JB3c15de_stola
3.6.2016
Kategorie: Ekonomika

Vietnamské mafie jako hlavní sponzoři českého politického establishmentu?

Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND 03|06|2016

Již delší dobu si cvrlikali vrabci na střeše, že jeden z hlavních příjmů pro některé mainstreamové politické strany a jejich předáky jsou „dary“ od vietnamských “zločineckých uskupení”.  Proto nás zas tolik nepřekvapila zpráva v tisku, že hnutí Andreje Babiše dostalo dar 500 000 Kč od jisté firmy Velta Plus EU s.r.o. To by možná nebylo nic tak překvapivého, kdyby se firma primárně nezabývala dovozem a prodejem tabáku a jejím majitelem by nebyl jakýsi pan Dong Khao Vu, tedy Vietnamec trvale bydlící údajně v jistém paneláku Na Petřinách na Praze 6. To zrovna pár dnů poté, co Babišovo hnutí ANO zabránilo přijetí nekuřáckého zákona pro restaurace a hospody. To mě vede k několika neodkladným otázkám.

  • Proč Vietnamci potřebují politické krytí?
Protože jejich naprostá většina podnikatelských aktivit se pohybuje ve sféře černé (kriminální) a šedé ekonomiky.  Jak můžete legálně provozovat síť večerek, které primárně slouží k distribuci drog mladým narkomanům a jako krycí aktivita pro jejich majitele? Pouze když máte silnou politickou podporu a mediální krytí! Jaká je skutečnost začíná být veřejně známo. Stačí se začíst do výročních zpráv České protidrogové centrály (např. loňská stránka 88).
  •  V čem Vietnamci „podnikají“ a jak to funguje?
Primární příjmy mnohých Vietnamců v ČR jsou z trestné činnosti. Především se jedná o výrobu, prodej a pašování drog (marihuana, pervitin, ale i opium). Zde Vietnamci prostřednictvím sítě večerek, Asia bister a nails studií rozjeli velmi agresivní marketing vůči české mládeži. Obvykle to funguje tak, že si ve škole vytypují děti z problematických rodin a následně je dotyčný naučen na cigarety, pak marihuanu a končí se pervitinem …. Výsledkem jsou tisíce zcela rozvrácených a zničených rodin a potenciální obrovská drogová krize. Ostatně onen nářek českých medií nad vysokou konzumací drog mezi českou mládeží má původ právě zde! To vše za přihlížení úřadů a policie a pod krycí propagandistickou mlhou masových medií typu ČT. Odhadovaný výnos Vietnamců z prodeje drog je ročně cca 30 miliard Kč.
 .
Dále jde o ilegální prodej cigaret a alkoholu. Další z klíčových zdrojů příjmu všech vietnamských večerek, bister a obchodů. Mimochodem všimněte si, že úplně všechny vietnamské obchody vždy prodávají cigarety. To bude asi i případ výše zmiňované firmy. Obvykle to funguje tak, že Vietnamci dovezou nejlevnější surový tabák, ten se následně ztratí, aby se zase objevil ve formě Marlborek ve vietnamských večerkách. Podobně to funguje i ilegálního alkoholu. Ten si následně vietnamští obchodníci sami stáčejí do připravených lahví a prodávají jako Rum, Becherovku, fernet  apod. Tedy představa, že si kupujete u Vietnamců legální a tedy bezpečný alkohol je jen ze sféry fantasií. Odhadovaný zisk z těchto aktivit je ca 5-7 miliard korun ročně.
 .
Nyní již více méně „bezvýznamné“ jsou pašování textilu a padělání značkových výrobků. Podobné aktivity dnes slouží více méně jako krycí firmy pro distribuci drog, či praní špinavých peněz. Na vzestupu je naopak tradiční pašování ilegálních imigrantů z východu do Německa a podvody s falešně vykázaným DPH. (Za tím stojí právě ona nová generace Vietnamců, kteří již vyrostli v ČR a umí dobře česky. To oni rozjeli sofistikované drogové obchody, podvody s DPH apod.)
 .
Tak teď mi řekněte o kolika z výše uvedených témat jste četli v novinách, či slyšeli v televizi? O žádném, že?! A není Vám divné, že třeba ve Francouzské ulici na Praze 2 na prestižních Vihohradech  může vedle sebe fungovat 7 vietnamských večerek, ačkoliv jsou zcela mimo zájem zákazníků?! Z čeho žijí?! Kde berou jejich majitelé peníze na placení nájmů, bytů, či stipendií pro jejich děti na soukromých školách.
  • Kdo v politice jde Vietnamcům a jejich „podnikání“ nejvíce na ruku?
Podpora vietnamské menšiny a jejich černé a šedé ekonomiky je obvyklým mixem multikuturní hlouposti a chamtivosti, kterou známe i ze současné imigrantské „krize“. Přesto stojí jistě za úvahu si připomenout hlavní aktéry a doufat, že si je spravedlnost dříve, či později najde. (Když ne ta světská, tak ta vyšší).
