9.10.2014
Kategorie: Politika

Volební program Velké Strany: Všechno, všem a zadarmo!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 09|10|2014

Vážení přátelé, soudruzi, bratři, sestry a vůbec všichni příznivci naší křišťálově čisté, transparentní, kamarádské politiky obálkových metod, výběrových řízení, státních zakázek, sociálních jistot, pozitiv a dobropáchajícího přerozdělení daní. Předstupujeme před vás s novým universálním programem pravdy, lásky, všeobecného blahobytu, budoucí prosperity a šťastných zítřků.

 

 

Úvodem je třeba zdůraznit, že naši myšlenku Velké Strany již vzali za svoji a celou svojí autoritou ji též podporují národní zasloužilí umělci z Prahy, Brna, Ostravy i okolí jako například Jiřina Bůhdalová, skupina Kryštofert a Majkl David, gurujára české popmusic.  Společně na naši počest natočili CD písní a tanců „Vstavaj strana agrómnaja!“ na motivy ruských bylin, evropských pilin a romských dylin, které bude zdarma rozdáváno na našich volebních shromážděních jako podložka pro pivo za dvě koruny. Každý desátý vylosovaný návštěvník pak ještě dostane párek a dárek.

 

Nyní však již k hlavním tezím našeho komunálního volebního programu. Velice pečlivě jsme z pozic starostů, zastupitelů či opozičních lavic analyzovali dění celé minulé volební období a zjistili jsme, že se všechno dělá úplně špatně. Je to z toho důvodu, že naše Velká Strana nebyla řádně konsolidována a její lídři i pěší dělníci politiky byli roztroušeni mezi jiné partaje, spolky či hnutí. Nevěděli jak přesně mají problémy řešit, neměli pevnou řídící a ideovou linii, málo koblih a Kalousek.  Konečně však vychází Slunce obnovy, přichází záchrana a světový mír!

 

 

Bod č. 1: Čistá města, čisté ulice, žádné psí stolice

 

Vyženeme z našich milovaných ulic narkomany, bezdomovce, pejskaře, automobilisty, lobbisty a pučisty. Po liduprázdných korzech budou moci pomalu našlapovat pouze registrovaní chodci s průkazem skupiny CH s ochrannou helmou, reflexní vestou a v obutí přizpůsobeném stavu neuklízených chodníků. Řidiči automobilů, kteří sjedou z bezpáteřního systému dálnic D1 až Death budou pro výstrahu bičováni na náměstích a pokud budou navíc při tomto kriminálním činu nepřipoutaní rozhodne nezávislý soud o trestu smrti zastřelením.

 

Bod č. 2: Zajistíme práci, investice, peníze, vybudujeme, postavíme, zařídíme

 

Naší nejmilejší prací je přerozdělování státem naloupených peněz od daňových poplatníků a tomu podřídíme veškeré naše konání. Budeme také poctivě čerpat dotace z EU, které se kradou o level výše. Zásadní tedy bude namyslet hromady cyklostezek, kruhových objezdů, rekonstrukcí parčíků, památníků, laviček, prolézaček nebo informačních cedulí, které budou hodně drahé, abychom mohli vytvořit deficitní rozpočty obcí s obrovským číslem na výdajové stránce. Daňové nevolníky pak pořádně zmáčknout, by tito naplnili stránku příjmovou. Osvědčenými metodami obálek či losovaček pak konečně rozproudíme hospodářský růst a zajistíme několik nových pracovních míst i zvýšení životní úrovně pro nás, naše příbuzné a kamarády. A jen tak mimochodem občas přidáme loajálním státním úředníkům na vánoční dárky, neboť základy voličské základny musí být z kvádrů a zocelených kádrů.

 

vs1

 

Bod č. 3: Zdarma doprava, potrava, hlava nehlava

 

Vzhledem k tomu, že plánujeme aktivnější výběr daní a progresivní zdanění od minimální mzdy na 100%, protože makáme a slibujeme více než jiní dokáží udělat, postaráme se o to, aby problémy, které by lidé jinak neměli, naše politika alespoň nějak napravila. Kdo nebude mít na jízdenku dostane na ni sociální dávku, kdo nebude mít na jídlo dostane kilo mouky a ovesné vločky, kdo nebude mít na léčení u doktora dostane 30,- Kč. Všechno bude zadarmo a to se vyplatí!

 

Bod č. 4: Bezpečnost především, aneb Velká Strana tě sleduje!

 

Aby se nám občané nebáli, prosadíme kamerové systémy do každé rodiny. Na soukromé pozemky budou moci mimo exekutorů vstupovat bez povolení i policisté a jejich pomocná stráž. Jen tak můžeme zajistit řádnou prevenci kriminality a eliminovat živly, kteří nestudují každý den Sbírku zákonů.

 

Bod č. 5: Podporujeme vzdělávání, životní prostředí, kulturu, rodiny s dětmi a důchodce

 

Chceme občana provádět životem od kolébky až do hrobu. Uniformní školy zajistí u každého dítěte správný jednotný názor vypracovaný oddělením propagandy. Zasloužilí umělci v dotovaných kampaních a masová média za stanovené výpalné pak již jen budou názory stáda korigovat dle momentální společenské situace. Životní prostředí zformují solární elektrárny, řepka olejka a dotace na ekologické kotle. Každá rodina dostane porodné na osm dětí, tři psy a křečka. Důchodci nebudou potupně umírat na chodbách předražených nemocnic, ale až nebude mít stát na jejich důchody, zemřou v klidu hladem v rodinném kruhu.

 

Vážený voliči, doufáme, že se ti náš program líbí, protože vychází z požadavků demokratické většiny elektorátu v naší republice dle průzkumu volebních hesel a plakátů v roce 2014. Pokud se ti z toho nechce na Velkou Stranu … pomyslet při urně, máš ještě rozum.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 264,00 Kč
Vybráno 32.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 17 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
9 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.