clintonbiden
27.9.2020
Kategorie: Politika

Volby a manipulace s nimi

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝJe to asi tři týdny, co se na sociálních sítích objevilo video znázorňující rozhovor s Hillary Clintonovou a týkající se blížících se amerických prezidentských voleb. V nich proti sobě stojí demokratický kandidát Joe Biden a stávající prezident a republikánský leader Donald Trump. Clintonová již porážku od Trumpa prožila a přiznejme si, že se z ní dosud nevzpamatovala. Její zhrzenost ji nadále drží a při vyslovení Donaldova jména se jí ježí vlasy na hlavě a tvář se stáhne do podivné grimasy. Myšleno obrazně.

Tématem uvedeného rozhovoru byly americké prezidentské volby a uznání jejich výsledků. Clintonová veřejně prohlásila, že Demokraté je musí bezpodmínečně vyhrát a v případě prohry neuznat konečné resumé Američanů a převzít moc za každou cenu. Tedy i pomocí ne zrovna poklidných demonstrací a další vlny násilí, které už nyní válcuje řadu amerických měst. Ostatně o nastartování covidové ,,pandemie‘‘ a rozdmýchání rasových nepokojů v čele s Antifou a Black Lives Matterpřed volbami není pochyb. Vyhraje li Trump, ukáže se, že taktika Demokratů ve spolupráci s představiteli Deep State a Sörösem nebyla dobrá, nicméně další období násilí by dovedlo americkou ekonomiku na dno a obviněn by byl stávající prezident. Video bylo rychle zmizeno, protože tím jasně poukazovalo na taktiku a myšlení Trumpových protivníků.

Jestliže minulé volby byly vcelku vyhrocené a Demokraté z jejich pohledu a i přes maximální snahu a podpásovky přišli o post hlavy Spojených států, pak ty letošní mohou rozhodovat o dalším směřování americké politiky, a tím i šíření vlivu po většině naší planety. Jak všichni víme, Demokraté profitují z dobrých vztahů s nejbohatšími rodinami světa a jejich kampaň je mohutně podporována jak penězi, tak i médii vlastněnými touto skupinou lidí. Joe Biden rozhodně není na první pohled tak známou světovou veličinou, jako byla manželka exprezidenta Billa Clintona proslulého orálním sexem se svou asistentkou Lewinskou. Pár Clintonových platí za tvrdé zastánce tvrdé zahraniční politiky a rozpínavosti USA. Patří tak do stejné skupiny, jako Albrightová zvaná Krvavá Madla, to za útok na Srbsko, či Obama a Bush ml., v jejichž éře se Spojené státy podílely na mnoha válečných konfliktech. Samotný Biden měl podíl na ukrajinském Majdanu a rozhodně není příliš mírumilovným staříkem. Navíc je příliš zahleděný do malých a mladých dívek, a zdá se, že mu prostředí podobné tomu, ve kterém se pohybovali i Clintonovi, tedy poblíž nyní zavřeného producenta Epsteina, není cizí.

Trump bojuje jako lev a je s podivem, že stále žije. Nejeden z amerických prezidentů a významných politiků, kteří se vzepřeli Rothschildům snažícím se již několik let vytvořit nový světový řád (NWO), zemřel podivnou smrtí či aspoň čelil pokusům o atentát či vraždu. Hovořit o tom by mohli především Kennedyové. Také Trump patří k těm, kteří jdou proti zájmům nejbohatší rodiny světa. Za dobu pobytu v Bílém domě si jistě zvyknul na zákeřnost protivníka, který z něj veřejně zkusil udělat děvkaře a sexuálního predátora, defraudanta a daňového podvodníka, nově pomocí neteře i zloděje majetku v rámci rodiny. Snahy očernit ho trvají po celou jeho vládu, to proto, že Demokraté vnímají vzestup jeho popularity mezi Američany vyznávajícími hodnoty demokracie, bezpečí a prosperity, také vlastenectví. Naopak sebestřední liberálové z řad indoktrinované levicové a především městské mládeže účastnící se aktivně nepokojů stojí za Bidenem. Demokraté si vychovávají své voliče stejně pečlivě, jako například Zelení u našich německých a rakouských sousedů a liberalismem načichlý neziskový sektor u nás.

Samotné volby v USA jsou velmi dobře ovlivnitelné. Korespondenční systém nahrává dalekosáhlým podvodům s hlasy především v okamžiku, kdy jde o těsný výsledek. Trump na to dlouhodobě upozorňuje a v uplynulém týdnu byl zaznamenán pokus ovlivnit tak jedny místní volby, to když se v odpadcích našly volební lístky se jménem stávajícího prezidenta. Ostatně už v minulých volbách došlo na přepočítávání, a to samé při výběru senátorů. Svůj vliv mají i internet a tajné služby. I přesto například náš Seznam přinesl informaci, že Trump na dotaz případného předání moci v případu prohry prohlásil, že se jí jen tak nevzdá. Opět jde o manipulaci. Bude li jeho prohra výrazná, jistě se ctí odejde a svět se ponoří do doby temna. Bude li to téměř nerozhodně, jistě udělá vše pro důsledné přepočítání hlasů, to proto, že ví o výše uvedeném prohlášení Clintonové, která tvrdí, že je třeba jej vypudit z Bílého domu za každou cenu a nelze dopustit další komplikace v tvorbě nového systému. A vyhraje li s převahou, bude muset udělat v USA důrazně pořádek, to i za cenu represí vůči rabujícím černochům a Antifě s pomocí armády a domobrany. Začátek listopadu tak může znamenat pro Spojené státy skutečně drsné období, které se za jistých podmínek rozšíří i jinam. Konec roku 2020 tak půjde v dosavadním trendu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 592 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.