  • Zelení – to je obvyklý mix hlouposti řadových členů a ideologické zaslepenosti a chamtivosti vedení. Zatím co běžný obyvatel „Kliniky“ asi bude k Vietnamcům do večerky chodit pro drogy, tak vedení bude mít nejspíš i jiné pohnutky. Vietnamci považují Zelené za užitečné hlupáky….
  • ANO – Babiš – taková světlejší verze Zelených, kde ale převažuje ideologická zaslepenost Babišových pravdoláskařů spojená s obvyklou chamtivostí. Vietnamci považují ANO za velmi významného partnera, neboť ovládá pro ně klíčové ministrerstvo financí (celní správa). To by totiž ze zákona mělo postihovat ilegální prodej alkoholu a cigaret, jednoho z hlavních zdrojů příjmu Vietnamců v ČR a z nějakého záhadného důvodu to nedělá…. Stejně jako nechodí do vietnamských firem kontroly z FÚ.  To je ostatně výsledek tlaku pravdoláskařů na A. Babiše, který dříve zaujímal ve věci vietnamské menšiny v celku realistické stanovisko. (viz „skandál“ s jeho konstatováním, že Vietnamci neplatí daně“)
  • ČSSD –  nyní zcela pod kuratelou neomarxistického křídla reprezentovaného  Dienstbierem, Marksovou, Valachovou  a dalšími výtečníky. Opět se bude jednat o směsici ideologické motivace a osobní chamtivosti. Tu Vietnamci považují za dalšího hlavního partnera, neboť ovládá pro ně tolik potřebné ministerstvo vnitra a policii.  Byla to ostatně ČSSD, která prosadila možnost extradice vietnamských kriminálníků z ČR do Vietnamu. Toto zdánlivě neškodné opatření totiž znamená, že pokud Policie ČR chytne a usvědčí vietnamského zločince třeba pana Nguyena, tak bude po odsouzení vypovězen do Vietnamu, kde ale druhý den bude na svobodě a následně se do ČR vrátí s novými doklady jako třeba pan Trang. 
  • KDU-ČSL – je zcela ve vleku neomarxistických sil a menšiny otevřeně podporuje, ale díky jejich malému významu a nejasné budoucnosti jim Vietnamci nevěnují mnoho pozornosti.
  • TOP 09 – další otevřeně pravdoláskařská strana, která podporuje imigranty na úkor českého obyvatelstva. Byla to právě TOP 09, která spolu s ODS pomohla transformovat vietnamské podnikání z nevýznamného pašování textilu na obří zločinecké konglomeráty, které ovládly výrobu a prodej drog, ilegální prodej cigaret a alkoholu a v poslední době i pašování ilegálních imigrantů přes území ČR do Německa. Připomeňme si příspěvky radnic, které ovládá TOP 09 na vietnamské multikulturní krycí aktivity. Nicméně jasně vidíme, že Top 09 směřuje k zániku a to vidí i vietnamští bossové.
  • ODS – strana, která také významně přispěla k rozvoji nelegálního vietnamského podnikání. Dnes je její význam marginalizován, ale přesto patří nadále k předním podporovatelům vietnamské „integrace“. Zvláštností asi bude, že v ODS byl při podpoře vietnamského podnikání a imigrace zcela nevýznamný ideologický motiv a vždy se zdál být hlavním hybatelem osobní prospěch.  
Jak vidno, vietnamská mafie se v ČR dostává na nový level. Přestává skrývat vazby na politický establishment a přechází na model a la komunistický Vietnam, kde vláda a zločinecké mafie tvoří jedno tělo. Proč tedy dar 500 000,- Kč pro Babišovo ANO? 
 .
 .
Ekonomický zájem pan Dong Khao Vu a jeho tabákové firmy je zcela prostý. Pokud by se omezilo kouření v restauracích a hospodách, snížil by se i prodej ilegálních cigaret. U Vietnamců totiž nakupují výhradně nižší a chudší vrstvy a těm je jedno, že jsou jejich Sparty, či Marlborky padělané, hlavně, že pár korun ušetří. Současně tyto vrstvy nejvíce kouří. Pak Dong Khao Vu si tedy dal dohromady 1+1 a začal jednat, jak je zvyklý z Vietnamu. Základní rozdíl mezi Čechy a Vietnamci je v tom, že většina Čechů korupci odsuzuje a považuje za něco špatného, tak naprostá většina Vietnamců ji považuje za normální jednání. Je to tedy problém kulturní a jak vidno nemá řešení. Stejně jako u těch drog, Zkuste vysvětlit vietnamskému “obchodníkovi”, že prodávat drogy dětem je špatné. Nebude vůbec chápat, o čem to mluvíte. Vždyť je to přece super business …
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 255,00 Kč
Vybráno 9.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 627 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.