124a-800x650
27.3.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Víte, jaký botník je pro vaši rodinu nejlepší?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Je ostuda, že první co v mnoha českých domácnostech vidíme, jsou rozházené boty před vstupními dveřmi anebo v předsíni. Přitom je to tak jednoduché. Stačí si pořídit správný botník. Samozřejmě ho nelze kupovat bezhlavě. I zde platí jistá pravidla.

Pár informací na úvod

Pokud nechcete mít obuv rozházenou všude možně, dopřejte svým střevícům, teniskám, gumákům a sněhulím solidní střechu nad hlavou. Před výběrem botníku spočítejte, kolik párů obuvi se u vás doma vyskytuje. Čtyřčlenná rodina potřebuje mnohem větší úložný prostor než dva lidé. V dnešní době lze pořídit modely jednoduché, se sedákem, ale také s přídavnou skříňkou, zrcadlem, poličkou a věšákem na kabáty. Věřte, že takovéto botníky patří k nejžádanějším.

Sedací, či výklopný botník?

Rodiny s malými dětmi, starší lidé a milovníci komfortu ocení sedací botník. Může mít měkký povrch anebo dřevěný vršek. Polštářky se dají dokoupit či po domácku vyrobit. Vyklopný botník padne jako ulitý do menších předsíní. Je složen z přihrádek v šikmém úhlu, do kterých obuv dobře zapadne. V mnoha případech osloví pěkným designem a neschází mu věšák na lžíci. Jedinou nevýhodou je to, že se do něj nevejdou vysoké kozačky.

Policové a závěsné modely

Klíčovým pozitivem policového botníku je dostatek prostoru pro sandály, lodičky, gumáky, tenisky i sněhule. Vzdálenosti mezi policemi jsou různorodé. Policové kousky zaujmou početnější rodiny. Závěsné botníky osloví úsporou místa a trendy vzhledem. V tomto případě je nutné dbát na dodržování hygienických návyků, protože nemají stěny ani dvířka.

Materiál v hlavní roli

Do moderních domácností se hodí botníky z lamina. Dobře se udržují v čistotě a pyšní se nepřeberným množstvím designů. Majitelé rustikálních předsíní a interiérů upřednostní masivní dřevo a nenároční lidé zase botníky z plastu anebo kovu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.