1zemankiller
15.1.2018
Kategorie: Politika, Presidentské volby 2018

Volba prezidenta není volba MISS

Sdílejte článek:

KAREL POHNER

Volíme si kapitána lodi, který má loď vést mezi útesy, dokázat udržet směr demokracie a svobody a především udržet loď nad pomyslnou hladinou. Neplujeme sami, naše flotila evropských lodí, které následujeme a snažíme se je výkonem svého ekonomického motoru dostihnout, nám byla v posledních 50 letech vzorem.

Ti nejbystřejší a nejzasvěcenější z nás alarmovali před více než 10 lety, že lodě flotily EU se začínají povážlivě stáčet směrem, kterým jsme nevyplouvali a plout ani původně nechtěli a neměli. My ostatní, kteří jsme stále ještě nadšeni z toho, že jsme se zbavili otěží komunizmu, jsme to nebrali dlouho vážně a věřili jsme, že západní Evropa a USA jsou takové, jaké je známe z minulosti a jaké obdivujeme. Bohužel pomalu zjišťujme, že epidemie marxistické ideologie postupně zachvátila Evropu, kde dopadá na úrodnou půdu frustrovaného Německa svojí fašistickou minulostí či socialistické Francie.

U zrodu EU byli lidé jako zakládající prezident Evropské komise Walter Hallstein – bývalý člen NSDAP, odsouzený nacistaa posléze předseda správní rady BASF (původně IG FARBEN, která dodávala do koncentračních táborů plyn ZYKLONE B)Fritz  Teer Meer a další. O původním záměru zakladatelů EU je dnes již těžké spekulovat. Každopádně EU do které jsme vstupovali byla založena na smlouvách a principech demokracie. To se postupem času měnilo. Nyní EU už zahodila přetvářku demokratické organizace. Německo zavedlo cenzuru a připravuje ji pro celou EU a chrlí stovky zákonů omezujících svobodu. Chce nás odzbrojit, osidlovat nás migranty i proti naší vůli, financuje média a organizace, které nás “vychovávají” a tvoří pro nás falešné obrazy světa, omezuje naše pravomoci a cenzuruje historii a tradice. Z EU se stala nevládní organizace ovládaná úředníky z fašistickou minulostí a marxistickou ideologii, kteří směřují Evropu k nesvobodě podle svých zrůdných vizí. Jako každá totalita se EU zacyklila v byrokratické smyčce a jde k totalitě. Takto nemocná a oslabená Evropa je obsazovaná lidmi s nedemokratickou a agresivní ideologii Islámu. Je to náhoda, že islámský svět za druhé světové války spolupracoval s Hitlerem a nyní ho Německo opět vítá? Tento nelegální přísun nekompatibilních hord je podporován EU, která připravuje jejich přidělování do protektorátních zemí východní Evropy.

A teď stojíme před volbou kapitána, od kterého očekáváme co? Chceme uhlazeného a ohebného intelektuála bez zkušeností, který žádnou loď nikdy neřídil a co je mnohem horší, který nemá představu o kurzu lodi a bude v závěsu za EU i když bude směřovat do pekla nebo ke dnu? Nebo svěříme své životy ostřílenému vlkovi, který je arogantní a mluví jak námořník, ale umí sakra dobře vést loď, dokáže se vyhnout útesům a držet kurz i v bouři? Kapitán nemusí být snob a uhlazený seladon, to není volba MISS sympatie.

Jen moudrý člověk dokáže ocenit a volit pravdu, kterou nechce slyšet a kterou říká člověk, kterého sám nemá ani rád. Važme si pravdy a svobody a nenechme se ošálit povrchním pozlátkem tápajících komediantů a hamižných politiků.                     

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 161 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...