CTMORAVEC
6.9.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Volební manipulace ČT

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TISOVSKÝ

Zatímco v červenci a v srpnu byly zveřejňovány předvolební průzkumy v průměru každý týden, od 22.8.2021 nebyl zveřejněn ani jeden průzkum. Naopak nám ČT 5.9.2021 zveřejnila jakýsi model volitelnosti od společností KANTAR a Data Collect. Na základě tohoto modelu, nikoliv průzkumu, bude tato naše veřejnoprávní televize zvát do 14 předvolebních krajských debat. Tedy na základě nějakých spekulativních odhadů “někoho” o tom, jaký by mohl být nejoptimističtější výsledek u jednotlivých stran.

Ten někdo představuje nadnárodní agentury, které provádí průzkumy. Ten někdo tedy představuje tu hlavní a jedinou myšlenku pro televizi, která má býti především státní, tzn. česká. Tato televize je placena z našich peněz prostřednictvím koncesionářských poplatků. Vedení této televize by mělo postupovat uvážlivě, obezřetně a finální úsudky a rozhodnutí  přijímat po důkladných a ověřených analýzách, nejlépe z více zdrojů. 

Nyní tedy, jak jsem se dočetl na teletextu ČT na straně 120, budou zváni zástupci sedmi stran, který mají tzv. nejvyšší volební potenciál. Kupodivu již neplatí, že ANO, které suverénně vede ve všech posledních průzkumech, má nejvyšší volební potenciál. Je to naopak slepenec SPOLU. Nyní neplatí, že Volný blok a Trikolóra, které mají v posledním průzkumu KANTARU shodně 2%, jsou onou novou silou, která se rýsuje, které chodí lidé na demonstrace, a která se staví směle covidové a zelené hysterii. Nyní se nám před tyto strany dostali ZELENÍ. Dovolte mi se zasmát a to hlasitě. Když pominu, že Volný blok je systematicky potlačován, bez ohledu na počty lidí, kteří chodí na veškeré jejich akce a bez ohledu na to, jak i Facebook musel zrušit už podruhé profil jejich lídra Lubomíra Volného a i proto se v průzkumech objevil na 2 % až úplně v posledním průzkumu (kdy jej již zjevně nešlo nezahrnout), je zde ještě Trikolóra. Trikolóra není tak razantní ve svých výrocích, a proto jí těch několik procent bylo systematicky ponecháno ve všech průzkumech. Jak Trikolóra (zde to platí dlouhodobě), tak Volný blok, však nepochybně měly v posledním průzkumu více procent, než ZELENÍ! Tzn. jak je možné, že najednou “někdo” tyto Zelené takto začíná zvýhodňovat? Není to náhodou ona neviditelná ruka germánského Green dealu? No jistě, že je. 
 .
Pak tady máme plukovníka Šlachtu, který ač údajně žil sám na ubytovně, neměl rodinu a jediné, co kdy udělal, bylo to, že zlikvidoval vládu v době, kdy se rozhodovalo o výstavbě nových jaderných bloků a vypadalo to logicky na Rusy, má nějaký zázračný proutek a leze do výšin. Pána, který by tady všechny pozatýkal, jen na to jako správný diktátor potřebuje onu politickou moc. Evidentně je to demokrat tělem i duší. Evidentně, kdyby chtěl, mohl ta trestní oznámení podávat i nyní. I tento člověk a jeho Přísaha je zjevně také na “vlně” “někoho”, kdo odhaduje “volební potenciály stran”. Proč?
 .
My, občané, kteří uznáváme svobodu a máme po krk současné vládní i tzv. opoziční garnitury, se opět musíme spokojit s tím, že strany, které představují skutečnou změnu, ve volebních debatách neuvidíme. Přál si to tak pan Dvořák z ČT, KANTAR, Data Collect, celá Pražská kavárna a celá covidová a zelená mafie, která dnes vládne světu i našemu státu. 
 .
Mezitím se u nás oznamuje, že Škodovka nebude vyrábět auta do 0,5 mil. Kč, protože my jsem bohatí Češi a my máme všichni na Oktávky, SUPERBY a SUV. My, kteří s bídou našetřili na 120, Favority, Felicie a pak Fabie, popř. Scaly , nyní máme po srandě. Není tohle náhodou začátek konce ŠKODY? Nebo je to opět ona ruka Green dealu? Nic dobrého pro nás.
 .
Vše jede podle předem připraveného scénáře globalistů. Bohužel to však vypadá, že tento národ spí a je mu vše jedno. Dokonce i to, že se blíží jeho konec. 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 109 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)