27.5.2015
Kategorie: Politika

Vítejte zpět v ČSSR!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 27|05|2015

Podle četnosti nacvičených úsměvů premiéra Sobotky a výčtu vládních úspěchů v masových agromédiích by se mohlo zdát, že Česká republika se stává tygrem světové ekonomiky, oázou prosperity a chrámem blahobytu všech občanů. Roste HDP, výběr daní i ego ministra financí, který v potu tváře snižuje daně, dluhy a ceny nákupu toaletního papíru pro státní úředníky. Proč tedy někteří revanšisté v parlamentu chtějí rušit klid na práci a tuto výjimečnou brigádu stachanovců politické práce prověřují hlasováním o její důvěře?

Prý střet zájmů soudruha Nebureše v kause biopaliv, přidružené ponížené kývání strážců teplých křesel z Lidového domu a klasické lavírování lidovců, které přihrává vrchnímu agronomovi ČR pět miliard do soukromé kapsy. Vždyť ale nám všem dnes a denně řepkový král ve všech možných médiích jasně opakuje, že tie biopalivá dělá prakticky zadarmo, nic z toho nemá, žádné peníze na tom nevydělává a ta částka taky nesouhlasí. Kdo má tedy pravdu?

Nechci tady v žádném případě dělat arbitra mezi „tunelářem“ a  „symbolem korupce“, kteří jsou hlavními aktéry bojové frašky. Dokonce i na schůzi sněmovny několikráte od řečnického pultíku zaznělo, že „zloděj křičí – chyťte zloděje“ … Co si o tom myslet? Snad jen to, že čtvrt století po sametu tady máme opět společenskou situaci, ze které musí být soudnému člověku na zvracení.

Gustáv HUSÁK ,Milouš (Miloš) JAKEŠ ,Antonín KAPEK ,Alois  INDRA Vítězný únor  manifestace

Socialistickou vládu komunistických pohrobků de facto vede (ne)agent StB a stalinisté z KSČM si pochvalují jak vzorně plní body z jejich volebního programu. Jako tradiční doplněk Národní fronty  tomu dělá stafáž ČSL se svým bezpáteřním vedením.  Chtělo by se říci, že se opět uzavřel kruh jedné historické etapy od socialismu k socialismu, ale mám takový neblahý pocit, že dny příští nám přinesou ještě horší skutečnosti.

Ohrožováni byrokratismem EU a multikulturním kolaborantstvím s invazními hordami bažícími po naší porobě či lépe smrti, musíme i na svém vlastním dvorku čelit stejným bezskrupulózním dobroserům neobolševického sociálního inženýrství, kteří si usmysleli společnost prodanit, prošikanovat a proregulovat k prosperitě. Jen zapomínají veřejnosti sdělit, že pouze ke své vlastní, byť za její peníze, za její práci a um.

Masmediální propaganda tedy může jako za starých „dobrých“ komunistických časů do nekonečna opakovat prohlášení soudruha Jediného Poctivého Spasitele, že on nekrade, na státu nevydělává, do politiky nechtěl, zachraňuje prohnilý a zkorumpovaný stát, staví školy, dálnice, silnice, pomáhá dědečkům i babičkám a je jediným Vyvoleným, který všeholid dovede ke šťastným zítřkům.  A stejně jako při „Vítězném únoru“ mu to mnoho ovčanů věří, mnoho podržtašků, slintajících na pozice moci a lehce nabytých erárních peněz, mu klestí cestu, mnoho „celebrit“ prodává své tváře za zlatou koblihu ku prospěchu jeho věci.

Babiš tak vlastně sám není viníkem současné situace, ani jediným tvůrcem systému, ani dokonalým manipulátorem, který si šikovně nakoupil řepkovou zemi včetně většiny ovčanstva. Je jen dalším produktem socialistických experimentů, kterých jsme neustále svědky, protože nemocná společnost natolik myšlenkově zlenivěla,  natolik morálně a občansky zdegenerovala, že si nic jiného než pokryteckého demagogického Vůdce a tuto politicko-společenskou zkorumpovanou žumpu, která jej za zákonem stanovené daňové loupeže, justiční šumy a konspirační pikle porodila, snad ani nezaslouží. Hlasování o důvěře vládě je potom jen dalším kamínkem do mozaiky bezobsažných estrádních vystoupení soudruhů z tribun, nic neřešící, nic nelepšící, jen zakrývající pravý a děsivý stav věcí hrou na lidovou „demogracii“.  Jakeš má “dobré” následníky, Lorenc “šikovné” učedníky. Vítejte zpět v ČSSR!

PIZZA

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 69 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.