VELIKONOCE419
21.4.2019
Kategorie: Společnost

Vhled pana prezidenta, reportáž ZDF a velikonoce

Sdílejte článek:

RED HOOK

Nový ministr dopravy Kremlík byl u pana prezidenta. Na táčkách. (Pro neznalé – táčky jsou družné sousedské posedění s rozhovorem.) Když táčky skončily, pan Kremlík přítomným novinářům sdělil, že pan prezident má do dopravy veliký vhled.

A největší vhled má prý co se týče kanálů. Tam že panu Kremlíkovi pan prezident přišel skorem jako zřec. Třeba zatím nezrealizovaný kanál Odra-Labe-Dunaj umí pan prezident nakreslit, i když tluče špačky, bo náš Nejvyšší dokáže dělat několik věcí najednou.

Pan prezident prý také vyslovil smělou vizi, která je ve stručnosti o tom, že jednou by se v naší republice mohlo dát všude dojet lodí.

Sám pan prezident že každé léto sjíždí rybník Máčedlo v dvoukomorovém nafukovacím věrnostním člunu Bounty, který dostal zdarma v Bauhausu i s pádlem. A že ho mrzí, že se nikam z Máčedla nedostane.

Koho to nemrzí jsou žabí muži, co se za ním brodí po pás v bahně, aby provedli záchranu, kdyby se hlava státu udělala. Představa, že by jim z Máčedla pan prezident ujel třeba do Karviné, je děsí.

Tak.

Německá televize ZDF zveřejnila reportáž, kde je slovenský premiér České republiky vykreslen jako velikánský padouch.

Pro přiblížení – velikánský padouch je například Gargamel, který loví Šmouly a fakt ho nenávidím moc, bo Šmouly může lovit jen deprivant.

Tak jako takový padouch byl náš pan premiér vykreslen a šlo to do světa různými kanály, které má jinak pod palcem náš Nejvyšší, bo se na nich v duchu plaví.

A pan slovenský premiér České republiky řekl, že ho chtějí v Německu zničit, a že je celá reportáž vymyšlená, vycuclá z palca, vytržená z kontextov volajakou německou dokumentaristickou bosorkou, ktorá ani nevie, kto to byl ujo Honecker.

Pak ještě pokračoval, ale rozumět mu nebylo, protože v rozrušení přešel na své osobní esperanto.
Nechci se v tom moc vrtat, snad jen, že my všichni nemáme z ostudy pouze kabát, ale celej šatník včetně spodního prádla.

Mno.

Psycholožka Becky Spelmanová prý navrhne britskému ministru zdravotnictví, aby se věkově omezila konzumace velikonočních vajec. Děti se prý přežerou, nadmou, následně ujdou a to fakt nechceš.

U dospělých na Velikonoce toto hrozí míň, protože většinou než se stihnou přežrat a nadmout, jsou zlití jak pověstný ruský mužik.

My od Hooka na tohle nemáme nějaký silný názor. Za sebe mohu říct, že co vím, vždycky jde otevřít okno.
A adolescenta jím vyhodit.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli budu opět plést pomlázku. Jsem jim řekl, že ano. Upletu pomlázku z akátu. Jako vždy. Rány se po ní déle hojí.

Dnes bude hezky. A zítra taky. Což je prima.

To je zatím vše.

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 900,00 Kč
Vybráno 14.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 188 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.