GettyImages-152563691-1-820x550
12.2.2016
Kategorie: Politika

Vládní strategie: Zničit soukromníky, indoktrinovat děti!

Sdílejte článek:

MIROSLAV JAHODA 12|02|2016

ana Černochová upozorňuje na to, že se celkem opominulo, že mimo EET schválili poslanci povinný rok školky od 5 let. Takže vláda má starou známou strategii – zničit soukromníky, indoktrinovat děti.

Na první pohled to může působit dojmem, že je přece “dobře”, že se děti více připraví na ZŠ. Ale vždycky říkám, že je nejhorší mít iluze o tom, že to s námi politici myslí dobře a není třeba pochybovat.

Samozřejmě nejde o nic jiného než dříve děti institucionalizovat, učit je poslušnosti autoritě a cpát jim do hlavy to, co se politikům hodí. Je přece mnohem jednodušší pouštět multikulturní sněhurku nekritickým dětem ve školce, když ještě nemají názor. A pokud se to rodičům nelíbí? Nařídí se jim dítě do školky prostě poslat.

S tím souvisí i snaha kontrolovat příslušnost dětí ke škole v místě bydliště. A to pod záminkou, že se rodiče snaží přihlašovat děti do škol, kde nebydlí, protože je třeba ta škola lepší. Jistě to tak mnohdy je, ale vidím opět pouze snahu omezit rodičům výběr. Co kdyby je nechtěli přihlásit do ZŠ, kde se vyučuje zahalování do šátků?

Každý totalitní režim věděl, že mít pod palcem školství je klíčové. A čím dříve měl děti pod kontrolou, tím byl silnější.

ZDROJ: Miroslav Jahoda

jahoda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 42 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.