euflag
12.10.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

Volby vyhráli eurofilové

Sdílejte článek:

ŠIMON MIČA

MICAKdyž jsem v sobotu se svými přáteli sledoval sčítání hlasů u voleb do Poslanecké sněmovny, tak jsem doufal v nějaké solidní výsledky vlastenecky laděných stran a hnutí. Bohužel se rychle ukázalo, že letošní volby skončí jinak.


Euroskeptici pláčou. Jejich hlasy z velké části propadly (přes 1 000 000 propadlých hlasů). Naopak hlasy, které chtěly odstavit Andreje Babiše se sjednotily. Napovídá tomu i třetí nejvyšší volební účast v historii samotné České republiky. Negativní kampaň koalic Spolu a Pirstanu zabrala. Jejich představitelé slaví velké vítězství. Konečně toho slovenského mafiána zařízli. Hurá! Jejich voliči se těší na ty světlé zítřky, které jsou jim slibovány a na tu tolik očekávanou změnu. Nechápou ale, že to bude změna, kterou si snad ani neuvědomují.

Česká republika se rozhodla přiblížit Bruselu. To je neoddiskutovatelný fakt. Tyto volby to potvrdily. Z pěti politických stran, které deklarují, že spolu chtějí vládnout, jsou tři, které otevřeně říkají, že chtějí euro (TOP 09, Piráti, Starostové). Občanští demokraté mlží a lidovci kývnou na vše, ostatně tak, jak už to mají v povaze. Hrozí nám reálné nebezpečí, že ho během následujícího volebního období zavedou. Znamenalo by to definitivní konec naší národní suverenity a uzamčení do měnové unie, která nefunguje a vytváří společné dluhy.

Další velké téma je korespondenční hlasování. Viděli jsme to na vlastní oči vloni při amerických prezidentských volbách. Nekonečné sčítání hlasů, podivné manipulace s volebními lístky, naprostá netransparentnost. Když už se Piráti neustále ohání transparentností, tak by měli správně trvat na standardní formě hlasování. To ale nebudou, neboť ví, že takto se dá s hlasy krásně manipulovat. Budou to spíše tlačit o úroveň výš na zavedení elektronického hlasování, a to už by byl definitivní konec férových voleb.

Zelený úděl pro Evropu bude podepsán. Petr Fiala se už před časem nechal slyšet, že o tom se už ani nebude diskutovat. Zchudneme tedy všichni společně. Cena elektřiny už teď stoupá o 50 procent. Podle výzkumu u 25 nejrozvinutějších zemí světa z roku 2016, dvěma třetinám domácností příjmy buď stagnovaly, nebo klesly. Česká republika se rozhodla k těmto zemím připojit.

Volby znamenají katastrofu pro tradiční levicové strany. ČSSD ani KSČM se do sněmovny nedostaly. Nikdy jsem socialista nebyl a už vůbec ne komunista. Kladu si ale otázku, kam se poděl tradiční levicově-konzervativní volič? Že by volil SPD? Ta ale získala méně než 10 procent a jiné levicově-konzervativní politické seskupení ve sněmovně není.

Podívejme se tedy na vítěze letošních voleb. Jsou to všechno strany a hnutí, která jsou středová, liberální, eurofilně založená. Je to konglomerát všeho možného a nemožného. Jediné, co je doteď spojovalo, byla nenávist k Andreji Babišovi a jeho vládě. Nepřipomíná vám to něco? Mně osobně to připomíná Slovensko a spojení stran, které chtěly vymýtit korupci a zbavit se Roberta Fica. Fica se zbavili, korupce je na Slovensku stále. Vláda je rozhádaná a silně nepopulární. Tento scénář je dost pravděpodobný i u nás.

Letošní volby znamenají ale obrovskou výzvu. Výzvu pro všechny konzervativní strany a hnutí. Konzervativní pravičáky, ale i levičáky. Lidi, kterým se nelíbí globalizace a politika Bruselu. Vlastence, kterým není lhostejný osud jejich země. Je potřeba se spojit a táhnout za jeden provaz. Rekordní počet propadlých hlasů ukazuje, že se zbytečně tříštily síly. Musíme přijít s jasným programem, silným leaderem a jasnou vizí pro naši zemi. Koalice Spolu s Pirstanem nás chtějí upoutat k unii už navždy. Mají na to následující čtyři roky. Patrioti zase mají čtyři roky na to, aby sestavili stranu, či hnutí, které bude schopné tyto eurofily v následujících volbách porazit. Je to historická výzva, které je potřeba se chopit. Někteří už říkají, že je vše ztraceno, že už je pozdě. Já ale říkám, že to ještě jde. Pojďme do toho všichni společně!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 780 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)