choudary
1.6.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Vláda chrání vražedné psychopaty

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

  1. Ředitel
  2. Právník
  3. V médiích (TV/rádio)
  4. Obchodník
  5. Chirurg
  6. Novinář
  7. Policista
  8. Duchovní
  9. Kuchař
  10. Státní úředník

Více ZDE. S tím nic nenaděláte, jen snad rada, buďte na ně přiměřeně vlídní. Sice by vás nezabili, ale střet s nimi nebude ani tak nic, co byste měli vyhledávat, pokud ovšem nepatříte do toho jednoho procenta sami.

Vrahové, i ti sadističtí a někdy sérioví, si po odpykání trestu užívají anonymity pod novou identitou a žijí mezi námi


Spartakiádní vrah

Osobně vidím obří problém v tom, že pokud se usvědčený vrah někdy dočká propuštění, tak mu dají nové jméno a může klidně bydlet vedle školy, kam chodí vaše dcera nebo třeba na stejném patře s vámi. Vy nemáte, jak se to dozvědět, dokud není pozdě.

Jeden příklad z Česka je třeba Spartakiádní vrah Jiří Straka, který ve svých 16 letech roku 1985 brutálně přepadl osm žen, z toho tři také zavraždil. Dnes si vesele trajdá po ulicích Severní Moravy s novým jménem, které ho má chránit před naprdnutou veřejností nebo i příbuznými jeho obětí. Není vůbec nic, co by stát dělal pro to, aby ochránil vaše dcery, matky, manželky před tímto sadistickým psychopatem se sklony k nekrofilii.


10letí vrazi Jon Venables a Robert Thompson

Ještě známější je jsou britští dětští vrazi Jon Venables a Robert Thompson. Případ, který šokoval celý svět byl zvláště odporný proto, že jejich obětí se stal teprve 2letý James Bulger a jeho dva vrahové měli v době činu pouhých 10 let. Nepochybně jste o tom slyšeli, ale dost možná neznáte příšerné detaily chladnokrevné vraždy. Kopali ho, byli do hlavy železnou tyčí. Tělo maličkého Jamese bylo nalezeno s 42 zraněními ve tváři, na hlavě a na těle, a to s tak těžkými, že později koroner nemohl určit, která z nich byla fatální. V levém oku měl nalitou malířskou barvu, v ústech nacpané baterie. Zranění měl také na análním otvoru.

Dnes jsou oba dětští vrazi na svobodě a žijí pod jiným jménem. Jonu Venablesovi byla identita změněna už dvakrát poté, co ta první pronikla na veřejnost. Do vězení se několikrát vrátil, a to za držení dětské pornografie. Naposledy se zjistilo, že na seznamkách vyhledává svobodné matky – a je zjevné, že by se dětský vrah a nyní dospělý pedofil moc rád seznámil spíš s dítětem matky, která by o jeho skutečné identitě a vražedné minulosti neměla ponětí.

Veřejnost na ty dva zmetky pochopitelně nezapomněla a neustále se objevují žádosti a petice, aby jejich jména byla zveřejněna spolu s jejich současnou podobou. Jenže Británie prostě radši chrání dva sadistické vrahy místo nevinných dětí. Pro zajímavost, roku 2012 spáchal Scott Bradley sebevraždu poté, co ho opakovaně pronásledoval uřvaný dav a falešně obviňoval, že je vlastně Robert Thompson.

Tomu, aby nevinní umírali, protože nesnesou každodenní napadání, tomu, aby se svobodná matka seznámila s dětským vrahem, tomu, aby vrahové třeba neučili vaše děti, tomu se dá zabránit. V některých státech existuje Registr sexuálních agresorů, volně dostupný i s adresami, takže se můžete zdarma podívat, jestli v lokalitě, kam se stěhujete, jeden z těch nebezpečných zmetků nebydlí. Takový registr funguje například v USA, Austrálii, Jižní Africe nebo v Polsku. Nám by se taky jeden sakra hodil, natož v západní Evropě.

Zrůdy vraždící pod značkou Islámského státu si už volně trajdají po Evropě

Ještě úplně jiná liga psychopatů jsou pak drahoušci, kteří si pod černým praporem v Sýrii a v Iráku tu a tam podřízli nějakou hlavu, někoho upálili v kleci a opravdu moc žen znásilnili a mučili. No a s tím, jak by se do neustále zmenšujícího území ovládaného IS (někteří tvrdí, že už padli úplně, ale já tomu nevěřím), tak tam by se tihle všichni vražední mudžahedíni nevešli. Tak se vrací odkud přišli a pokud si náhodou v mobilu nepřivezli nějaká ta videjka a fotky, jak si tu několikaletou dobrodružnou dovču užili, tak je policie nemá jinou možnost, než je pěkně pustit domů.

