26.10.2013
Kategorie: Společnost

Volební odpoledne očima internetu

Sdílejte článek:

REDAKCE PP 26|10|2013

 

Neviděli jste někde SPOZ?

 

Ode dneška nový pozdrav – Salam kostelcum!

 

…agent StB bude bránit nástupu levice, co se to děje?

 

Myslím, že v Lidovém domě právě vzpomínají na Paroubka, udělá Bohouš stejné gesto?

 

 

S StB jsem v žádném případě nespolupracoval a ani ten počet hlášení nesouhlasí.

 

Dopoledne jsem strávila čištěním a impregnováním kabelek, bot a pásků. Mirek na mě: “To chystáš pro dělnickou třídu, aby to měli připravené?”

 

Blaniční rytíři nevylezou, podle informací co mám od kluků tak žerou v Blaníku koblihy.

 

Fakt by mě zajímalo, kde výzkumníci veřejného mínění a naševaše TV cucali ty procenta pro Zeman ovce???

 

Blahopreji ODS, ted snad bude mit cas na boj s korupci, jak o tom uz 15 let mluvi.

 

Myslím, že Bobo definitivně skončila, jednak proto, že tohle byla asi řádná šleha do jejího rozpočtu a nic z toho a také proto, že již není mnoho politických témat, která by mohla uchopit. Snad situace tučňáků v pražské zoo, když tady nezabral její “boj” o nájemníky RPG. Pozitivní je, že vyluxovala všechny “pravičáky” a “konzervativce” a jiné zbytky, nacpala je do jednoho pytle, přibalila sebe a hodila pytel s velkým šutrem do rybníka. Od nynějška ji budu říkat Bobo – čistič.

 

Je možné pořád dokola opakovat, jak pravice selhala. Jistě že udělala mnoho velkých chyb. Ale to, co čteme ve volebních výsledcích je mnohem více selhání národa, který nemá ponětí o demokracii, nevyznává téměř žádné opravdové hodnoty a neváží si vlastní svobody. A pak jde o výsledek selhání drtivé většiny novinářů, kteří rezignovali na veřejnou službu. 

 

Největší výprask v historii ODS. Větší, než jsem čekal. Jestli se neprobereme, příště končíme.

 

Co bylo kurva v těch koblihách? Kokain?

 

Romové se bojí volit … já už fakt nevím jak jim pomoci, Jedině do volebních místostí postavit automaty, výčep a aktivistu s hotovostí.

 

Ať je to jak je to, na to, že se odhadovalo 30% pro CSSD a 20% pro KSCM, volili lidi ještě celkem rozumně. Úplně ztracení nejsme.

 

 

Diky zodpovědné levicové politice dokázala ODS odebrat ČSSD sedm procent jejich voličů!

 

Koblihy to, jak vidno, zcela rozhodly. Nějak se mi tu už nechce žít.

 

“JUDr.” Hašek konstatuje, že se stala taková nedobrá věc.

 

SPOZ v popelnici. Hlavu vzhůru bradou vzhůru. Zelení dostanou 6 mega, takže budou moci točit další hip-hop klipy.

 

Ranní nárok ČSSD na 70 křesel se zhroutil na padesátku a rétorika třídního boje se ukázala jako neperspektivní…

 

Jsem rád, že si apoštolové Miloše Zemana vzali k srdci slova svého guru o tom, aby nevstupovali do vlády a rozhodli se jít ještě dál a nevstoupit ani do Sněmovny.

 

Zdenek Skromach se v Lidovem dome vyhyba jak Sobotkovi tak Haskovi a trousi: “Ja jim rikal, ze to delaji blbe. Ja to mam zaprotokolovany.”

 

Tak první trojka je asi jasná: KSSD, KSTB, KSČM … ufff.

 

Nekopejte do mrtvol. Vrací se coby zombies.

 

Klausovo Hlavu vzhůru volilo 21 000 lidí, takže pro něj hlasovali jen ti, co od Klause získali amnestii. A ještě ne všichni. Nevděk!

 

Obecně- pokud je 40% lidí, tahle země natolik uprdele, že ani nejdou volit a z toho zbytku je víc jak půlka schopná volit různé typy bolševiků, nebo exoty typu Babiše a Okamury, tak asi začnu věřit na chem- trails… Jen fakt nevím, jakým halucinogenem to tady kropí….

 

Bohuslav Sobotka prý narychlo doobjednal na povolební veselici várku Kosteleckých uzenin …

 

Ale ještě v poledne tu hrozila otevřená nebo skrytá koalice ČSSD-KSČM, případně vyfutrovaná Zemanovci. Tuhle možnost voliči odmítli, takže jaká katastrofa?

 

Tyto volby lze nazvat jako porážka politiky a výhra občana. Je to první krok k občanské společnosti, kterou nebudou utvářet kruhy organizovaného politického zločinu, ale my sami. Je to vzkaz dosavadní moci – vůbec k ničemu, vás milí zloději nepotřebujeme.

 

A dost. Na dvojce šukají želvy. To je aspoň program.

 

Koho budete volit? #volby2014

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.