DIENT
4.10.2020
Kategorie: Politika

Volby 2020: Máme to za sebou, sláva

Sdílejte článek:

LU LINA

Krajské a senátní volby právě skončily a já na ně, stejně jako na spoustu jiných věcí veřejných, mám nějaký názor. Tady je.

I v případě, kdy jde úplně všecko šejdrem, se vždycky snažím najít na tom i něco dobrého. Někdy to teda dá dost fušku. Hlavně v politice. Třeba právě proběhlé krajské a senátní volby. Ať už jste volili koho chtěli a třeba to i mysleli dobře, stejně to dopadlo jako vždycky. To jest ke korytům se v nejrůznějších podivných formacích dostali v naprosté většině zase jenom ti, o které byste si ani kolo neopřeli, natož abyste jim dali svůj hlas. A výsledkem bude, že kdyby kolem toho nedělali takový humbuk, tak si ani žádné změny nevšimnete.

Pro ty, co s nasazením života splnili svou občanskou povinnost i pro ty, co měli tyhle volby do trafik na banánu, se jako vždy reálně nezmění vůbec nic. Na krajích se dál budou hlavně odklánět vaše těžce vydělávané peníze do těch správných kapes, jen se trochu prostřídají. A do senátu opět přibude jen další vlna eurohujerů, politických komisařů, cizích agentů, aktivních blbů, neúspěšných politiků nebo jen prostě darmojedů, kteří budou zase dělat všechno proto, abyste se u večerních zpráv pokaždé spolehlivě zavzdušnili.

Dál budete zasypáváni legislativou, která působí částečně dojmem, že ji v rámci terapie vytvářejí chovanci nějakého ústavu pro duševně choré a částečně, že protektorát Böhmen und Mähren dosud trvá. A těch necelých 38% účasti? Opakované referendum o krajích i senátu, které politici ignorují. Kapři si totiž rybník vypustí opravdu jen  málokdy. Takových fajnových trafik.

A teď to, co jsem na té klauniádě tentokrát shledal dobrého. Radost mi udělaly hned dvě věci. Zaprvé, výsledek ČSSD. Gratuluju Honziku, jen tak dál. A za druhé, senát pro veliký úspěch opouští sociální demograt, agent cizí mocnosti a skutečně unikátní blb Jiřik Dýncbýrů. Odpočívej v pokoji.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 415 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
139 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.