2176280-img-ortel
2.12.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Voliči ksenonoveho Ortelu byli po zasluze potrestani

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 02|12|2015

Zprava o stavu ksenofobnich nalad z 1.1.2017: Po zavedeni novych pravidel pro neksenofobni viděni světa se v roce 2016 podařilo zvladnout a vyhladit všechny nenavistne projevy.

Už v listopadu 2015 došlo našim uřednikum udani socialistyckeho poslance Chvojky, kery si stěžoval Radě pro televizni indoktrinaci na to, že na Slavikovi 2015 dostala cenu kapela, keru nejenom že před tym nikdy neslyšel, ale navic ju nema rad. Tym padem se nedostalo Slavika pro jinu kapelu, keru naopak pan poslanec miluje a pro keru hlasoval, a tym padem mu roba vyčetla, že promrhal na SMS 1,21 Kč z rodinneho rozpočta, což ho přirozeně vytočilo nejvic.

Na ksenofobnich fejsbučkach se okamžitě ozvaly hlasy, že pan poslanec je blbec. Jak jsme ale zjistili, nemože to byt pravda, protože pan poslanec už je JUDr.

Udani pana poslanca mělo puvodně začinat slovy: “Primitivní texty spojené s primitivní hudbou, odporné šaty, provokující chování, oplzlá gesta, odmítání všeho normálního, barvení vlasů, tetování hákových křížů…”

Pak si ale uvědomil, že podobna slova už použil Jan Krýzl, a jedno udani by se dva razy použivat nemělo. A tak si zebral texty skupiny Ortel a vybral z nich nejnenavistnějši texty, třeba tyto: 

……………………………

Pro svobodnou zem 
po staletí naši předci umírali 
Pro svobodnou zem 
do válek se lidi posílali 
Pro svobodnou zem 
a pro svý názory a pro svobodu slova 
Pro svobodnou zem 
budu opakovat pořád zas a znova

…………………………….. 

Řeknu jen pár vět: “Nechci multi-kulti svět,
kde nenávist je ctnost a vražda poslušnost, 
kde ukamenujou klidně ženu tvou. 
Tam kde trhavinou, pravdu určujou, 
tam roste černej květ s názvem Mohamed.”

……………………………..

Zastavte čas, přišli jsme zas, 
probudit vás, než ztratíme hlas.
Zastavit stát, budeme hrát 
o věcech, který se neměly stát.
No tak pojď blíž, ať uslyšíš

……………………………….

Rada pro multykulturni indoktrinaci se shodla na tom, že cosik tak ksenofobniho ještě neslyšela a zhrozila se, co by na to řekli v bruseli, kdyby jim to tam kdosik přeložil. Televizi Nova byla udělena pokuta za nedostatečne předchazeni nenavisti, zodpovědni redaktoři se museli povinně zučastnit vitani občánků na srbske hranici a bylo jim doporučeno zučastnit se vzdělavacich kurzu Hate Free (Nenavist zdarma).

Navic se Rada zhodla na tom, že všeckich 27.000 nacystu, kteři hlasovali pro tyto ksenofobni texty, su potencialně nebezpečni, a tak podle noveho zakona o potirani multykulturnich  nazoru na internetu jim bylo odebrane pravo na přistup k mezinarodni siti pravdy a lasky zvane Internet.

Se sudružskym pozdravem 

Džihad a Šarka musi zvitězit nad lži a nenavisti

Ladislav Větvička, člen Rady pro multykulturni indoktrinaci 

PS: Fčil se zaměřujeme na potřeni nešvaru zneuživani ksenofobnich světel u luksusnich aut.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.