sydney
11.9.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Víte, jaké je klepat se strachem, že do vás nějaký debil vrazí nůž s řevem o Alláhovi?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ

Netuším, jestli jste zaznamenali, že včera odpoledne v Sydney v Mintě zase jednou nějaký vyznavač pedofilního vraha pobodal staršího bílého pána. Opakovaně do něj bodal, než chudák, ze kterého cákala krev, doběhl do kadeřnictví.

.
To bylo jeho štěstí, chrabrá kadeřnice s dalším zákazníkem vyběhli z krámku na pomoc a před rozzuřeným kreténem s velkým nožem přibouchli skleněné dveře. Muslimský zbabělec, co předtím při bodání vyřvával Alláhu Akbar (prosím nespojovat s Alláhem, kterého vyznává 1,6 miliard lidí, ti mají zaručeně docela jiného Allaha, že…), se pokoušel dveře rozbít a dostat se dovnitř, prý hulákal “Dnes někdo zemře!” Naštěstí policejní hlídka dorazila dřív, než se mu povedlo rozmlátit dveře. Tak se hajzlík pokoušel přes okýnko pobodat policajty. To mu naštěstí nevyšlo. Moc se mi líbí představa, jak mu to pak na policejní služebně vysvětlili.
 .
551153_article_photo_podlaha-kadernictvi-takrikajic-pote_600xPodle policejních vyšetřovatelů se měl ten ubožák s nožem inspirovat Islámským státem. Jen před pár dny vydali první číslo jakéhosi plátku a v něm vyzvali k útokům právě v Austrálii. Tohle měl ten muslimský klučina asi na mysli, když si vyrazil na špacír s nožem. A kdybyste se ptali, tak prý byl australské policii známý, věděli, že se chlapec tak nějak zradikalizoval. A tak v předvečer patnáctého výročí prvního brutálního útoku na západ zkrátka sebral nůž a vydal se na špacír. Nejspíš v touze po těch 72 pannách, které má dostat jako mučedník v nebi, když už holt není s klukama v Sýrii, aby si to užil už zaživa na otrokyních.
 .
Mimochodem, australská média vzpomínají také útok, ke kterému došlo před rokem a půl, kdy jiný osamělý vlk držel rukojmí v kavárně na Martin Place. A také ta média tvrdí, že od té doby australská policie úspěšně zabránila nejméně 10 teroristickým útokům.Abych odpověděla na otázku v titulku. Tak je to, vážení a drazí, úplně na hovno.Minto znám velmi dobře, rok jsem tam pracovala v pekárně stejně jako desítky dalších Čechů a Slováků. Popravdě, když jsem zprávu o vražedném útoku v Mintě četla, než jsem se dostala ke jménu oběti, na chvíli jsem nechtěně zadržovala dech z obavy, že je to někdo, koho znám. A musím říct, že je to totálně na prd pocit, že se vám uleví jen proto, že čtete jméno nebožáka, kterého sice vy neznáte, ale spoustě jeho přátel a rodině se tedy neulevilo ani trochu.

O tom útoku jsem si přečetla dnes v práci během polední pauzy. Dívala jsem se přesně na ten obrázek rozprsklé krve na podlaze a bylo mi mdlo a smutno a vířily ve mně i další emoce, které se mi ani nechce popisovat.

Ale ano, byl to strach.

Večer pak, když jsem na zastávce čekala na autobus, ten strach se vrátil a bylo mi nepříjemně a divně a vůbec. Uvědomila jsem si, že je to kvůli tomu podivínovi, který seděl opodál, všechna sedadla okolo něj byla prázdná, drželi jsme se jako velký chumel stranou. Já a všichni, co čekáme, až se konečně ukáže autobus. V čem byl ten podivín tak podivný? Až po chvíli mi došlo, že jen tím, že si zpívá.

551153_article_photo_22lety-ihsas-khan-uz-bez-noze-zato-s-pouty_600xJá tam seděla, nervózně ťukala do mobilu, pořád se rozhlížela, dívala se hlavně za sebe. Zaznamenala jsem nervozní tiky i u ostatních. Třebaže tam několik lidí bylo v páru nebo ve skupince, bylo ticho. Nikdo si nepovídal. Všichni nervózně pokukovali po chlápkovi, po hodinkách a pak tím směrem, co pak konečně dorazil autobus. Bylo fest ticho. I proto bylo tak slyšet toho chlápka, který si nejdřív jen tak broukal, pak i povídal, povídal něco o Jon Bon Jovim a pak jsem v tom broukání, které zesilovalo s tím, jak písni dával grády, v tom zpěvu jsem poznala Blaze of Glory a vůbec nebyl špatný.

Užíval si to, vychutnával si každý tón. Odvážila jsem se nadechnout a UVĚDOMILA JSEM SI, ŽE JSEM ZADRŽOVALA DECH.

Pak rozverný zpěvák spustil další. Hotel California. Tentokrát už zpíval, zpíval jako by stál na pódiu, stál a zakláněl hlavu, vložil do každého tónu šílené emoce a bylo to bláznivě nádherné. Měl famózní rockový hlas. A já byla strašně nasraná.

Víte jindy, za jiných okolností, dav by se přidal. Možná ne všichni, ale jeden, dva, by si tuhle notoricky známou písničku střihli s ním, jen tak pro náladu. Zvlášť bezstarostní Aussies. Jiní by aspoň polohlasně mumlali do rytmu při refrénu. Ale my byli tak ticho. My byli tak posraně, tak ublíženě, tak poníženě ticho.

Nelíbí se mi to, ani trochu se mi to nelíbí, cítit se jako potenciální oběť. Bylo by fajn, milí vítači a sluníčkáři, kdybyste všem těmhle muslimlimským nadržencům, kteří si zaživota ani neškrtnou, pokud se neožení, ale zato stráví prý celou věčnost šukáním s pannami, ale jen pokud zemřou tím, že rozmašírují nějakého toho nepřítele islámu, tak můžete jim, laskavě říct tak jak to umíte jen vy, že MY ZA JEJICH POSRANÉ ŽIVOTY FAKT NEMŮŽEME!

jitka-prikrylova73381499_0

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.