moscow-1556561_1280
3.3.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Vízum do Ruska

Loading...
Sdílejte článek:

Chystáte se na cestu do některé ze zemí Ruské federace? Bez ohledu na to, jaký je účel vaší cesty, budete si muset v dostatečném časovém předstihu na ruském konzulátu nebo na velvyslanectví vyřídit vízum. Ruská federace totiž neumožňuje získání víza přímo na hranicích při vstupu do země.

Kde žádat o vízum Ruské federace

V České republice je možné o vízum požádat na konzulárním oddělení velvyslanectví Ruské federace na Praze 6 a na generálních konzulátech Ruské federace, které sídlí v Brně a v Karlových Varech.

Jaké dokumenty budete potřebovat

K žádosti o vízum do Ruska je nutné přiložit fotografii a cestovní doklad. Dále je třeba doložit, že máte na celou dobu pobytu vyřízené cestovní zdravotní pojištění. A ke všem typům pobytových víz kromě tranzitního je nezbytné připojit doklad, který potvrzuje účel vašeho pobytu.

Pozvání, nebo turistický voucher?

K žádosti o turistické vízum budete muset přiložit turistický voucher. Pro získání návštěvního, služebního a pracovního víza je nezbytné pozvání. Pokud potřebujete tranzitní vízum, je nutné mít platnou letenku nebo jízdenku do cílové destinace. A, pokud je třeba, také vízum do této země.

Za pobyt bez víza tvrdé sankce

Ruská federace uplatňuje vůči všem, které přistihne na svém území bez platného víza, dosti tvrdé sankce. Pokud se chcete vyhnout zadržení, vysokým pokutám, deportaci a udělení zákazu vstupu do země, vyřiďte si vízum, které opravdu odpovídá účelu vaší cesty a má dostatečně dlouhou platnost.

Potřebujete pomoci s vyřízením víza?

Potřebujete získat vízum do Ruska a nevíte si rady? Obraťte se na Ruské vízum. Získáte zde komplexní informace o typech víz Ruské federace i aktuální informace a rady, jak různé typy víz vyřídit. A jste-li v situaci, kdy chcete nebo potřebujete navštívit Ruskou federaci, ale nemáte od koho získat pozvání, Ruské vízum vám ho zajistí. Stejně tak vám dokáže pomoci, pokud je pro vás podání žádosti o vízum příliš časově náročné.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 5 711,11 Kč
Vybráno 16.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 931 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.