RAKOUSKOMIGRACE
20.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Vicekancléř Strache je pobouřen rostoucím počtem vražd Rakušanek migranty

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V sobotu 19. ledna se konal ve Vídni tradiční Novoroční stranický den FPÖ 2019. Vicekancléř Strache ve své řeči vyjádřil zděšení nad rostoucím počtem zavražděných a znásilněných rakouských žen.

Řekl, že se nesmí zamlčovat, že za rostoucí počet těchto násilných zločinů nejsou zodpovědní Rakušané, ale že se jich často dopouštějí migranti a proto jsou za to spoluodpovědní ti, kteří v roce 2015 oslavovali a vítali migrační vlnu směřující do Rakouska. “Rakouská společnost odsuzuje co nejrozhodněji násilí proti ženám”, uvedl vicekancléř.

Zdůraznil i to, že bude dělat vše proto, aby se o všech skutečnostech týkajících se zločinů proti ženám otevřeně diskutovalo.

Podle Stracheho bylo správné a důležité, že nová vláda zastavila nezodpovědně povolenou ilegální migrační vlnu do Rakouska. Rakouské hranice jsou opět chráněny a vláda kancléře Kurze vytvořila podmínky pro to, aby se azylové řízení podstatně urychlilo.

Strache zdůraznil, že každý azylant, který nedodrží rakouské zákony, musí Rakousko nutně opustit. Vicekancléř velmi chválil ministra vnitra Herberta Kicka, že jeho přičiněním se Rakousko opět stane bezpečnějším, neboť už nyní dosáhl, že vyhošťování azylantů, kteří nedostali azyl, jakož i těch, kteří se dopustili trestných činů, se podstatně urychlilo.

 

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 979 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.