zemanksc
10.3.2018
Kategorie: Politika

Vlastizrádná komunistická troska

Sdílejte článek:

ANDREJ POLEŠČUK

Bez politické korektnosti o politické prostituci nově zvolené hlavy státu. Zvolení v přímé volbě neznamená, že ho nikdo za jeho činy nebude kritizovat.

 

Říkám to hned na úvod, abyste mě pochopili. Názory komunistů a jejích rudých sympatizantů mě absolutně nezajímají. Můžete tedy řádit v komentářích, jak chcete.

Ovšem čeho je moc, toho je příliš. Zprávy posledních dní jasně ukazují, Miloš Zeman je ruskou politickou prostitukou. Nezajímá ho bezpečnost a prosperita České republiky. Nezajímají ho názory vůbec nikoho, byl zvolen a myslí si, že může všechno. Člověk nemusí být ideologicky přesvědčený, aby toto viděl. Říkám to jako občan České republiky, jemuž není lhostejný osud naší krásné země.

A co mě k tomuto přesvědčení vede? Vystupování této vlastizrádné trosky v posledních dnech a týdnech.

Vystoupení na sjezdu KSČ

Naprosto zásadní nechutnost. Sedmdesát let po nástupu rudých zločinců se na jejich sjezdů chystá Zeman vystoupit. Na sjezdů těch, jejichž činnost může za to, že Československo přestalo být jednou z nejvyspělejších zemí světa. Těch, kteří zničili ideje, na nichž byla republika založena. Těch, kteří donutili odejít stovky tisíc lidí. Těch, kteří lidem sebrali všechno. Těch, kteří pro své politické názory neváhali mrzačit, nespravedlivě soudit a zabíjet.

Jsou to čeští bolševici, kteří posílali kondolence do KLDR. Země, kde dodnes stojí koncentrační tábory a lidský život nemá žádnou hodnotu. Zeman se chystá vystoupit na sjezdu strany, jejíž členové jezdí do Ruska fotit se s vojáky, kteří dnes a denně zabíjejí Ukrajince.

Nelze ovšem říct, že by toto bylo překvapením. Zeman evidentně nikdy nepřestal sympatizovat s rudou zločineckou ideologii. A i když byl nakonec po Pražském jaru vyloučen z KSČ, není třeba se naivně domnívat, že by k tomu došlo z ideologických důvodů. Zeman byl dle vlastních slov (pokud jim vůbec lze věřit) vyloučen nikoli pro nesouhlas se stěžejními prvky komunistické ideologie, ale pro nesouhlas se z ideologického hlediska marginální lapálií, tedy s okupací vojsky Varšavské smlouvy. Chování a vystupování Zemana ukazují, že s komanči nikdy nepřestal sympatizovat. Tento vlastizrádce je duchem bolševik. On se se stranou nerozešel, strana se rozešla s ním.

Vydání ruského zločince

Ukázalo se, že proruský kolaborant silně lobbuje za to, aby ruský hacker Nikulin nebyl vydán do USA. Tam je obžalován z útoku na sociální sítě a způsobení velké hospodářské škody s tím spojené.

Možnosti jsou jasné. Buď pomůžeme našemu spojenci anebo ho vydáme našemu nepříteli (ne, nevytvářím se tady imaginární nepřátele, Rusko nás samo označilo za svého protivníka). Vypadá to, že Zeman již vzdal možnost podívat se za Trumpem do Bílého domu.

Dvakrát navštívil ministra spravedlnosti s tím, že by bylo dobré vydat Rusa do Ruska. Za sebe rovněž posílal Mynáře, kancléře bez prověrky a s nejasnou funkcí. Aby splnil přání svých chlebodárců, neváhá kolaborant zasahovat do nezávislého řízení.

Personální změny v ČT

Na Barrandově Zeman prohlásil, že by si velice přál, aby ve vedení České televize došlo k personálním změnám. Aby svůj argument podpořil, neváhal zcela nechutně využít úspěchu naší sportovkyně Ester Ledecké.

Spolu se Soukupem se shodli, že nevysílání její jízdy živě bylo ostudou ČT. Byť oba samozřejmě věděli, že televize může vysílat jen některé části olympiády. Kolaborantovi však o nějaké sportovce nejde. Potřebuje, aby v ČT seděli lidé s provýchodním pohledem na svět.

Upozorňování na to, že mu na Hradě sedí Mynář bez prověrky, je nepříjemné. Poukazování na Nejedlého, který dokonce nemá ani pracovní smlouvu a nikdo neví, co na Hradě dělá, tomu rovněž moc nepřidává.

Při takovém drobnohledu se totiž špatně dělají prasárny. Někdo si toho vždy všimne a ta zlá ČT to rozmázne, že? Jako například průšvih s Liglassem s Kyrgyzstánu, kde si chtěl Mynář namastit kapsu.

Co bude dál?

Zeman byl zvolen a zcela evidentně je mu vše už úplně jedno. Pro něj už nemá cenu balancovat mezi zájmy Západu a Východu. Za pět let je potřeba splnit zadanou práci:

Zaprvé, co nejvíc přiblížit Českou republiku ruské sféře vlivu. Bude se tak snažit podporovat síly prosazující vystoupení z EU a NATO. Zadruhé, zvýšit ekonomickou a závislost na Rusku. Zejména prolobbovat dostavbu Dukovan Rusy. Zatřetí, nadále štěpit společnost, rozděl a panuj. Jako správný zástupce bolševického smýšlení se řídí heslem: „po mně potopa“.

P.S.: Upřímně mě baví přirovnání Zemana k Churchillovi, protože prý oba pijí a kouří. Jeden zásadní rozdíl v tom ovšem je. Zatímco ze Zemana je vychlastaná troska, která podkopává nezávislost své země, Churchill Británii miloval, byl jedním ze strůjců vítězství nad Hitlerem a do morku kosti nenáviděl komunisty.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 151 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...