Sexual-Assault
30.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Vlna sexuálních útoků v Rakousku: Jediné, co dokázal říci, bylo: sex, sex, sex!

Sdílejte článek:

RED 30|04|2016

Rakousko zasáhla vlna sexuálních útoků, které “údajně” páchají uprchlíci. To přichází uprostřed prudkého obratu k politickým směrům protestujícím proti masové migraci, což se ukázalo v prvním kole presidentských voleb.

V posledním šokujícím incidentu byla napadena 27letá žena, která čekala na autobusové  zastávce v obci Grinzingu na okraji hlavního rakouského města. Žena uvedla: „Byl to muž arabského vzhledu, který měl kolem pasu provaz namísto opasku. Jediné, co dokázal říci, bylo sex, sex, sex“ a pak vytáhl z kapsy u kalhot kondom.“

Žena uvedla, že se snažila utéct před útočníkem se spuštěnými kalhotami a že se jí to podařilo, až když se dostala k policejní stanici.

K útoku došlo jen několik dní poté, co Norbert Hofer, kandidát proti-migrační strany Svobodných (FPO), zvítězil v prvním kole  prezidentských volbeb. Výsledek voleb byl silným znamením nespokojenosti vzhledem k stupňující se migrační krizi, což v Rakousku dláždí cestu k narušení vládního systému dvou stran, které vládly zemi od roku 1945.

V druhém incidentu, 19letá dívka byla sledována na toaletu, kde byla brutálně sexuálně napadena mužem, kterého popsala jako „cizince“.

V pondělí, 17letý žadatel o azyl z Afghánistánu napadl ještě za denního světla 20letou rakouskou studentku na ulici ve Štýrsku a pokusil se jí stáhnout na zem a mít s ní sex. Mladík, který byl pravidelným návštěvníkem fitness centra zřejmě sledoval mladou ženu, když se vracela domů. Křik malé ženy upozornil kolemjdoucí, díky kterým útočník uprchl.

V dalším šokujícím incidentu, rakouská policie zadržela žadatele o azyl z Afghánistánu, který se vrhl na dospívající dívku ve vlaku. 19-letá dívka cestovala mezi Welsem a Grieskirchenem, když si uprchlík, který se sám prohlašuje za sedmnáctiletého, sedl vedle ní a snažil se s ní prý jen mluvit. Během několika minut se však jí snažil políbit, což dívku přimělo, aby křičela o pomoc. Výkřiky byly natolik hlasité, že ostatní cestující upozornili strojvedoucího, který zasáhl, zastavil útok azylanta a přivolal policii.

Uprchlická krize tak i díky těmto incidentům stále více rozděluje Rakousko. Pomalu však nastává obrat i ve vládní politice,  když vláda, která zpočátku podpořila politiku otevřených dveří německé kancléřky Angely Merkelové, zavřela nyní hranice své země.

Vídeňská náměstkyně primátora (FPO) pak ve svém vyjádření ke stále častějším sexuálním útokům uvedla: „Tohle nemůže tak pokračovat a musí být okamžitě zastaven příjem uprchlíků do země, a vyhoštění každého, kdo se zapojí do trestné činnosti. Bezpečnost lidí v Rakousku musí být na prvním místě.“

Bude tedy zajímavé jak se toto všechno projeví ve druhém kole rakouských presidentských voleb, kde Hofer, který se má spustit “protipřistěhovaleckou a antievropskou” kampaň, půjde do přímého střetu s ekologem a prouprchlickým “zeleným” politikem Alexanderem van der Bellenem. Byť se v Rakousku funkce presidenta vyznačuje do značné míry jen ceremoniální rolí, jako obraz skutečných nálad společnosti to bude jistě interesantní sledovat i z Česka. 

NÁMĚT: express.co.uk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 10 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
23 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.