27.5.2015
Kategorie: Politika

Vítejte zpět v ČSSR!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 27|05|2015

Podle četnosti nacvičených úsměvů premiéra Sobotky a výčtu vládních úspěchů v masových agromédiích by se mohlo zdát, že Česká republika se stává tygrem světové ekonomiky, oázou prosperity a chrámem blahobytu všech občanů. Roste HDP, výběr daní i ego ministra financí, který v potu tváře snižuje daně, dluhy a ceny nákupu toaletního papíru pro státní úředníky. Proč tedy někteří revanšisté v parlamentu chtějí rušit klid na práci a tuto výjimečnou brigádu stachanovců politické práce prověřují hlasováním o její důvěře?

Prý střet zájmů soudruha Nebureše v kause biopaliv, přidružené ponížené kývání strážců teplých křesel z Lidového domu a klasické lavírování lidovců, které přihrává vrchnímu agronomovi ČR pět miliard do soukromé kapsy. Vždyť ale nám všem dnes a denně řepkový král ve všech možných médiích jasně opakuje, že tie biopalivá dělá prakticky zadarmo, nic z toho nemá, žádné peníze na tom nevydělává a ta částka taky nesouhlasí. Kdo má tedy pravdu?

Nechci tady v žádném případě dělat arbitra mezi „tunelářem“ a  „symbolem korupce“, kteří jsou hlavními aktéry bojové frašky. Dokonce i na schůzi sněmovny několikráte od řečnického pultíku zaznělo, že „zloděj křičí – chyťte zloděje“ … Co si o tom myslet? Snad jen to, že čtvrt století po sametu tady máme opět společenskou situaci, ze které musí být soudnému člověku na zvracení.

Gustáv HUSÁK ,Milouš (Miloš) JAKEŠ ,Antonín KAPEK ,Alois  INDRA Vítězný únor  manifestace

Socialistickou vládu komunistických pohrobků de facto vede (ne)agent StB a stalinisté z KSČM si pochvalují jak vzorně plní body z jejich volebního programu. Jako tradiční doplněk Národní fronty  tomu dělá stafáž ČSL se svým bezpáteřním vedením.  Chtělo by se říci, že se opět uzavřel kruh jedné historické etapy od socialismu k socialismu, ale mám takový neblahý pocit, že dny příští nám přinesou ještě horší skutečnosti.

Ohrožováni byrokratismem EU a multikulturním kolaborantstvím s invazními hordami bažícími po naší porobě či lépe smrti, musíme i na svém vlastním dvorku čelit stejným bezskrupulózním dobroserům neobolševického sociálního inženýrství, kteří si usmysleli společnost prodanit, prošikanovat a proregulovat k prosperitě. Jen zapomínají veřejnosti sdělit, že pouze ke své vlastní, byť za její peníze, za její práci a um.

Masmediální propaganda tedy může jako za starých „dobrých“ komunistických časů do nekonečna opakovat prohlášení soudruha Jediného Poctivého Spasitele, že on nekrade, na státu nevydělává, do politiky nechtěl, zachraňuje prohnilý a zkorumpovaný stát, staví školy, dálnice, silnice, pomáhá dědečkům i babičkám a je jediným Vyvoleným, který všeholid dovede ke šťastným zítřkům.  A stejně jako při „Vítězném únoru“ mu to mnoho ovčanů věří, mnoho podržtašků, slintajících na pozice moci a lehce nabytých erárních peněz, mu klestí cestu, mnoho „celebrit“ prodává své tváře za zlatou koblihu ku prospěchu jeho věci.

Babiš tak vlastně sám není viníkem současné situace, ani jediným tvůrcem systému, ani dokonalým manipulátorem, který si šikovně nakoupil řepkovou zemi včetně většiny ovčanstva. Je jen dalším produktem socialistických experimentů, kterých jsme neustále svědky, protože nemocná společnost natolik myšlenkově zlenivěla,  natolik morálně a občansky zdegenerovala, že si nic jiného než pokryteckého demagogického Vůdce a tuto politicko-společenskou zkorumpovanou žumpu, která jej za zákonem stanovené daňové loupeže, justiční šumy a konspirační pikle porodila, snad ani nezaslouží. Hlasování o důvěře vládě je potom jen dalším kamínkem do mozaiky bezobsažných estrádních vystoupení soudruhů z tribun, nic neřešící, nic nelepšící, jen zakrývající pravý a děsivý stav věcí hrou na lidovou „demogracii“.  Jakeš má “dobré” následníky, Lorenc “šikovné” učedníky. Vítejte zpět v ČSSR!

PIZZA

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 154 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...