1.8.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Vláda nám lže, tají migrační vlnu která se na nás valí a přinese chaos, kriminalitu a nemoci, které neznáme!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ 01|08|201502

Premier Sobotka rozšafně kýve hlavou, když nám všem lže, jak má Vláda vše pod kontrolou. Ministr Chovanec prohlašuje, že to policie zvládá, jen bude potřebovat pár set policistů, migračních účedníků a pár miliard navíc.

O tom, že na nás v příštích týdnech zřejmě dopadne obrovská migrační vlna, která přinese desetitisíce uprchlíků a choroby, které neznáme a na které nejsme připraveni a které zřejmě nebudeme schopni léčit, se mlčí. Vlna migrace přinese nejen neznámé a nebezpečné nemoci, ale i chaos, nepořádek, odpadky, krádeže a násilí. Vláda absolutně není připravena tuto situaci zvládnout. Budou chybět policisté, azyloví pracovníci, ubytovny, peníze a léky. Jak je možné že kraje přijímají krizová opatření a Vláda nekoná?

Citace parlamentnilisty.cz: „Spolupráce Jihomoravského kraje s dalšími devíti subjekty v případě znovuzavedení hraničních kontrol. Rada Jihomoravského kraje ve čtvrtek 30. července odsouhlasila Prováděcí součinnostní dohodu o aktivizaci součinnostních opatření na vybraných pozemních hraničních přechodech České republiky. Hlavním důvodem je předcházení a zamezování šíření vysoce nakažlivých nemocí s potenciálním ohrožením veřejného zdraví a udržení veřejného pořádku na národní i mezinárodní úrovni.

„Účelem dohody je stanovení způsobu spolupráce a sjednocení postupů a činností účastníků při aktivizaci připravenosti a uskutečnění opatření na vybraných hraničních přechodech Lanžhot – Kúty, Břeclav – Hohenau, Břeclav – Brodské a Mikulov – Drasenhofen,“ sdělil hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek. Jihomoravský kraj by zajistil mimo jiné celkovou koordinaci účastníků dohody. O samotném uzavření hranic by však musela rozhodnout vláda.

471195_article_photo_eLioENk0_900x

Jak hejtman dodal, dohoda se uzavírá na dobu neurčitou. „Spolupráce Jihomoravského kraje spočívá také ve fyzickém úplném uzavření ostatních silničních hraničních přechodů v Jihomoravském kraji, tedy v umístění zábran a dopravního značení. To zajistí podle zpracované dokumentace krajské ředitelství policie ve spolupráci s krajem, příslušnými obcemi a Správou a údržbou silnic,“ doplnil Michal Hašek s tím, že ve čtvrtek nařídil jako šéf integrovaného záchranného systému kraje prověřit připravenost Jihomoravského kraje a měst a obcí v kraji na plnění krizového plánu nazvaného Migrační vlna velkého rozsahu. Jedná se o spolupráci při zabezpečení ubytování pro uprchlíky či poskytování zdravotnické péče a humanitární pomoci.

Mezi spolupracující subjekty patří kromě Jihomoravského kraje také krajské ředitelství policie, hasičských záchranný sbor, celní úřad, krajský hygienická stanice, krajská veterinární správa, Ředitelství silnic a dálnic, České dráhy, Správa a údržba silnic a Správa železniční dopravní cesty.“ (konec citace).

Ke dnešnímu dni na naše území pronikly již téměř čtyři tisíce ilegálních migrantů. Nemáme je kde ubytovat, nestačíme provádět preventivní lékařské prohlídky, nestačíme jim brát otisky prstů. Je otázkou, kolik desítek či stovek radikálních islamistů, či členů Talibanu či ISIS k nám již nepozorovaně proniklo. Je otázkou, kolik neznámých chorob se v následujících dnech a týdnech začne v ČR šířit. Vláda řeší registrační pokladny, respektive EET, zákaz kouření v restauracích a barech, ale to podstatné – tedy zdraví a bezpečí lidí v této zemi nechává bez povšimnutí. Jak je možné, že koná hejtman a nekoná Vláda?

Zejména tito lidé:

Bohuslav Sobotka – premier republiky
Andrej Babiš – místopředseda vlády a ministr financí
Milan Chovanec – ministr vnitra
Martin Stropnický – ministr obrany

mlčí a tedy zřejmě nekonají a nejsou připraveni na to, co přijde. Oni osobně možná ano, ale tato země a lidé v ní připraveni nejsou. Tito lidé ponesou navěky odpovědnost za to, co se tu bude dít a jak budeme žít. Vláda a sluníčkáři nás straší Putinem, ale skutečná hrozba se na nás valí z jihu….

Premier a jeho Vláda by měli předstoupit před tento národ a doložit mu, zda jsme připraveni. Zda je připravena policie, armáda, lékaři….. Zda máme dostatečnou zásobu léků proti nemocem, které k nám budou zavlečeny. Pokud tak tato Vláda obratem neučiní, měla by být okamžitě odvolána pro neschopnost, pokud sama neodstoupí!

ZDROJ: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.