13726562_10209949402239669_3569793790267968147_n
23.7.2016
Kategorie: Společnost

Vlezlý a obtěžující “homosexualismus”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JIŘINA HOLOTOVÁ 23|07|2016

“Jako gay se neustále zamilovávám do heterosexuálů. V čem je příčina mého ‘problému’?” Dokážete odpovědět našemu čtenáři Petrovi? Jaké jsou vaše zkušenosti? (VIDEO: Nizozemští moderátoři bojují proti homofobii nahými fotkami, na nichž se líbají. Jsou přitom ve skutečnosti heterosexuální).

536379_article_photo_dwu17gy_900xUž se Vám také stalo, že jste na své hlavní facebookové stránce, mezi příspěvky svých přátel a ze svých skupin, našli podobnou upoutávku a fotku? Tohle se šíří na sociálních sítích zcela běžně jako sponzorovaná reklama a je dost možné, že je cílena na veškerý okruh uživatelů bez rozdílu věku, pohlaví a lokality, čili celoplošně a mohou ji třeba vidět i Vaši nezletilí potomci. Jedná se o propagaci facebookové stránky LUI, která patří LUI magazínu, jenž se má podle popisu zabývat pánskou módou. Nicméně jedná se o web se silnou homosexuální lobby a propagací životního (velmi morálně pokleslého) stylu LGBT komunity.

Pod příspěvky této fb stránky, které byly v určitém období sponzorovány, můžeme najít komenty uživatelů, kteří je nevyžádaně dostali na své stránky a obtěžují je. Je patrné, že hodně lidem je nepříjemné, když co týden najdou na hlavní stránce nový článek o “neuvěřitelných starostech a problémech” komunity LGBT například s velikostí penisu, jak vybrat správný kondom, jak se dojmout nad svatebními záběry zpěváka, který si vedl k oltáři svého přítele, nebo jak letos nosit letní květované vzory. Žádný stud, žádná důstojnost, jen vlezlost a obtěžování dalších lidí a nestoudná propagace zvráceností. Tlak této homosexuální komunity velice sílí a zdá se, že překračuje už všechny morální normy společnosti.

Osobně nemám nic proti homosexuálům jako takovým, pokud jsou v klidu a rozhodně nejsem homofob, ale jejich veřejné okázalé projevy, pozérství a exhibicionismus, jejich stupňující se požadavky jsou čím dále tím více markantnější a pro společnost neúnosné.

Bizarní výjevy, nahota v ulicích, ztráta studu a intimity, amorální chování, které předvádí LGBT komunita na veřejných místech při průvodech Gay Pride, nebo třeba při propagaci svých zájmů prostřednictvím sdělovacích prostředků a sociálních sítí, jdou nad rámec zdravého lidského chápání. Jak to, že evropská společnost toleruje tento humus a úpadek? Evidentně je zde naplněna podstata trestného činu ohrožování mravní výchovy mládeže, totéž platí o sponzorované reklamě stránky LUI.

Je ohrožena mravní výchova mládeže a společnost upadá. Zákaz propagace homosexuality a jiných úchylek sexuálního chování na veřejnosti, by měl být v zájmu všech slušných lidí i vlád nejen evropských zemí, pokud si chceme jako lidstvo zachovat trochu důstojnosti.

Naše děti by měly vyrůstat především v klasických funkčních rodinách a mít dobré příklady. O to by se vlády a obce měly starat, ne o podporu pokleslých aktivit a nepřirozených požadavků těchto komunit! Měly by se starat o pomoc a podporu mladým rodinám, o preferování klasických svazků a zvyšování porodnosti, aby byl ze strany mladé generace zájem o to mít a chtít děti, nebát se budoucnosti a nebát se toho, že je neuživí. Toto by měla být politika Evropské unie a ne dovoz imigrantů, kvůli obavám ze stárnutí populace a vymírání Evropy!

Nacházíme se v obrovském morálním úpadku. Podpora propagace homosexuálů, jejich sňatků, rozšiřování jejich práv včetně adopce dětí, populární průvody a oslavy komunity LGBT, neustále nároky pedofilů, zoofilů, nekrofilů a jiných sexuálních abnormálů, vulgarita a zvrácenost, konzumní a zábavní styl společnosti, volná a beztrestná propagace těchto úchylek v časopisech, ve sdělovacích prostředcích, na sociálních sítích, to je cesta k zániku klasické původní společnosti. Již je to vidět i s příchodem islamismu! Lidi, probuďme se, je za pět minut dvanáct!

P.S. Podporuji plně poslankyni Nytrovou, měla naprostou pravdu, jen se neobratně vyjádřila. Většina pedofilů se skutečně rekrutuje z komunity homosexuálů, což je snadno doložitelné a zdokumentované ajejich požadavky, které chtějí mít stejné jako homosexuálové, např. na osvojování dětí jsou evidentní. Existuje dokonce i nadace bojující za legalizaci pohlavního styku mezi dospělými a dětmi!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
62 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.