Naprosté minimum bylo usvědčeno, bylo jim sebráno občanství evropského státu a byli vykopnuti do svých pouštních děr. Jenže to se smí jen pokud onen hajzlík či hajzlice má ještě druhé občanství.

Dnes mám dojem, že Islámský stát měl být uznán aspoň do té míry, aby jejich vrazi měli oficiální občanství IS. Tím pádem by západní státy mohly podle vlastních právních předpisů sebrat vlastní občanství všem teroristům Islámského státu a nechat je v Sýrii a Iráku poté, co by IS srovnali se zemí. Dnes to holt nejde, miláčci ukřivděně pláčí, že sebrat jim občanství třeba Velké Británie, Německa, USA atd., tak to by jim žádné nezbylo, a to se nesmí.

Jak už moc pěkně předvedli 10letí vrazi v Británii, viz výše, mělo by se to týkat i dětí teroristů. Z toho, co jsem četla, žádné dítě IS není nevinné, pokud je dost staré na to, aby udrželo pistoli nebo aspoň nůž. Jistě, férově je třeba říct, že to nebyla nikdy jejich volba, aby se z nich stala vražedná monstra. Jenže to vůbec nic nemění na tom, že s tím, jak porostou, budou hrozbou svému okolí a tedy lidem nevinným činy i volbou.

Džihádisté, co je nesmíme vyhostit, aby je jejich domovské státy nemohly spravedlivě potrestat

Když někteří migranti s původem ve státech, kde se s násilníky a vrahy tak nepářou, opakovaně páchají zločiny na území sluníčkově mírumilovné Evropy, tak v té Evropě velmi často zůstanou. To když už tam, kde se narodili, prokázali, jaká jsou to hovada, spáchali trestné činy včetně vražd, tak ty v rámci humanity a lásky nemůžeme poslat zpátky, protože by jim tam mohli také zkřivit vlásek či dva. Takže si v Evropě můžou dovolit všechno, brutální znásilnění, vraždy, drogovou kriminalitu nebo navádění k terorismu. Nejde je vyhostit. Je úplně jedno, že těžko sami od sebe dojdou osvícení a najdou své pokání za pultem McDonaldu. Nikoho nezajímá, že je jen otázkou času, kdy se najde další jejich oběť.

Co s nimi? Strčí se za mříže, kde ale nezůstanou věčně. V každém případě dříve nebo později zase vesele běhají po svobodě, občas mají za sebou ocásek, který je „monitoruje“ za peníze daňových poplatníků… a to je celé.


Anjem Choudary

Moc pěkným příkladem je například notoricky známý „Kazatel nenávisti“ Anjem Choudary, narozen v Británii s pákistánským backgroundem. Bez jakéhokoli přehánění káže džihád a nenávist k nemuslimům na ulicích a okolo sebe má kordón bobbíků, aby ty, o nichž hlásá, že mají být coby nevěřící zavražděni, tak aby ti mu nepocuchali vous. Je o něm veřejně známo, že radikalizuje muslimy a nabádá k terorismu, stál za pravidelným přísunem Britů do Islámského státu. Jen před pár týdny si zapsal dalších pár tuctů čárek – 253 mrtvých křesťanů na Srí Lance jde na jeho vrub, protože právě on zradikalizoval ty mladé, bohaté muslimy, kteří se vecpali do vestiček a šli se odpálit do kostelů a mešit.

Existuje lepší řešení, než strkat hlavu do písku a čekat, kdy nás psychopati kopnou s rozběhem?

Ovšem, že existuje. Kdyby byla vůle. Kdyby se v první řadě myslelo na bezpečí a práva nevinných Evropanů a teprve pak na ty, kteří představují nebezpečí a s ničími právy si ani trochu nedělají hlavu.

Já vím, že si teď jen tak trochu zasním. Ale znovu navrhuju, aby se obětovalo nějaké území a tam se soustředili tato hovádka z celé Evropy. Jako první mne napadla Francie. Pro ni už je beztak pozdě a navíc, Macron by byl jako prezident krimigráčků nejlepší, má k nim už tak teplé vztahy.

Takové deseti tisíce a možná i sta tisíce by se možná vlezli jen do části Francie. Musí se pochopitelně počítat s tím, že jako každý pořádný sériový vrah má tisíce fanoušků, i tenhle Krimiland by přitahoval spoustu idiotů od sluníček a mraky neziskovek a pak praštěné zbožňovatele vrahů. Věřím, že by se jim tam dohromady moc pěkně žilo a jedni by se učili od druhých.

Jistě, libtardům by už jen při čtení těchto řádek praskla žilka. To už je takový bonus.

Autor: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 101 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.