si hrála no novou a zatím je to stará struktura co před lety  neuspěla. Neuspěla, ale prachy dostala a to stejné se děje i teď. Nějaké to procent to určitě dostanou a budou se mít o co podělit.

Hodně lidí se mnou nebude souhlasit a já je docela chápu. To však neznamená, že nenapíšu jak to cítím, a že zamlčování je stejné jako lhaní. Je mi jedno jak na to odpověděl Volný, protože Bobošíková se jasně prohlásila za matku zakladatelku a tak „synáček“ bude třeba sekat latinu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč,

Celkem za měsíc: 3 500,- Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 029 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 3,48 out of 5)
Loading...
90 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)