volby
8.10.2018
Kategorie: Humor

Volby a Matka Rus

Sdílejte článek:
RED HOOK
 
Proběhly volby. Pozná se to snadno, že jsou za námi, protože skončily sousedské večeře. Pan Stuchlík sčítá, kolik se toho prožralo a přemýšlí, jak moc mu pražskej malér posere osobní složku.

 

Socani jsou infarktoví, i když jejich šéf pan Hamáček tvrdí, že se odrazili ode dna. Nám od Hooka to připomnělo jednoho našeho známého, nějakého Popeláře, který se v Sokole odrazil, aby kotoulem letmo překonal švédskou multikulturní bednu, akorát že se odrazil šejdrem a zalehl kozu, jež stála opodál. Což nepotěší.

Socani se tedy možná odrazili, nicméně si nemyslíme, že budou v ouklendu, až dopadnou. Pana Foldynu, který je u socanů specialista přes jazyky volby údajně vzaly natolik, že skládá všechny funkce. Pan prezident Zeman to označil za zbabělost, což nám od Hooka přijde úsměvné, protože si vzpomínáme, jak on sám v roce 2003 po prohrané volbě na prezidenta prchal zadním vchodem s xichtem ublížené surikaty a zmateně mumlal, že je Buldozer a Stalinec k tomu, a že kdo se mu postaví toho zajede. Pak mimo záznam pokračoval, že “mašinka na cestu vesele si píská, strojvůdce topiči mastné vlasy víská”, než mu poradci přelepili ústa.

Mno.

Volby dopadly jak dopadly. Výsledky půjdou přežít. Vltava se pořád bude u Mělníka vlévat do Labe, vrchnost nás bude nadále buzerovat a pan prezident nám bude dávat královské rady, kterým nerozumí ani wikipedie.

Mimochodem, zaznamenal jsem, že pan prezident chce ke stému výročí Republiky vyznamenat Michala Davida. Má to prý být vyznamenání za statečnost. Tohle chápeme naprosto, my od Hooka, protože třeba interpretace písně o pití coca coly u jednoho stolu navzdory tomu, že je dotyčný k smíchu jakési ideově neukotvené dívce, to chce opravdu koule.

Tak.

Četl jsem, že akademik Čudinov dokázal, že prapůvodním jazykem lidstva, používaným od dvou miliónů let nazpátek, byl jazyk ruský. Nevšedním použitím komparativistiky (srovnávací jazykovědy) akademik Čudinov došel k závěru, že první věta, kterou předchůdce člověka před dvěma miliony let pronesl byla „Davaj děngi!“.

Akademik Čudinov dále tvrdí, že samo ruské etnikum je staré mnoho milionů let, a že v paleolitu, starší době kamenné, se obyvatelé Země univerzálně nazývali veselými Rusiči.

Z veselých Rusičů se následně vyvinul například australopiték, který už veselý nebyl, protože se mu všichni smáli, že vypadá jak Mongol. Nechci to víc rozebírat.

Pan akademik Čudinov je prostě hodně svůj. Jako je svá celá širá Rus. Trochu mi připomíná akademika Cicina, který křížil pšenici s pýrem takovým fofrem, až se z toho pomát, zmizel a objevil se po letech kdesi daleko od Moskvy. Což inspirovalo grafomana Ažajeva k sepsání stejně znějící utopie.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jsou Rusáci starší než Země. Jsem jim řekl, že jsou mladší. Asi o půl roku.

Dnes bude příjemně. Asi jako včera.

To je zatím vše.

 

Autor: Zelený Škraloup, Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.