sklo
28.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Vkusný a moderní obklad? Vsaďte na ten skleněný!

Sdílejte článek:

(PR) 28|12|2015

Skleněné obklady jsou stále oblíbenější variantou v moderních interiérech. Hodí se všude tam, kde bychom umístili tradiční keramické obklady, a přitom vypadají daleko zajímavěji a luxusněji. Použití nalézají skla na míru zejména v kuchyních, i díky praktické údržbě. Hodí se ale i do dalších místností jako vkusný designový prvek.

Jednoduchý způsob, jak rozjasnit místnost

Sklo místnost prozáří a dodá jí nový rozměr. Na výběr je ze široké škály barev, vzorů a motivů, nemusíte se bát, že byste nenašli ty pravé skleněné obklady do kuchyně, které se vám budou hodit i líbit zároveň. Hitem je velkoformátové sklo a také skleněné kuchyňské desky.

Různé barvy i povrchová úprava

Omezit se nemusíte na jednobarevné řešení, klidně můžete popustit uzdu své fantazii. Co se týče povrchu barevných skel na míru, ten může být jak lesklý, tak i matný nebo s vrstvou laku, problémem není ani bezpečnostní úprava nebo antibakteriální povrch. Můžete sladit obklady s dalšími prvky v místnosti nebo bytě. Pěkně vypadá opakování daných barev nebo zvoleného motivu na několika místech a prvcích pokoje.

Sklo je luxusní a funkční prvek

Oproti keramickým obkladům působí barevné sklo prosvětleným a jasným dojmem. Dokonce dokáže při správném použití opticky místnost zvětšit. Takový obklad je luxusním prvkem a přitom funguje stejně účelně, jako keramika, ne-li více. Sklo se snadno očistí, nedrží se na něm špína ani mastnota, nepodléhá plísni, a pokud nejsou přítomny spáry, nemohou se ani zanášet a měnit barvu.

Pohodlná realizace na míru

Díky realizaci barevných skel do kuchyně na míru si můžete vymyslet a přát téměř jakékoliv řešení. Stačí si vybrat barvu, motiv a celkovou úpravu, dobře přeměřit rozměry a nechat si skleněné obklady odborně namontovat. Uvidíte, jak se bude výsledek nejen vám, ale i každému, kdo vás navštíví, líbit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 146 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.