BABISARENBEGGER
30.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Vládní covidové panoptikum

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Vládní panoptikum úspěšně pokračuje. Je pravda,že jsme si již zvykli na to, že od těch vládních kašpárků, můžeme čekat v podstatě všechno. Termíny otevření čehokoliv se mění několikrát týdně, ze dne na den, někdy i dvakrát v průběhu jednoho dne.

Arenberger sdělí národu v pondělí, že je možné zajít ke kadeřníkovi od 3.května bez jakýchkoliv podmínek, Hamáček či Havlíček však trvají na negativním testu PCR od fundovaného testovacího centra, Arenberger to potvrdí, aby tentýž den  večer oznámil, že bude stačit obyčejný test, třeba firemní či ze školy, aby ve čtvrtek večer řekl,že stačí čestné prohlášení. Pochopitelně ale trvá na tom, že holiči a kadeřníci musí evidovat osobní data svých zákazníků, bez ohledu na to že je to v rozporu  se zákonem o GDPR.

Takže tito pánové naprosto normálně nedodržují zákony, které dokonce sami navrhli a protlačili parlamentem a Senátem. Pandemický zákon je toho důkazem.

Těžko se pak dá věřit tomu  co z nich vypadne. Ministr zdravotnictví, ještě co by normální dermatolog, brojil proti dlouhodobému nošení roušek, kvůli prokazatelným kožním problémům. Teď aby zuřivějšího propagátora nošení pohledal, Dokonce vyhrožuje tím, že se jich nezbavíme ani v létě a že se stanou v budoucnu běžnou součástí našeho života. Navíc přidává vyhrůžku, že kdo nebude do léta očkovaný, tak se neustálého testování a dokazování, že je opravdu zdráv, nezbaví nikdy.

Přitom o tom nejdůležitějším, o očkování, které je hlavním cílem těchto kašpárků, neví nikdo z nich prakticky nic. Na otázky typu, jak dlouho bude tělo po vakcinaci chráněné ,nebo zda vůbec  bude vakcína chránit, bude stačit jedna aplikace nebo je nutná i druhá? Nebo bude potřebná i aplikace třetí, jak nám nedávno sdělil Babiš? Je to naprosto bezpečný úkon vhodný pro každého, kdo má vícero různých vážných onemocnění? Jak postupovat u dětí a u těhotných žen?

Konkrétně těhotné ženy se prý mají poradit se svým lékařem. A ten by měl vědět víc než vakcinační odborníci, kteří sami dávají jen mlhavé odpovědi?

Na otázky tohoto typu  bývá nejčastější odpověď. Ještě nevíme, uvidíme. Nejen u nás, ale i ve světě. Přes tu spoustu nejasností jede očkovací mašinerie na plné pecky. Bez ohledu na nežádoucí účinky, bez ohledu na počet mrtvých po očkování. U těch se používá splachovací metoda, kdy se vždy prohlásí, že jde sice o důvodné podezření, ale dotyčný asi zemřel na jinou přidruženou chorobu, protože se prý očkují i lidé, kteří mají různé druhy a kombinace chorob.

A není právě toto ten problém, že vakcíny byly schváleny k nouzovému použití, bez důkladného ověření všeho nebezpečného pro lidské zdraví? A ověřování tak vlastně probíhá až nyní a to pokusně na všech těch, kteří jsou k tomu buď nátlakem donuceni, nebo díky neznalosti se na to dokonce těší?

Příbalové letáky u každého léku jsou u nás standardem a obsahují všechna možná varování, aby se předešlo případnému zhoršení zdravotního stavu. U vakcín se nic takového nekoná. Žádná varování ani na papíře, ani z úst lékaře. Kdo přijde ten inkasuje.Takže se stádně píchá s cílem o co nejvyšší denní skore. Člověk je jen číslo ve statistice.

26.4.2021 se na Novinkách kmitla zpráva ÚZISu a prezentoval ji L. Dušek.

Po první dávce vakcíny se nakazilo 16 842 lidí Covidem s různým průběhem nemoci. Z toho 189 z nich mělo těžký průběh!

Po druhé dávce onemocnělo 2993 lidí z toho 1414  již po dvou týdnech a 127 z nich mělo také těžký průběh!!. Jediné tvrzení, na kterém nadšení propagátoři plošného očkování vždy trvali, a to, že vakcína jednoznačně chrání před těžkým průběhem, tak padlo!! Jednoznačně!

 189 a 127 těžkých marodů to dokazuje dostatečně! Navíc ve statistice chybí, jak dopadlo jejich léčení. Z těžkých marodů se totiž obvykle rekrutují mrtví!

Nakonec k tomu L. Dušek dodal, že očekával, že čísla budou vyšší! Tedy horší! V podstatě naznačil, že všeobecné přesvědčení o naprosté bezpečnosti vakcín nepanuje ani mezi jejich propagátory. Čekali tedy varovnější výsledky.

Proto byl v podstatě spokojený!!!! Spokojenost by byla, podle mě, namístě teprve tehdy, kdyby se všem očkovaným nic, z toho co bylo zveřejněno nestalo a ti co je to teprve čeká a jsou k tomu nuceni, by získali jistotu, že i pro ně je vakcína bezpečná:

Když k tomu přidáme ještě 49 mrtvých po očkování, které po dnešku eviduje SÚKL, tak je to dost argumentů na to, aby se pořádně a zejména rychle, hledaly příčiny těchto nečekaných výsledků. Aby se nepostupovalo stále stylem, „Když se kácí les, tak lítají třísky”! Aby bylo jasně řečeno, pro kterou skupinu lidí s určitými nemocemi, je vakcinace nebezpečná. Nelze dál postupovat tak, že nějaká cynik vždy řekne, že benefity převažují nad rizikem. To může říkat jen hajzlovská povaha. A jen do doby, než to zasáhne někoho z jeho rodiny!

V Evropě  se již našly státy, které se rozhodly tento vakcinační šturm omezit a začaly myslet na bezpečnost svých občanů. Pro náš SÚKL jsou tito mrtví prozatím jen jakýmsi „důvodným podezřením”, které není třeba brát vážně.V podstatě jako by žádní  mrtví ani nebyli.

 Je proto dobré připomenout, že na politické scéně právě probíhá také jedno” důvodné podezření” v souvislosti s výbuchem ve Vrběticích a tam se na to jde úplně opačně. Kdo mu nevěří, tak je Putinův agent.

Nakonec jen včerejší zpráva z Chile. Čím více se očkuje, tak tím více přibývá nakažených!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 640 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)