26.10.2013
Kategorie: Společnost

Volební odpoledne očima internetu

Sdílejte článek:

REDAKCE PP 26|10|2013

 

Neviděli jste někde SPOZ?

 

Ode dneška nový pozdrav – Salam kostelcum!

 

…agent StB bude bránit nástupu levice, co se to děje?

 

Myslím, že v Lidovém domě právě vzpomínají na Paroubka, udělá Bohouš stejné gesto?

 

 

S StB jsem v žádném případě nespolupracoval a ani ten počet hlášení nesouhlasí.

 

Dopoledne jsem strávila čištěním a impregnováním kabelek, bot a pásků. Mirek na mě: “To chystáš pro dělnickou třídu, aby to měli připravené?”

 

Blaniční rytíři nevylezou, podle informací co mám od kluků tak žerou v Blaníku koblihy.

 

Fakt by mě zajímalo, kde výzkumníci veřejného mínění a naševaše TV cucali ty procenta pro Zeman ovce???

 

Blahopreji ODS, ted snad bude mit cas na boj s korupci, jak o tom uz 15 let mluvi.

 

Myslím, že Bobo definitivně skončila, jednak proto, že tohle byla asi řádná šleha do jejího rozpočtu a nic z toho a také proto, že již není mnoho politických témat, která by mohla uchopit. Snad situace tučňáků v pražské zoo, když tady nezabral její “boj” o nájemníky RPG. Pozitivní je, že vyluxovala všechny “pravičáky” a “konzervativce” a jiné zbytky, nacpala je do jednoho pytle, přibalila sebe a hodila pytel s velkým šutrem do rybníka. Od nynějška ji budu říkat Bobo – čistič.

 

Je možné pořád dokola opakovat, jak pravice selhala. Jistě že udělala mnoho velkých chyb. Ale to, co čteme ve volebních výsledcích je mnohem více selhání národa, který nemá ponětí o demokracii, nevyznává téměř žádné opravdové hodnoty a neváží si vlastní svobody. A pak jde o výsledek selhání drtivé většiny novinářů, kteří rezignovali na veřejnou službu. 

 

Největší výprask v historii ODS. Větší, než jsem čekal. Jestli se neprobereme, příště končíme.

 

Co bylo kurva v těch koblihách? Kokain?

 

Romové se bojí volit … já už fakt nevím jak jim pomoci, Jedině do volebních místostí postavit automaty, výčep a aktivistu s hotovostí.

 

Ať je to jak je to, na to, že se odhadovalo 30% pro CSSD a 20% pro KSCM, volili lidi ještě celkem rozumně. Úplně ztracení nejsme.

 

 

Diky zodpovědné levicové politice dokázala ODS odebrat ČSSD sedm procent jejich voličů!

 

Koblihy to, jak vidno, zcela rozhodly. Nějak se mi tu už nechce žít.

 

“JUDr.” Hašek konstatuje, že se stala taková nedobrá věc.

 

SPOZ v popelnici. Hlavu vzhůru bradou vzhůru. Zelení dostanou 6 mega, takže budou moci točit další hip-hop klipy.

 

Ranní nárok ČSSD na 70 křesel se zhroutil na padesátku a rétorika třídního boje se ukázala jako neperspektivní…

 

Jsem rád, že si apoštolové Miloše Zemana vzali k srdci slova svého guru o tom, aby nevstupovali do vlády a rozhodli se jít ještě dál a nevstoupit ani do Sněmovny.

 

Zdenek Skromach se v Lidovem dome vyhyba jak Sobotkovi tak Haskovi a trousi: “Ja jim rikal, ze to delaji blbe. Ja to mam zaprotokolovany.”

 

Tak první trojka je asi jasná: KSSD, KSTB, KSČM … ufff.

 

Nekopejte do mrtvol. Vrací se coby zombies.

 

Klausovo Hlavu vzhůru volilo 21 000 lidí, takže pro něj hlasovali jen ti, co od Klause získali amnestii. A ještě ne všichni. Nevděk!

 

Obecně- pokud je 40% lidí, tahle země natolik uprdele, že ani nejdou volit a z toho zbytku je víc jak půlka schopná volit různé typy bolševiků, nebo exoty typu Babiše a Okamury, tak asi začnu věřit na chem- trails… Jen fakt nevím, jakým halucinogenem to tady kropí….

 

Bohuslav Sobotka prý narychlo doobjednal na povolební veselici várku Kosteleckých uzenin …

 

Ale ještě v poledne tu hrozila otevřená nebo skrytá koalice ČSSD-KSČM, případně vyfutrovaná Zemanovci. Tuhle možnost voliči odmítli, takže jaká katastrofa?

 

Tyto volby lze nazvat jako porážka politiky a výhra občana. Je to první krok k občanské společnosti, kterou nebudou utvářet kruhy organizovaného politického zločinu, ale my sami. Je to vzkaz dosavadní moci – vůbec k ničemu, vás milí zloději nepotřebujeme.

 

A dost. Na dvojce šukají želvy. To je aspoň program.

 

Koho budete volit? #volby2014

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 900,00 Kč
Vybráno 42.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 53 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...