18.7.2015
Kategorie: Politika, Společnost

Vladimír Dlouhý jen dokazuje pokračující snahu skupiny bývalých komunistů v ovládnutí ČR

Sdílejte článek:

PETR SUDA 18|07|2015

Vladimír Dlouhý je dalším v řadě z “party” bývalých komunistů vzešlých především z Prognostického ústavu a prominentů bývalých PZO, kteří po roce 1989 fakticky převzali politickou a hospodářskou moc v České republice.

Jestliže se nyní nepodaří ukázat maximálnímu počtu občanů naší země, že po roce 1989 došlo ke spolčení několika desítek osob, kteří se velice rychle zorientovali a obsazením všech tehdy vznikajících stran (Klaus-ODS, Zeman-ČSSD, Dlouhý-ODA), schválením si dohody o spolupráci (Opoziční smlouvy) a neřízenou privatizací si nejprve rozdělili největší podniky v zemi, a kteří pokračují ve snaze likvidovat pro ně nepohodlné (protože zatím jimi neovládnuté) střední, drobné a malé podnikatele, pak je se SVOBODOU a PROSPERITOU nás všech v této republice nadobro ámen.

Pro pochopení situace, ke které došlo po roce 1989 je třeba pouze jediné – mít zájem si přečíst a zjistit pár informací a spojit si je v logický celek. Informace o lidech, kteří pracovali v Prognostickém ústavu a ovládli politickou oblast je možné se dočíst na Wikipedii (Vladimír Dlouhý, Jiří Dolejš, Karel Dyba, Tomáš Ježek, Zdeněk Hrubý, Karel Koecher, Karel Kouba, Valtr Komárek, Václav Klaus, Josef Kreuter, Jan Mládek, Miloslav Ransdorf, Jaroslav Šedivý, Zdeněk Tůma, Miloš Zeman, Jiří Mihola, Rita Klímová). Pak, podíváme-li se na stránky Petra Havlíka www.mapovani.cz, se ukáží souvislosti, vazby a propojení s prominenty z bývalých podniků zahraničního obchodu (PZO), kterým “demokratičtí politici” pomohli převzít v nekontrolované privatizaci bývalé státní podniky. Babiš, Kellner a další jsou dnes označováni, a po právu, za oligarchy. Jejich jediným cílem je ovládat více a více. Nejsou to filantropové, jejichž snahou by bylo nastavení volné a svobodné soutěže a kteří by si přáli kvalitní a spokojený život maximálního počtu občanů ČR. Ne. Jejich cílem je udržovat mezi lidmi nenávist, předkládat zástupná témata a odvádět tak pozornost od hromadění dalšího majetku a zvyšování si svého vlivu a moci.

220px-KSC_legitimace

EET je systém, který umožní nejen sledovat data, což je podstatné pro vyhodnocování si informací, ale je to především nástroj pro legální použití represivních složek státu (FÚ, celní správy, správy sociálního zabezpečení). V novodobé historii již nelze použít policii a STB jako tomu bylo za klasického komunismu. Bylo třeba vymyslet něco jiného. Zavedení elektronické evidence tržeb je pro ovládnutí dalších oblastí (trhů) ideální nástroj.

Ještě bylo potřeba doladit kvalitní PR, aby lidé EET přijali a chtěli proti podnikatelům a živnostníkům zavést. A na čem jiném PR postavit, než na staré dobré a komunisty oblíbené a osvědčené třídní nenávisti. Babiš, Dlouhý a další absolutně největší tuneláři státu jménem Česká republika, zahájili kampaň o tom, že ne oni, ale právě ti nehodní a zlí podnikatelé a živnostníci jsou těmi zloději a neplatiči daní, kvůli kterým “prostý lid” strádá nejvíce. Co na tom, že to není pravda a že největší úniky jsou úplně někde jinde. Jako vždy však odvádějí tito vyškolení komunisté zatím naprosto skvělou práci. A vzhledem k tomu, že si oligarchové nakoupili naprostou většinu mediálního prostředí, tak se jim daří perfektně manipulovat občany státu. Daří se jim ale, bohužel, manipulovat také poslance a senátory. To je vážný problém. EET je totiž opravdu klíčový zákon pro dotažení ovládnutí zbylých trhů pár lidmi. Hrozba nastolení totalitní moci a stopka rozvoje obrovského potenciálu kreativity, nápadů a umu obyvatel České republiky se velice rychle blíží.

Jedinou obranou proti spolčení bývalých komunistů, kteří čím dál více dalšími a dalšími zákony, nabíráním stovek nových úředníků a navyšováním byrokracie utahují šrouby svobody nás všech, je spojit síly proti nim také. Je bezpodmínečně nutné zahodit drobné animozity, snížit ega a začít myslet nejen antikomunisticky, demokraticky a svobodomyslně, ale především strategicky. Nekonečné diskuse a filosofování sami o sobě nic nezmění. Ještě chvilku se totiž bude pouze diskutovat, až stovky tisíc podnikatelů a živnostníků najednou zjistí, že byl v Parlamentu schválen zákon o EET a že to je asi opravdu v řiti. A v dalších třech až pěti letech budeme všichni jen sledovat, jak se přesouvá další obrovské majetky do rukou oligarchů spolčených s novým panem prezidentem Vladimírem Dlouhým a vládnoucí partičkou složenou z několika lidí rozdělených do ČSSD, ANO a KSČM.

Je to jen na nás všech. Buď pochopíme, o co šlo a komu za posledních 25 let nebo ne. A bude záležet, zda se přestanou bát novináři, redaktoři a hlavně šéfredaktoři médií (především veřejnoprávní televize a rozhlasu) a místo prostého referování o tom, co se děje, začnou svou práci dělat opravdu INVESTIGATIVNĚ. Chápu, že to není jednoduché (sám jsem vydával měsíčník ve 30000 ks vydání), ale pro zdravý budoucí vývoj společnosti je jejich kvalitní novinářská práce nyní klíčovou. Dlouhý, Babiš, Zeman, Klaus a další – to jsou totiž vyškolení profesionálové a jejich možnosti jsou věru velké. My, občané, si můžeme psát blogy pro možná několik stovek lidí, ale oni se dostanou každým rozhovorem nebo prohlášeními do všech médií a jejich slova si přečte celý národ.

Například odporné a podlé osočení pana Radomila Bábka od Vladimíra Dlouhého (článek v ECHO24 – zde), kde jej nepřímo označuje potrefenou husou, která nejvíce kejhá (rovná se – pan Bábek je jedním ze zlodějů, jako všichni drobní a malí podnikatelé) je naprosto odporným a odsouzeníhodným svinstvem a ukázkou jednání bývalých komunistů. Je to ukázka manipulace pomocí dokonalého PR. Ukázka toho, jak těžké je a bude s demagogy, jako je Dlouhý, Zeman, Klaus nebo Babiš bojovat a jak těžké bude tyto zlé, nepřející, úlisné a pouze po penězích a moci bažící lidi od moci a vlivu odstavit. Pokud se ale proti nim budou nadále stavět pouze jednotlivci a postup bude roztříštěný, pak se po dalších volbách budou znovu od ucha k uchu chechtat opět  ti samí, kteří se před 25 lety dohodli na postupu, který dodnes do puntíků plní.

ZDROJ: Petr Suda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 255 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...