12670649_605998702890060_464563734396302339_n
29.3.2016
Kategorie: Politika

Vláda Bohuslava Sobotky nás opět vrací o něco víc k totalitě

Sdílejte článek:

PETR ZÁVLADSKÝ 29|03|2016

Svoboda v tomto státě definitivně padla. Měla na mále už dlouho, šrouby se utahovaly a dnes se ukázala v plné nahotě pravá podstata všech socialistů. To, co se před pár lety zdálo, že jsme získali, je dnes definitivně v trapu. Co jsme to vlastně chtěli? Svobodu! Svobodu se svobodně shromažďovat, svobodu říkat nahlas to, co si myslíme, svobodu myslet, psát a zpívat.

To, co nám bolševik zakazoval, za co nás mlátil, za co nás zavíral, za co nás vyháněl do cizích zemí. Neuplynulo mnoho času a je to zpět. Nejen naší zemi a Evropě vládne neomarxismus, politická korektnost a nová nesvoboda.

Smrákání začalo pomalu tím, že establishment začal vynucovat autocenzuru; zákaz psát podle svědomí nebyl nařízen, jen svoboda psát začala být relativizována. Myslete si co chcete, ale dejte pozor na to, co píšete. A tento předzákaz stačil k tomu, aby novináři začali zvažovat, jestli to nenarazí.

Následovaly výhrůžky na to, co se píše na sociálních sítích a následná otevřená cenzura nepohodlných názorů a postů.

Establishment se prvně začal viditelně bát, když lidé přinesli na podzimní demonstraci plaňkové šibenice. Politici se předháněli v projevech nepřijatelnosti takového jednání a pokoušeli se namluvit veřejnosti, že to byli nějací náckové, fašisté, xenofobové a já nevím jaké jiné nadávky si ještě proti protestujícím vymysleli. A pokoušeli se namluvit těm, co nebyli přítomni té demonstraci, že byly nachystány proti bědným uprchlíkům.

Jenže ty šibenice byly atrapy a byly zcela otevřeně namířeny proti této vládě, která svůj lid prodává za mísu šošovice, či spíše za vidinu teplých křesel v bolševické Evropské unii. Ty šibenice nebyly žádné novum, a pokud byste znali dobové fotografie prvorepublikových demonstrací, byl to jejich běžný kolorit.

I dnešní demonstrace byla proti vládě a její zrádné politice. Předseda vlády už si dokonce vytírá prdel nejen lidem, který je jeho zaměstnavatelem, ale i parlamentem. Vím, že není pro rozhodnutí vlády názor parlamentu de lege závazným, ale jestliže nebere v úvahu ani ten, pak otřásá vírou lidí v demokratické mechanismy státu. Premiér Sobotka nepokrytě vyvyšuje jakési pofiderní a spíše zničující politiky Evropské komise a jakési zcela samozvané mluvčí Evropy Andrey Merkel, která nemá žádný mandát jménem Evropy jednat, natož jí ultimativně diktovat zcela sebedestruktivní kroky, nad vlastní lid. 

Demonstrace, ze které byl odvlečen Adam B. Bartoš, s kterým dosti zásadně nesouhlasím v mnoha ohledech a názorech, téměř ve všech, byl sesazen z řečniště a za přítomnosti policie (na videích je vidět, že policie je ozbrojena škorpiony, či jim podobným automatickým zbraním) zbaven tak možnosti dokončit své vystoupení.

Jako za komunistů, jsou opět nasazeny represivní orgány vlády proti svobodě shromáždění a svobodě slova. A to za slova, která bych na místě mohl podepsat, za obvinění vlády, že: vědomě buduje rozvrat země a … která musí být (za to) potrestána trestem nejvyšším.

Vláda, která zrazuje svůj vlastní lid je vláda kolaborantská a nic jiného si nezaslouží. A její šéf je zbabělý, bezpáteřní zmetek (i se svým ministrem vnitra, vicepremiérem a celou tou sebrankou kolem sebe). Stát zneužívá represivní aparát k politickým cílům!

Tato vláda je totalitní, jako byla ta komunistická!!!

ZDROJ: Petr Závladský

bloger_963

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 63 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.