KLAUNROUSKA
16.4.2021
Kategorie: Politika

Vláda klaunů tu byla a bude zase

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝJe vcelku jednoznačné, že se blíží konec vlády vedené Andrejem Babišem. Nejde jen o to, že se blíží parlamentní volby, zároveň se komunisté rozhodli dále stávající vládu nepodporovat a statečný Petr Fiala začal uvažovat o vyslovení nedůvěry. Přestože do konce mandátu Babišem sestaveného spolku vládnoucímu nám poslední 4 roky, nebo aspoň téměř tak dlouho, zbývá pár měsíců, někteří poslanci by rádi předčasné volby (což je momentálně díky nedořešeným změnám volebního zákona neproveditelné), nebo ustanovení úřednické vlády. Tomu se brání Piráti, protože tuto vládu by sestavoval Miloš Zeman, což mnohým nevyhovuje.

ODS společně s Top 09 a KDU-ČSL tvoří koalici, která se v předvolebních výzkumech drží na třetí pozici. A protože zcela nepochopitelně na čele jsou momentálně Piráti se STAN, přičemž dohromady by získali možná dle některých údajů křehkou nadpoloviční většinu, vidí se Fiala ve vládě. Představa toho, že by se těchto pět subjektů spojilo, je strašidelná. Kdysi pravicové strany jsou při cestě ke korytu ochotné se spojit s ultralevicovými Piráty. Z toho nemůže pro naši zemi vzniknout nic dobrého. A představíme li si ještě následující prezidentské volby, do kterých se pravděpodobně přihlásí Němcová, Kalousek a jistě i někdo další z liberálního hnízda, pak budeme těžko hledat svatého, který by nad námi držel ochranou ruku. Staneme se evropským správním subjektem s pravomocí okresu.

Babiš mezitím dělá vše proto, aby snížil preference ANO. Bez ironie tvrdí, že je jeho vláda úspěšná, kasá se snižováním daní a úspěchy v boji s covidem. To nemůže brát snad nikdo vážně. Vybrakovaná státní pokladna, ministři měnící se jako na běžícím pásu, Faltýnkův deník a další důkazy o práci premiéra pro STB jsou pouhými fragmenty posledních měsíců a padající popularity Andreje Babiše a jeho ANO. V boji s covidem se Babiš pouze přiřadil k světové klice, kterou točí ti nejmocnější. Tady totiž od počátku nejde o to covid zničit, ale spíše pomocí covidu zlikvidovat vše, co dosud fungovalo.

Narušené jsou mezilidské vztahy, ekonomika, poklesla vzdělanost i fyzické zdraví. Někteří lidé byli předurčeni doslova na porážku, protože jim nebyla poskytnuta lékařská péče v té míře, kterou potřebovali, což platí pro postižené jinými chorobami, ale i pro ty, kteří podlehli koronaviru z důvodu neochoty tyto lidi léčit dostupnými léky. Možná kdyby se Babiš vzepřel nadnárodnímu manuálu a volil jinou cestu, nebyla by naše ekonomika na kolenou, plno lidí by ještě žilo a jeho ANO by mělo mnohem více potencionálních voličů i přesto, že předseda vlády stále více bohatne způsobem, který lze nazvat křížením zájmů a možná i loupeží.

V posledním půlroku se zdá, že prioritou všech se stala vakcinace obyvatelstva a veškerá pozornost se k tomuto procesu upírá. V zákulisí však probíhají změny, které se jen těžko podaří zvrátit. Svět se postupně přesunuje k ekonomicko-společenským projektům, které nemají žádnou logiku. Snad jen pro ty, kteří je představují. Mezi nimi jsou zločinci největšího formátu. My je nazýváme jako vizionáře či filantropy, ve skutečnosti jde o grázly, jaké tato planeta ještě nepoznala. Jejich na první pohled dobročinné nadace fungují jako továrny na výrobu peněz. Předváděná dobročinnost je pouze pláštík nad úspěšnou snahou ovládat svět. Nejvíce rezonují jména jako Gates, Sörös, Rockefellerové a Rotschildové, často je k těmto mocným přidávána anglická královská rodina a pár významných miliardářů, kteří se ustanovili být vyvolenými k vytvoření nové doby. Ve skutečnosti jim jde o totální nadvládu a dokážou manipulovat i s vládami jednotlivých států. Výjimky, kam nedosáhnou, samozřejmě existují. Rusko, Bělorusko a….no moc dalších asi není. My, co patříme do Evropské unie, tedy i včetně naší vlády, jsme plně pod jejich vlivem. I proto se covidu u nás v médiích i jinde tak daří.

V novém ministrovi zdravotnictví se podařilo koronavirové mafii najít dalšího klauna ochotného poslouchat. Bohužel po nenasytném Prymulovi, mizerném Blatném přišel tvořivý Erenberger, jehož myšlenkové pochody a výroky jsou vrcholem politického neumu a papalášské povýšenosti. Jeho výběrem poklesly další naděje Babiše na obhajobu minulých volebních výsledků a bude zajímavé si počkat na to, čím propagační guru Prchal zkusí změnit tento stav a co bude vytaženo na předáky Pirátů. Bartoš má jistě z minulosti utajených pár zajímavostí a možná nebude jediný. Na politické scéně to začíná trochu vřít. Ideální by bylo, kdyby se mezi sebou ,,vymlátili“ a přišla by jiná garnitura schopných lidí. Otázkou zůstává, kde je brát. Jisté je, že horší než stávající partičky z Parlamentu a Senátu to asi být nemůže. Jako neodejde covid, tak se nezbavíme ani nynějších politiků. Co je větší mor, to se teprve uvidí. My to víme. Ti politici.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 214 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,41 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)