volby
23.10.2018
Kategorie: Politika

Volební postřehy: Liberální demokracie a falšování voleb, debakl antisystémových stran

Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ

… a smutný  konec protiislámského bojovníka Konvičky. 

Je již dostatečně dlouho po posledních volbách a tak je možno trochu bilancovat:

1) Ukázalo se, že boj mezi starou „pravdoláskou” reprezentovaný ODS, T0P 09, ČSSD, KDU, STAN apod. a novou pravdoláskou reprezentovanou Babišovým ANO a Piráty probíhá dál a je zatím nerozhodnutý. Mimo Prahu sice vítězí spíš „nová pravdoláska”, ale naopak v Praze staří havlisté dokáží držet pozice.

2) Jak v Praze, tak v Brně se nám objevily velmi podivné volební výsledky v některých obvodech a vypadá to na volební podvody. Opozice je napadla u voleb a bude zajímavé sledovat, jak přepočítávání dopadne. Můj odhad je, že si to režim pohlídá. Jak pravil kdysi soudruh Stalin „Není důležité, jak kdo hlasuje, ale kdo počítá hlasy”. Sluší se podotknout, že tak tehdy Stalin komentoval volby v jedné západoevropské zemi…

3) Krach vlasteneckých stran lze tentokrát přičíst především velmi amatérsky vedené kampani. Ukážeme si to na příkladu pražské SPD. První věc, kterou musíte nabídnout, je „věrohodný produkt”. Prostě ve vegetariánské restauraci také nenabízejí vepřové kotlety… Kandidátku vlastenecké strany přece nemůže vést „Velmistr svobodných zednářů” (i když prý bývalý). Vždyť tato tajná organizace má přímo za agendu rozvrat národů a národních států?! A jejím velmistrem se nestává nikdo náhodou! Dále nemůže mít vlastenecká strana na kandidátce vietnamského majitele hlavní vietnamské drogové základny pražské tržnice SAPA. V době, kdy již režim oficiálně přiznává „70 000″ závislých narkomanů a je to vesměs práce vietnamských drogových mafií a i vláda prohlašuje že „Vietnam je organizovaný zločin”, tak je to nepochopitelná chyba. Dále velmi špatná grafika , tmavá a nevýrazná a naposledy organizační zmatky v kampani … Každopádně si SPD bude muset vyjasnit další směřování. Určitě platí, že hra na „pravdolásku soft” by jí přivedla do záhuby.

4)  Smutný politický konec antiislámského bojovníka Konvičky. Kdyby dnes žil N. Machiavelli a psal svého „Vladaře”, tak by v kapitole „liberální demokracie” napsal asi toto: Chcete-li zničit ideového protivníka, pak ho 1) Obviňte ve smyšleném procesu a zavřete do vězení 2) Nasaďte  na něj svého agenta a ten ať z něj udělá veřejně volebního lůzra, který vždy jenom prohrává a je všem k smíchu… Jak jste si jistě z minulosti víte, režim na Konvičku původně zkusil to první. Neuspěl, přeci jenom ještě v liberální „demokracii” nelze (zatím) každého oponenta jen tak zavřít. Proto nasadil druhou metodu. Zde je ale na vině i sám dotyčný, pokud mu nepřijde divné, že mu s politickou kariérou a kampaní „pomáhá” osoba, který byla již u krachu několika vlasteneckých projektů, pak mu není rady ani pomoci. Nicméně je to škoda. M. Konvička byl svým způsobem vizionář a problematice imigrace skutečně rozuměl a uměl o tom i dobře psát.

K této taktice snad jedna poznámka pro budoucí vlastenecké aktivisty. Pokud se do něčeho pustíte a začne se k vám lísat nějaký příslušník podezřelých menšin a bude vám nabízet rady, peníze, pomoc atd., tak vězte, že má ještě jinou agendu a s největší pravděpodobností pracuje pro druhou stranu a jeho úkolem je vás zničit, nebo alespoň znemožnit jako se to teď stalo M. Konvičkovi. Sice se nám to nemusí líbit, ale máme u nás menšiny, které mají mnohaleté zkušenosti s rozvracením národů a států a je potřeba to vzít na vědomí.

jansky

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 19 254,00 Kč
Vybráno 55.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 37 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,55 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.