1zemankiller

Volba prezidenta není volba MISS

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KAREL POHNER

Volíme si kapitána lodi, který má loď vést mezi útesy, dokázat udržet směr demokracie a svobody a především udržet loď nad pomyslnou hladinou. Neplujeme sami, naše flotila evropských lodí, které následujeme a snažíme se je výkonem svého ekonomického motoru dostihnout, nám byla v posledních 50 letech vzorem.

Ti nejbystřejší a nejzasvěcenější z nás alarmovali před více než 10 lety, že lodě flotily EU se začínají povážlivě stáčet směrem, kterým jsme nevyplouvali a plout ani původně nechtěli a neměli. My ostatní, kteří jsme stále ještě nadšeni z toho, že jsme se zbavili otěží komunizmu, jsme to nebrali dlouho vážně a věřili jsme, že západní Evropa a USA jsou takové, jaké je známe z minulosti a jaké obdivujeme. Bohužel pomalu zjišťujme, že epidemie marxistické ideologie postupně zachvátila Evropu, kde dopadá na úrodnou půdu frustrovaného Německa svojí fašistickou minulostí či socialistické Francie.

U zrodu EU byli lidé jako zakládající prezident Evropské komise Walter Hallstein – bývalý člen NSDAP, odsouzený nacistaa posléze předseda správní rady BASF (původně IG FARBEN, která dodávala do koncentračních táborů plyn ZYKLONE B)Fritz  Teer Meer a další. O původním záměru zakladatelů EU je dnes již těžké spekulovat. Každopádně EU do které jsme vstupovali byla založena na smlouvách a principech demokracie. To se postupem času měnilo. Nyní EU už zahodila přetvářku demokratické organizace. Německo zavedlo cenzuru a připravuje ji pro celou EU a chrlí stovky zákonů omezujících svobodu. Chce nás odzbrojit, osidlovat nás migranty i proti naší vůli, financuje média a organizace, které nás “vychovávají” a tvoří pro nás falešné obrazy světa, omezuje naše pravomoci a cenzuruje historii a tradice. Z EU se stala nevládní organizace ovládaná úředníky z fašistickou minulostí a marxistickou ideologii, kteří směřují Evropu k nesvobodě podle svých zrůdných vizí. Jako každá totalita se EU zacyklila v byrokratické smyčce a jde k totalitě. Takto nemocná a oslabená Evropa je obsazovaná lidmi s nedemokratickou a agresivní ideologii Islámu. Je to náhoda, že islámský svět za druhé světové války spolupracoval s Hitlerem a nyní ho Německo opět vítá? Tento nelegální přísun nekompatibilních hord je podporován EU, která připravuje jejich přidělování do protektorátních zemí východní Evropy.

A teď stojíme před volbou kapitána, od kterého očekáváme co? Chceme uhlazeného a ohebného intelektuála bez zkušeností, který žádnou loď nikdy neřídil a co je mnohem horší, který nemá představu o kurzu lodi a bude v závěsu za EU i když bude směřovat do pekla nebo ke dnu? Nebo svěříme své životy ostřílenému vlkovi, který je arogantní a mluví jak námořník, ale umí sakra dobře vést loď, dokáže se vyhnout útesům a držet kurz i v bouři? Kapitán nemusí být snob a uhlazený seladon, to není volba MISS sympatie.

Jen moudrý člověk dokáže ocenit a volit pravdu, kterou nechce slyšet a kterou říká člověk, kterého sám nemá ani rád. Važme si pravdy a svobody a nenechme se ošálit povrchním pozlátkem tápajících komediantů a hamižných politiků.                     

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
216 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.