spolu 2021

Volby 2021: A nyní vesele … vzhůru do brusele

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Skončily parlamentní volby. Pokusím se v tomto článku shrnout mé dojmy a postřehy.

Žádné extra velké překvapení se nekonalo. Český národ opět odvolil dle nalajnované trasy parlametních matadorů a maistreamových médií. Odvaha zkusit opravdovou změnu volbou mimosněmovních stran bohužel nebyla nalezena. Co to pro Českou republiku znamená?

Vesele, ach vesele půjdeme do brusele … abych parafrázoval starou rýmovačku. Vítězem těchto voleb v ČR je jednoznačně eurosocialismus se všemi jeho “výdobytky”. Budeme tedy radostně vstřebávat všechny výmysly a nesmysly eurounijních bolševiků až se nám z toho bude točit hlava, budou se infllačně dále vyprazdňovat peněženky a samozřejmě se bude stále více vzdalovat osobní svoboda jednotlivce. Green deal, cenzura, tisk nekrytých peněz, byrokracie, podpora politických neziskovek, pokrytecký aktivismus, ekonomický fašismus, LGBT+ teror, barevný rasismus vůči bílé populaci, islámská a africká migrace, nesmyslné dotace … to vše si český volič vybral. Spokojeni?

Ano mám na mysli rýsující se vládu SPOLU a PIRSTAN. Navíc to celé povede ospalý medvídek koala Fiala, který opravdu není srdcovým silným leaderem do těžkých časů, jež se na naši vlast díky EU valí. Potřebovali bychom nyní opravdu skutečně silného vůdce, nikoliv kavárenského profesora, který je jen kolovrátkem zbytečných frází a jehož nejvyšším bojovým skutkem je posunutí brýlí na nose. A hlavně bychom potřebovali statečné muže a ženy, kteří by se dokázali v této době postavit eurosocialistickému diktátu, jenž nám dnes totálně likviduje tradiční společnost, svobodu i ekonomiku, nikoliv vládní partu eurohujerů, kývačů a euroreaktálních alpinistů.

Ano, taková je syrová pravda. Já i PP bude za tato slova jistě opět českými elfy a udavači onálepkován jako desinformační médium, protože na svatou EU se dnes nesmíme ani škaredě podívat. Nicméně je to opět jen otázka času jako s migrací. Každým krokem eurobyrokratů se blíží společenská apokalypsa. Vidíme to všude kolem sebe. Zelené šílenství, obrovská inflace a další problémy EU, které pomalu začíná reálně pociťovat i běžný občan nás brzy dostihnou v plné síle. Přesto si volební většina české společnosti tuto cestu vybrala. Já jsem ty šílené konce naší civilizace jdoucí tímto směrem schopen dohlédnout. Jsem věrozvěst nebo hlasatel fake news? Prohlédne někdy i volební většina české populace? Povíme si za nějaký čas. Obávám se, že již ne moc dlouhý.

A věřte, že se mi výše uvedená slova napíší vůbec lehce. Jako pamětník západu Ronalda Reagana či Margaret Thatcherové, k němuž jsme z komunistického koncentráku vzhlíželi s obrovskou nadějí, je mi ze současného stavu euroatlantické politické situace strašně smutno. Bohužel společnost si nechala vymýt mozky sociální, rasovou, ekonomickou a já nevím jakou spravedlností a na tradiční pravicovou politiku zanevřela. Bohužel nevidí důsledky a já jsem přesvědčen, že se nám to krutě vymstí.

Lze tedy nalézt na výsledcích českých voleb něco pozitivního? Ano. Premiérem snad už nebude alespoň agent StB a nomenklaturní komunista Bureš. Rudí a malinoví bolševici jdou od koryt a konečně nebudou rozesírat politickou scénu. Policejní strana marného vyšetřovatele kabelek také neprošla. Ministryní financí nebude facebooková manekýna Alena von Bankrot. Šílená neokomunistka Maláčová si bude moci své sociální výpotky realizovat už jen doma na své rodině. Extrémní pirátská levice zdaleka nenaplnila své naděje na dobrý volební výsledek. To mne těší.

Co mne těší méně je výsledek jediné skutečně reálné pravicové síly TSS. Jak už jsem ale psal ve svém nedávném článku, opravdová pravice to má dnes opravdu hrozně těžké. Reálně pravicově přemýšlejících lidí je u nás velice málo. Asi tolik, co TSS ve volbách dostala. Neudělali nic špatně, měli slušnou lídryni, vynikající program, solidní kampaň. Ale kde volič není ani čert nebere. Společnost bude muset k Reaganovsko-Thatcherovským pravicovým vizím znovu dospět. Dle mého se tak stane až po totálním krachu současného eurosocialismu. Ale čas TSS určitě přijde a já jim děkuji za tu odvahu pravicový prapor zvednout a nést.

Tolik krátce mé postřehy k volbám. Nyní přijdou na řadu povolební vyjednávání. Otázka tedy zní co přinesou. A také … co president? Je ještě schopen se tak složité situace aktivně a smysluplně účastnit? Co udělá?

Dle mého bude tlačit k moci svého soudruha Babiše, se kterým má dlouhodobě vzájemně vyhovující spolupráci. Až když to bude dále neudržitelné, zapojí Fialu. Ten zřejmě nakonec tu většinovou vládu se svými slepenci poskládá a … Poté už jen budeme svědky cesty do brusele a vzájemných koaličních půtek o větší kus eumasa. Doba do nebude veselá a nějakou výraznou změnu politiky či společnosti nečekejte. Bude hůř.

Kamenujte mne.

Jak jste spokojeni s výsledky parlamentních voleb 2021?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 820 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (56 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
320 komentářů
    • texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)