bleskfilip
5.4.2018
Kategorie: Společnost

Vojtěch Filip zuřící, prskající

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 2,45 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FRANTIŠEK SCHILDBERGER

Radoval jsem se jako malé dítě, když jsem ve včerejším (4. 4. 2018) pořadu stále ještě veřejnoprávní České televize Události, komentáře viděl prskat jedovatou slinu Vojtěcha Filipa, předsedu Komunistické strany Čech a Moravy. Prskal, až jsem se bál, že dojde ke zkratu a přeruší se vysílání – ale dnešní vyspělá studiová technika už něco vydrží!

Soudruh Filip mluvil – jak se na komunistu ostatně právě sluší – jménem ne svým, ani jménem své strany, nýbrž jménem všech občanů – tedy všeho lidu, protože všichni přece musejí mít stejné názory jako on, a kdo jedná jinak než on si přeje, ruší právní stát; komunistům přece šlo vždy, už od Lenina, o právní stát, o nic jiného! Prostě: po měsících, kdy Vojtěch Filip připomínal takové malé milé spokojené prasátko, co si jen tak lebedí, jak mu to všechno vychází, jak mu kus po kuse padá do náruče moc – teď zuřil, neznal se vzteky.

Čeští komunisté se velmi rychle změnili z marxistů v putinisty – nejde jim už o moc proletariátu (co je to vůbec proletariát, že, bratři neomarxisté?), nýbrž o moc Ruska.

A vydání ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA bylo velkou a zásadní prohrou Ruska; je přece nemyslitelné, že by tak rozsáhlý a supersupersofistikovaný hackerský útok na Ameriku mohl podnikat jen tak pro zábavu nějaký ruský soukromník: jednalo se o část celkového útoku organizovaného Kremlem. To, že Jevgenij Nikulin stanul před spravedlností v zemi, proti níž útočil, je v malém něco podobného, jako když americká spravedlnost dostihla Usámu bin Ládina. Když jsem viděl zveřejněné záběry zatýkání Jevgenije Nikulina loni v Praze, kdy chudák chlapec nemohl ani uvěřit, co se to děje, uvědomil jsem si, jak pro ruské vládní hackery je Nikulinův příběh silně demotivující signál: nebudou si moct jezdit užívat své vydělané peníze už ani do Prahy: Česká republika přestala být pro ruské vládní zločince bezpečnou zemí. Díky Bohu za to!

Žádost Ruské federace o vydání Nikulina do Ruska byla – a z českých politiků to jasně řekla jen Miroslava Němcová – už na první pohled účelová; byla to taková kriminalistická „malá domů“: údajný Nikulinův zločin v Rusku si Rusové vymysleli, či nevymysleli, ale už předem byli rozhodnutí, že ho nepotrestají: ruský vládní hacker převezený do ruského kriminálu už je v bezpečí…

A ještě jedna dobrá zpráva. Vydání Jevgenieje Nikulina do amerického vězení velmi poškodilo – jak řekl druhý soudruh KSČM (nebo jakou má oficiální funkci) Josef Skála – přímo „polepilo“ pozici Prahy vůči Kremlu; tedy: ne pozici České republiky (pro Česko je lepší mít politicky vztahy k ruské moci raději trochu „polepenější“), ale pozici KSČM: Kreml bude za vydání Nikulina vinit svoji agenturu v Praze, to je KSČM: nezvládli to zmanipulovat, ač měli i podporu prezidenta Zemana a jeho mužů (i ti vyvinuli stejně tak velký, jako nezákonný nátlak na ministra spravedlnosti Roberta Pelikána, aby jednal nikoli v zájmu práva a České republiky, nýbrž v zájmu Ruské federace).

Klobouk dolů před ministrem Pelikánem, že odolal, a také kompliment Andreji Babišovi: chce sice vládnout nad Českou republikou jako absolutní samovládce – ale aspoň to je dobré, že se o moc nad zemí nechce dělit s Vladimirem Putinem.

Autor: František Schildberger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
122 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.