cruprch
7.5.2018
Kategorie: Politika

Vláda ještě nemá důvěru, ale už….

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

IN

… pomalu prosakují zprávy o zřizování integračních center pro uprchlíky. Zároveň se objevila společná fotografie Babiše a šéfa Evropských hodnot Jakuba Jandy, oživuje se tzv. Balkánská cesta, po které proudí migranti z Afriky dále do Evropy. Odstartovala kampaň neziskovky Amnesty International zaměřená na údajné mýty o migraci, jejímž úkolem je znevážit skutečnosti vedoucí k černání našeho kontinentu. Projdete li centrem Prahy, potkáte mnoho těch, kteří tu nejsou z důvodů studia a sportu, ale jen se poflakují městem a někteří už páchají trestnou činnost, jiní se pouze rozhlíží. Zdá se, že se naplňují varování o neschopnosti Babiše zůstat v oblasti migrace na stejné lodi, na které se drží Maďaři a Poláci.  

Návrat ČSSD do vlády s Hamáčkem v čele je alarmující i z důvodu projevů nového předsedy ČSSD  spojených s prosazováním otevřenosti vůči islámu v ČR. Tento politik patřil již dříve k nejvíce kolaborujícím s bruselským proimigračním režimem v době, kdy straně vládnul Sobotka. Hlad ČSSD po penězích a obrovské partajní dluhy navíc nezaručují nezávislost na jakékoliv dotaci, která by zaplnila aspoň částečně vlastní pokladnu. Neochota ostatních jít s Babišem do koalice dala sociální demokracii křídla, jejichž konstrukce je sice velmi křehká, na druhou stranu při citlivém letu mohou demokraté doletět daleko. Nahrává tomu celoevropská převaha levicových liberálů ve vládách většiny dosud důležitých států a členů EU. A protože bezpáteřnost se stala základním stavebním kamenem nejen v politice, ale je součástí prostředí, ve kterém žijeme, Hamáček se svými spolustraníky mají vynikající předpoklady udržet se na nejvyšších vládních postech po celé volební období.

Důsledky společného vládnutí subjektů závislých na penězích zvenku mohou být tragické. Všude platí něco za něco, takže lze očekávat, že nezávislost v rozhodnutích o budoucnosti České republiky je pouhou chimérou. Navíc Babiš jezdí po Čechách a Moravě, slibuje hory doly, aniž by naznačil, kde na to vše chce vzít. Už nyní je ve státní pokladně poloprázdno, dá se očekávat velký schodek, který však bude pravděpodobně zakryt pragmatickým nepořádkem v účetnictví, kterým je Babiš proslulý. Přidáme li dlouhodobou vstřícnost ČSSD a Miloše Zemana k neustálému zvyšování daní a zátěže především střední vrstvy, dá se předpokládat, kterým směrem se nová vláda vydá. Cílem je především další bohatnutí Agrofertu a pokud možno smazání dluhu ČSSD, který i díky dědicům advokáta Altnera dosahuje výš stovek miliónů korun.

Co nás tedy čeká? Pravděpodobné je větší přimknutí se k EU, přistoupení k Dublinu IV bez vážnějších připomínek, pokud tato smlouva týkající se migrace projde, menší vzpírání se rozhodnutím Evropské komise. To bude znamenat zvýšený počet migrantů u nás a z něho vycházející problémy, které známe z Německa, Rakouska a Francie, pokračující odzbrojování českých držitelů legálních zbraní, při kterém se dají očekávat značné komplikace, podřizování se dalším zvrhlým představám bruselských úředníků, například ve vztahu k Rusku. Pobídkou je opozice, která s výjimkou SPD de facto ve věcech migrace a Evropské unie vysílá na stejné vlně, jako vládní strany. ODS, Top09, Piráti, STAN i lidovci patří k zastáncům setrvání v spolku států podřezávajících si vlastní národní větev. Navíc pod dohledem NATO, respektive jeho amerického vlastníka. Vzdor a nespokojenost velké části evropského obyvatelstva je ignorován, poslední důležité volby dopadly s výjimkou Maďarska, Polska a Rakouska většinou podobně, jako u nás, tedy nic moc pro ty, kteří doufali v posílení kritiky vůči Evropské komisi a Europarlamentu. Zvůle Bruselu tak nabírá další jasné obrysy.

Nedojde li k výrazným změnám v chování běžných občanů napříč Evropskou unií nutícím politiky nejen k zamyšlení, ale i k činům, které by dokázaly zastavit měnící se podmínky pro život v celé Evropě, budou li dále u moci levicové strany a neziskový sektor, nelze očekávat nic jiného, než naprosto nelogické chování elit, jejich aroganci a zvůli. Svět se mění a nikoliv k lepšímu.

ZDROJ: inadhled.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.