642627_article_photo_vlasovova-vojska-v-praze-z-archivu-pavla-zacka_900x
12.12.2019
Kategorie: Historie

Vlasovci bojovali proti komunismu … stejnému svinstvu jako byl fašismus

Sdílejte článek:

KAREL BEDNÁŘ

Dívám se na TV a sleduju jak naštvaní obránci, vlastně nevím čeho, nejspíš socialismu a komunismu, nadávají na Řeporyjské“ kvůli úmyslu postavit pomník „ Vlasovcům.

Tak snad jen nějaká ta fakta, která ani ve veřejnoprávní ČT nezazněla. Jestli byli Vlasovci zrádci, možná, ale čeho? Vlasti? Pokud něco byli, tak především zřejmě těžce naivní vlastenci, kteří si mysleli, že když pomohou Hitlerovi, zlikvidují v Sovětském svazu komunismus a bolševiky. Naivně si představovali, že po vítězství Hitlera by se s ním nějak domluvili. Útlak rudochů od VŘSR byl otřesný, ve třicátých letech by třeba Ukrajina mohla vyprávět o milionech mrtvých za hladomoru vyprovokovaného Stalinem.

Ale pomoc gaunerovi na zlikvidování gaunera se nazývá z bláta do louže. Rozdíl mezi nácky a komunisty nebyl žádný. Kdybych chtěl asi nevhodně zlehčovat – vždyť byli spojenci, tak proč odsuzování vlasovců, kteří jen naplňovali smlouvu Ribbentrop-Molotov? 

(Kolik opravdových vlastenců sedělo v gulazích? Stovky tisíc, milióny.)

Leckde vítali také naivní ruští občané německou armádu chlebem a solí a probíhala oslava osvobození od komunistické vrchnosti. Vlasovci byli zřejmě zločinci, ale Prahu , ať se to v tý šílenosti jménem Russia TV líbí nebo ne, prostě pomohli osvobodit a zachránili řadu českých životů!

Svět , ani lidé nejsou černobílí, ale jsou věci jasně bílé a jasně černé. Debilní a propagandistická „alternativní pravda“ je idiotský výmysl a může ho brát vážně jen člověk trochu debilní. Existují věci jasně pojmenovatelné. A na rozdíl od Vlasovců je třeba fašismus i komunismus naprosto jasné černé svinstvo.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 974 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 2,73 out of 5)
Loading...
politicon.cz
235 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.