fialavalekvlada

Vládní opatření proti covidu? Tahání králíků z klobouku …

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Tak máme novou vládu. Bureš byl odklizen na smetiště dějin a do Strakovy akademie napochodovala euromultikultipravdaláskaparta profesora Fialy. Ta parta co nikdy nebude dělat nic jako Babiš, bude lepší, pokrokovější, zářivější a povede nás konečně k lepším zítřkům. Hosana! Aleluja!

A co na to občan? Co na to volič? Očekávání byla a jsou veliká. Alespoň v některých řadách. Vždyť po Babišovi to bude dělat lépe a radostněji úplná brnkačka. Co Andrej udělal, Fiala zkritizoval. Tak hyn sa ukáže, do boje soudruzi!

Prvním lakmusovým papírkem jsou opatření pro boj s covidem 19. I zasedla nová rada moudrých a jednala do úmoru.  Ze Strakovky se kouřilo a napětí ve společnosti stoupalo. Novináři připravení na značkách, národ u televizních obrazovek, všichni očekávali první výstup nové vlády. Jak oni to vymyslí, jak budou lepší, jak budou srozumitelnější, jak budou osvícenější, jak budou racionálnější. 

Konečně dojednáno. I přistoupili vládní paňáci k mikrofonům a jali se národu předložit svoje těžce vymyšlené výpotky: Šest u stolu, ale jen pár dní, pak čtyři. 100, potom 50 lidí na akci, neshlukujte se, nikam nechoďte, seďte doma a covidu se bojte! Tak pravil zdravotnický guru Válek. Amen!

Ó jak nové! Jak progresivní! Jak osvícené! To by Babiš nikdy nevymyslel. To je úplně jiná káva, že? Nebo snad ne? Dostal rozpolcený národ jen další ránu do hlavy? Jen další těžce vypocené nesmysly bez logiky a racionálna? … Ano samozřejmě.

Fialovy a Válkovy silné řeči před převzetím vlády najednou působí směšně. Mnoho měsíců se panáci připravovali, mnoho měsíců mohli přemýšlet, mnoho měsíců mohli připravovat covidovou strategii a výsledek? Čtyřmi lidmi u stolu bacila porazíme! To už není ani legrační, to je tragické.

Naplno se ukazuje, že žádná vláda, tedy ani ta Fialova, naprosto netuší jak s covidem bojovat. Vymýšlejí opatření pro opatření, jen pro buzeraci lidí, jen proto, aby jakoby vykazovali nějakou činnost. Co by se ale opravdu mělo dělat naprosto nevědí. Tak tahají opatření jak králíky z klobouku a prsí se jak bojují. Stejně jako Babiš a jeho squadra. Stejně jako většina vlád ve světě.

Nejlepší boj s covidem je totiž žádný boj. Přijmout jej jako další v řadě mnoha nemocí a netyranizovat národy mediální strašidelnou hysterií, politickými hrami o boji s virem, či korporátní farmaceutickou masírkou. Profesore Fialo, nevymýšlejte další směšná opatření, netahejte králíky z klobouku, nechte lidi svobodně žít. Společnost se s virem vyrovná sama a vy s celou vádou nebudete působit jako směšné figurky.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 550 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
140 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)