1zemankiller

Volba prezidenta není volba MISS

Sdílejte článek:

KAREL POHNER

Volíme si kapitána lodi, který má loď vést mezi útesy, dokázat udržet směr demokracie a svobody a především udržet loď nad pomyslnou hladinou. Neplujeme sami, naše flotila evropských lodí, které následujeme a snažíme se je výkonem svého ekonomického motoru dostihnout, nám byla v posledních 50 letech vzorem.

Ti nejbystřejší a nejzasvěcenější z nás alarmovali před více než 10 lety, že lodě flotily EU se začínají povážlivě stáčet směrem, kterým jsme nevyplouvali a plout ani původně nechtěli a neměli. My ostatní, kteří jsme stále ještě nadšeni z toho, že jsme se zbavili otěží komunizmu, jsme to nebrali dlouho vážně a věřili jsme, že západní Evropa a USA jsou takové, jaké je známe z minulosti a jaké obdivujeme. Bohužel pomalu zjišťujme, že epidemie marxistické ideologie postupně zachvátila Evropu, kde dopadá na úrodnou půdu frustrovaného Německa svojí fašistickou minulostí či socialistické Francie.

U zrodu EU byli lidé jako zakládající prezident Evropské komise Walter Hallstein – bývalý člen NSDAP, odsouzený nacistaa posléze předseda správní rady BASF (původně IG FARBEN, která dodávala do koncentračních táborů plyn ZYKLONE B)Fritz  Teer Meer a další. O původním záměru zakladatelů EU je dnes již těžké spekulovat. Každopádně EU do které jsme vstupovali byla založena na smlouvách a principech demokracie. To se postupem času měnilo. Nyní EU už zahodila přetvářku demokratické organizace. Německo zavedlo cenzuru a připravuje ji pro celou EU a chrlí stovky zákonů omezujících svobodu. Chce nás odzbrojit, osidlovat nás migranty i proti naší vůli, financuje média a organizace, které nás “vychovávají” a tvoří pro nás falešné obrazy světa, omezuje naše pravomoci a cenzuruje historii a tradice. Z EU se stala nevládní organizace ovládaná úředníky z fašistickou minulostí a marxistickou ideologii, kteří směřují Evropu k nesvobodě podle svých zrůdných vizí. Jako každá totalita se EU zacyklila v byrokratické smyčce a jde k totalitě. Takto nemocná a oslabená Evropa je obsazovaná lidmi s nedemokratickou a agresivní ideologii Islámu. Je to náhoda, že islámský svět za druhé světové války spolupracoval s Hitlerem a nyní ho Německo opět vítá? Tento nelegální přísun nekompatibilních hord je podporován EU, která připravuje jejich přidělování do protektorátních zemí východní Evropy.

A teď stojíme před volbou kapitána, od kterého očekáváme co? Chceme uhlazeného a ohebného intelektuála bez zkušeností, který žádnou loď nikdy neřídil a co je mnohem horší, který nemá představu o kurzu lodi a bude v závěsu za EU i když bude směřovat do pekla nebo ke dnu? Nebo svěříme své životy ostřílenému vlkovi, který je arogantní a mluví jak námořník, ale umí sakra dobře vést loď, dokáže se vyhnout útesům a držet kurz i v bouři? Kapitán nemusí být snob a uhlazený seladon, to není volba MISS sympatie.

Jen moudrý člověk dokáže ocenit a volit pravdu, kterou nechce slyšet a kterou říká člověk, kterého sám nemá ani rád. Važme si pravdy a svobody a nenechme se ošálit povrchním pozlátkem tápajících komediantů a hamižných politiků.                     

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 606,00 Kč
Vybráno 27.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 49 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
216 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.