USAVOLBY
13.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Volební podvody v USA „nebyly“ a každý to ví

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRVí to hlavní média, ví to i Nejvyšší soud v USA. A basta fidli. Navíc je všem jasné, že Donald Trump, který vyzval své příznivce k ozbrojené vzpouře (že takový záznam slov neexistuje je nepodstatné), je škůdcem demokracie a je nutné jej odstavit od všech sociálních sítí. A kdo to neví, je jeliman. A tu jednu sociální síť, Parler, co snad by mu dala ještě prostor, jednoduše vypneme. Dříve se pálily knihy, dnes stačí vypnout. Áhá, tomu se říká pokrok. (Pozn. Zapomněli na sociální síť GAB, která má nárůst o téměř jeden milion uživatelů denně, uprchlíků z Twitteru. Lze na ní najít i pár českých uživatelů. Ale to asi brzy „vládci světa“ napraví.)


Pobuřování je ovšemže nepřípustné a příznivci odcházejícího prezidenta Trumpa budou proto řádně, nejlépe demonstrativně potrestáni. A to i ti, co se drancujícího, vražedného a zločineckého útoku na Kapitol nezúčastnili. (1) Vždy tomu tak bylo, když se někdo protivil té správné vzorné moci, (I my mnozí tady v Česku to ještě pamatujeme, proto jsou Lidice památníkem.)

Však také mluvčí Sněmovny, hvězda nebeské velikosti Pelosiová žádá, aby byl potrestán i texaský guvernér Ted Cruz, který si dovolil podat spolu se sedmnácti americkými státy žalobu k Nejvyššímu soudu na volební podvody, které stejně, jako Trump, neprokázal. Demokrat Bennie Thompson jistěže objektivně a správně označil Cruze za teroristu (2). (Žalobu sice nepodal Cruz, ale texaský ministr spravedlnosti Ken Paxton, ale kdo by se zaobíral detaily, že?)

Nepochybně to s Cruzem bude ještě horší, protože Texas, jako stát rasistů, homofobů, fašistů a jiných, uvažuje o vystoupení z unie USA (jeho ústava to mimochodem umožňuje). Vzhledem k tomu, že demokraté už demokraticky stanovili, že bude nutné potrestat voliče Trumpa, a v Texasu jich bylo více než dost včetně Cruze, snaží se tam asi tito štváči a ztroskotanci vyhnout se spravedlivému trestu útěkem z USA. (Asi.)

Nejvyšší soud USA proto žalobu Texasu a dalších států odmítl projednávat do doby inaugurace nového prezidenta. (3) Pobuřovat a vyzývat ke vzpouře, či podávat žaloby k soudu je v dnešní americké demokracii nepřípustné, a to ví každý. Naopak žaloba na Trumpa je vždy přípustná a také to ví už každý. A podle všech hlavních médií je samozřejmě správná. A žádný autobus Antify při útoku na Kapitol nebyl, to ví přeci také každý. (Snad aby ta videa tedy někdo smazal).

Hlavní média pokládají za podstatné to, že Trump a s ním 18 amerických států podávajících žalobu, nic neprokázali. (Sice žádné řádné soudní dokazování vůbec neproběhlo, ale co naplat). Podle hlavních médií stejně ti buřiči nemají co dokázat. Nějaké malé drobné chyby v součtech nic na výsledku nezmění, a kdo tvrdí, že nejde o drobné, je zločinný buřič a lhář. To ví opět každý.

Hlavní média a konečně už i my všichni víme, že Trumpem a dalšími 18 státy, na čele s Texasem (4), vykládané řečičky o podvodech byly smyšlené, videa zmanipulována, křiví svědci z volebních místností najmutí, čísla záměrně zkreslená, protestující jsou opilci, feťáci, xenofobové a nově zavedená volební pravidla ve swinger státech, kde Trump prohrál, byla správná, nikoliv v rozporu s Ústavou USA, která je stejně navíc jen kus cáru papíru, tak kdo by se s ní zdržoval. (Však se také demokraté se svévolnou změnou volebních pravidel nepárají).

Je důležité, že demokracii si rozvracet nedáme. Americké republice více biden-ovice.

PS: Milý čtenáři, pokud jsi ironický článek vydržel číst až sem, dovol mi uvést závěr: Čtyřicet let nám „vládci“ vysvětlovali, že Poláky v Katyni nezavraždila sovětská vojska. To přece také věděl každý. Takže když něco napíše tzv. bulvár, to ještě neznamená, že to není pravda. A za bulvár dnes hlavní média označují kohokoliv, kdo nepíše stejně, v horším případě takový zdroj označí za dezinformační web podle názoru jakéhosi samozvaného odborníka, obvykle vykazujícího rysy psychopata.

U uvedené tabulky „ z bulváru“ nechť si každý udělá názor sám, ostatně zdroje jsou v ní uvedeny.

tab

 

Zdroje článku:
(1)https://www.lidovky.cz/svet/prace-pro-trumpa-jako-stigma-nenajimejte-jeho-lidi-musi-nest-nasledky-vyzyva-firmy-forbes.A210111_154733_ln_zahranici_lpik
(2)https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/terrorist-terrorist-democrat-house-homeland-security-chair-wants-gop-senators-ted-cruz-josh-hawley-federal-no-fly-list-audio/
(3) https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/update-lawless-us-supreme-court-refuses-consider-gop-post-election-fraud-cases-biden-inauguration/
(4)https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/nejvyssi-soud-zamitl-zalobu-texasu-zpochybnujici-vitezstvi-b/r~fc192a103c4511ebaabd0cc47ab5f122/

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 16 755,48 Kč
Vybráno 48.02%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 257 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)