BLATNYBABIS
28.1.2021
Kategorie: Politika

Vláda vyhlásila občanům otevřenou válku

Sdílejte článek:

VÁCLAV MUSÍLEK

Vláda vyhlásila občanům otevřenou válku. Další zpřísňování opatření ve chvíli, kdy už tak drakonické restrikce nepřinášejí žádný výsledek, se jeví jako naprosté zoufalství. Normální uvažování by mělo vést k vážné debatě o tom, zda není současná strategie zcela mylná. A zda by neměli dostat šanci ti, kteří ji dlouhodobě kritizují a navrhují zcela jiné postupy.

.
To by nám ale nesměli vládnout zakomplexovaní nýmandi bez trumpovské schopnosti orientovat se jen a pouze podle výsledných efektů. Jinými slovy: když jedna cesta nikam nevede, tak to přiznám, a vydám se třeba po zcela opačné. Nablblá média budou chvíli řvát a dělat ze mě hlupáka, ale to je mi úplně jedno.

Otázkou však je, komu na čem záleží. Našim vládním dřevěným hercům (a bohužel i většině opozičních politiků) záleží pouze na znovuzvolení. To ale jsou jen potácivé figury, které se bojí ztráty vlastní tváře. Proto nikdy nepřiznají chybu, proto raději za sebou zanechají ekonomickou a sociální zkázu. Pořád věří, že hysterie rozpoutaná kolem koronaviru ospravedlní jejich konání a zachrání jim zadek aspoň v poslanecké lavici. Výsledkem je, že lidé stejně umírají, údajná zázračná vakcína není na skladě, statisíce lidí upadají do existenčních problémů, šíří se strach, udavačství, beznaděj.

Největšími “nepřáteli” je však ta hrstka lidí, která se snaží přicházet s alternativními postupy a poukazuje na nesmyslnost a zabedněnost vládních politiků a “expertů”. Tu je třeba umlčet, dehonestovat, karikovat zesměšnit. Ve skutečnosti mají naši vládci strach, že se na jejich kolosální neschopnost a amatérismus přijde. Stejně tomu nakonec nezabrání, ten čas se blíží. Jenom už včera bylo pozdě.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 276 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
93 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.