sklo
28.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Vkusný a moderní obklad? Vsaďte na ten skleněný!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 28|12|2015

Skleněné obklady jsou stále oblíbenější variantou v moderních interiérech. Hodí se všude tam, kde bychom umístili tradiční keramické obklady, a přitom vypadají daleko zajímavěji a luxusněji. Použití nalézají skla na míru zejména v kuchyních, i díky praktické údržbě. Hodí se ale i do dalších místností jako vkusný designový prvek.

Jednoduchý způsob, jak rozjasnit místnost

Sklo místnost prozáří a dodá jí nový rozměr. Na výběr je ze široké škály barev, vzorů a motivů, nemusíte se bát, že byste nenašli ty pravé skleněné obklady do kuchyně, které se vám budou hodit i líbit zároveň. Hitem je velkoformátové sklo a také skleněné kuchyňské desky.

Různé barvy i povrchová úprava

Omezit se nemusíte na jednobarevné řešení, klidně můžete popustit uzdu své fantazii. Co se týče povrchu barevných skel na míru, ten může být jak lesklý, tak i matný nebo s vrstvou laku, problémem není ani bezpečnostní úprava nebo antibakteriální povrch. Můžete sladit obklady s dalšími prvky v místnosti nebo bytě. Pěkně vypadá opakování daných barev nebo zvoleného motivu na několika místech a prvcích pokoje.

Sklo je luxusní a funkční prvek

Oproti keramickým obkladům působí barevné sklo prosvětleným a jasným dojmem. Dokonce dokáže při správném použití opticky místnost zvětšit. Takový obklad je luxusním prvkem a přitom funguje stejně účelně, jako keramika, ne-li více. Sklo se snadno očistí, nedrží se na něm špína ani mastnota, nepodléhá plísni, a pokud nejsou přítomny spáry, nemohou se ani zanášet a měnit barvu.

Pohodlná realizace na míru

Díky realizaci barevných skel do kuchyně na míru si můžete vymyslet a přát téměř jakékoliv řešení. Stačí si vybrat barvu, motiv a celkovou úpravu, dobře přeměřit rozměry a nechat si skleněné obklady odborně namontovat. Uvidíte, jak se bude výsledek nejen vám, ale i každému, kdo vás navštíví, líbit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.