8.2.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Vím, že nic nevím? Proto je tu internetová poradna!

Sdílejte článek:

(PR) 08|02|2015

Život před nás staví mnoho složitých a zapeklitých situací. Někdy je to drobnost, někdy však i zásadní problém. Potřebujete řešení a odpovědi na svoje otázky. Existuje však místo, kde se můžete zeptat v podstatě na cokoliv, kde získáte relevantní poznatky z jakéhokoliv oboru?

Ano, zásadním zdrojem informací je dnes internet. Pečlivým hledáním můžete na síti najít v podstatě cokoliv. Většinou však jen v obecné poloze. A to často nestačí. Většinou potřebujete proniknout do problému hlouběji, vaše otázky žádají detailnější a sofistikovanější odpovědi. Tehdy potěší rady od zkušenějších, v životní, společenské či oborové situaci lépe se orientujících spoluobčanů, odborníků.

V takovém případě přijde vhod internetová poradna. Taková poradna, kde najdete informace rychle, bez zdlouhavé registrace. Poradna, kterou navštěvuje a komunikuje zde opravdu velké množství uživatelů, kteří vzájemně tříbí jednotlivé názory, kde je frekvence otázek a odpovědí oproti jiným webům natolik vysoká, že je zde největší pravděpodobnost nalézt uspokojivé odpovědi na vaše otázky, získat potřebné rady a podstatné informace.

idea

Důležitou podmínkou naší spokojenosti při hledání zadaného tématu je samozřejmě i uživatelsky vstřícné prostředí poradny a možnost intuitivního ovládání, které významně šetří náš drahocenný čas a vedou přímo k požadovanému cíli. Všechny tyto výše popsané přednosti najde každý zájemce o dobrou radu na poradně Poradte.cz.

Téměř nekonečné množství témat ze všech možných oborů lidské činnosti. Od automobilů po zdraví, přes politiku, počítače, přírodu, společenské situace, sport, školu, ale i různé vzkazy, přání či stížnosti. Odpovědi na tisíce otázek, které vás mohou zajímat. Navíc s bonusem, kdy v případě, že nedostáváte na položenou otázku potřebné reakce, můžete si tuto kdykoliv zaktualizovat, přeformulovat, aby výsledek vašeho zkoumání byl co nejlepší. A to i v případě, pokud nejste registrovaným uživatelem.

Potřebujete tedy poradit se zásadním životním problémem, potřebujete jen doplnění informací k nějaké diskusi, potřebujete znát jiné názory k porovnání, chcete někomu něco vzkázat či získat jiný pohled na věc, o kterou se zajímáte? Zkuste navštívit internetovou poradnu Poradte.cz. Nejen, že si  zlepšíte svůj všeobecný přehled, získáte spoustu potřebných a zajímavých informací, ale zvedne se vaše společenské povědomí i intelektuální aktivita. To vše se v životě velice často hodí (a nejen v diskusích pod zpravodajskými články)!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 81 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.