babiszeman2
14.4.2021
Kategorie: Politika

Vládě zřejmě nejde o zdraví lidí

Sdílejte článek:

HELENA VLACHOVÁ

Jako občanka této země vnímám dosavadní situaci v České republice tak, že si myslím, že vládě nejde o zdraví lidí.

  • Motto “Nedočkavý se dopouští pošetilosti a pletichář je nenáviděn.” (Přísloví Šalomounova, Druhá sbírka, 14.17)

Jako občanka této země vnímám dosavadní situaci v České republice tak, že si myslím, že vládě nejde o zdraví lidí. Podle toho, jak se vládní představitelé chovají, lze soudit, že zejména řeší politiku, do všeho se míchá prezident, jenž se ozývá, aby situaci v zemi nadále zhoršoval. Vzhledem k tomu, že máme vydíratelného premiéra, ten musí skákat, jak hlava státu zapíská. A tak se řeší pandemie jen na oko, protože se zřejmě jedná o něco úplně jiného. Prezident Zeman upřednostňuje své vlastní zájmy, orientaci k Rusku a Číně, lidé této země jsou jaksi podružní. Při jmenování čtvrtého ministra zdravotnictví se Miloš Zeman vyjádřil na adresu odvolaného ministra pana Blatného v tom smyslu, že pan Blatný nese odpovědnost za zemřelé, když nepřipustil vakcínu Sputnik V. Projev našeho prezidenta nepřekvapil, byl plný zášti vůči někomu, kdo před ním neohnul hřbet.

Vydíratelný premiér se chová čím dál hůře, protože je ovládán zájmy Hradu. A musí poslouchat jak provinilý hošík, neb on čistý není. K narůstajícímu chaosu v zemi přispívá i Jan Hamáček, jenž odvolal ministra zahraničí Tomáše Petříčka. Zřejmě jde o akt pomsty vůči ministru, jenž byl trnem v oku Miloši Zemanovi. Myslím si, že tímto krokem Jan Hamáček přispěl k totálnímu propadu sociální demokracie, jíž už zvoní umíráček. Zachoval se jako profesionální hrobník. A aby toho nebylo málo, na povrch vyplouvají aktivity Jaroslava Faltýnka, jenž si svou účast v hnutí ANO zřejmě vyložil jako jednu z cest, jak se může na úkor jiných obohacovat.

Vládní představitelé řeší čistky ve vládě, z toho lze soudit, že jim nejde o zdraví lidí této země. Jde jim o moc, pocit vlastní důležitosti. Žít v takové atmosféře rozhodně nepřispívá k pocitu klidu. Naše země se zařadila mezi země s nejvyšší úmrtností spojenou s Covidem-19, očkování zpomaluje, někteří podnikatelé a živnostníci se potýkají se situací, zda vůbec přežijí následky pandemické krize. O rozpočtové politice paní ministryně financí už netřeba mluvit. Svými komentáři vyvolává pocit, že pravděpodobně absolvuje výcvik profesionálního kouče, jenž ji připravuje na to, aby dokázala kličkami reagovat na zvídavé otázky novinářů či profesionálů z oblasti financí.

Tím, co se děje v naší zemi, jsem totálně znechucena, domnívám se, že to nejhorší může ještě přijít. Že bezedná žumpa vládních představitelů funguje i nadále. Záleží na tom, co si pan prezident usmyslí dále podnikat, jakými dalšími kroky bude rozdmýchávat neutěšenou situaci u nás, což v důsledku ovlivní konání vydíratelného premiéra…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 105 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 2,47 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)