virivky
28.10.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Vířivky pro aktivní odpočinek v pohodlí domova

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Proč se nenechat trošku hýčkat, neodměnit se na konci náročného dne, nezrelaxovat v přítomnosti Vašich nejbližších v pohodlí domova? To vše Vám poskytne luxusní vířivá vana a ani nemusíte nikam jezdit.

A k čemu všemu je dobrá hydromasáž ve vířivce?

  • Relaxace. Samozřejmě jedním z hlavních důvodů pro teplou lázeň ve vířivce je relaxace. Kombinace teplé vody a masážních trysek zajistí, že si pohodlně odpočinete nejen na konci náročného dne, ale kdykoli se Vám zachce.

  • Regenerace a uvolnění svalů. Různé typy trysek s různým tlakem vody Vám přináší jemnou masáž chodidel, ale také uvolnění hlubokých svalů na zádech a na krku.

  • Kvalita spánku. Díky celkovému uvolnění, snáze odbouráte stres. Odpočinete si a do postele neuléháte totálně unavení.

  • Posílení kardiovaskulárního systému. Díky prokrvení všech svalových partií dochází k lepší cirkulaci krve a celkovému posílení kardiovaskulárního systému.

  • Aromaterapie. Do vody můžete přidat éterické oleje, které nejen krásně voní, ale díky teplé vodě dochází k postupnému uvolňování vonných látek. Vonné látky nejsou jen příjemným zpestřením koupele, ale pomáhají i při zmírnění dýchacích potíží.

To jsou ty hlavní důvody. Dále je to aktivní odpočinek s Vaší rodinou nebo přáteli. Nemusíte nikam jezdit, vířivku můžete umístit do interiéru, na terasu i na zahradu. Relaxaci ve vířivce si tak můžete dopřát kdykoli se Vám zachce. V showroomech SPA Studio můžete vyzkoušet širokou řadu modelů. Pohodlně se usaďte nebo položte a nechte si poradit od profesionálů, kteří se v oblasti vířivých van pohybují již velmi dlouhou dobu. Mohou Vám poradit, který model nejlépe splňuje Vaše představy a požadavky. Zajistí pro Vás montáž i případný servis. Zeptejte se na cokoli potřebujete, ať vířivka slouží k Vaší spokojenosti.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 000,00 Kč
Vybráno 22.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.