global
11.4.2021
Kategorie: Politika

Vhání nás korona mílovými kroky do nového světového pořádku?

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Nejen pro mě je to víc než jasné – protože na Západě je mnoho renomovaných expertů, kteří si to nejen myslí, ale jsou o tom přesvědčeni! A žádného z nich nelze v žádném případě difamovat a označovat jako pomateného fanatického konspiračního teoretika, jak to v podobných případech dělají dévotní a poplatná systémová média!

1517492243852Jednou z takových uznávaných autorit je i německý docent, historik a politolog, autor, publicista a žurnalista Peter Orzechowski. V Mnichově studoval historii, germanistiku a politologii.

Ten je přesvědčen, že neodvratně směřujeme obrovskými kroky do totálně nového světového řádu, ve kterém bude méně svobody, než ji měli poddaní ve středověku.

V dalším něco z jeho myšlenek, přesvědčení a argumentů, které nedávno uvedl ve své publikaci.

Nejprve ale jedna “velmi zajímavá diplomatická” výpověď prezidenta Bundestagu, Wolfganga Schäubleho, která nám hodně prozrazuje:

“Konečně teď dostaneme ekonomickou a finanční unii, kterou jsme politicky nedokázali realizovat (celosvětovou máte na mysli pan Schäuble, pravda? – moje otázka)”

Náš život je ohrožen tak velmi jako nikdy dosud! Politika a média nám neustále namlouvají a doslova nám vtloukají do hlav, že jedině Covid je naším největším ohrožením a bohužel většina z nás zde uvěřila. Pravda je ale zcela jiná.

Covid je jen “služebník” a slouží globálně operující elitě jako skvělá a optimální záminka, aby naše soužití a naše životy byly kompletně přeorganizovalo a aby nám tak byly vnucena nová pravidla života. Tato elita pracuje už léta na tom, aby zničila tradiční hodnoty naší křesťanské společnosti a našeho života:

Klasickou rodinu, národy se svou svrchovaností (ty nelze snadno manipulovat – jednotnou “lidskou kaši” ano), naši důvěru v pravé demokratické zákony a především naši osobní svobodu.

Tato svoboda je nám sice garantována v rámci lidských práv definovaných OSN a zaručuje ji i německý Grundgesetz (ústava), jakož i zákondárství členských států EU, ale teď, když nastala “vláda” údajné celosvětové pandemie, tak jsme se najednou stali “vyděděnci” takové svobody a všude kontroluje policie – někde dokonce i armáda – abychom v tomto stavu setrvali.

Najednou už nesmíme sami rozhodovat o našem životě a ani o našem zdraví. To dělají za nás politické autority a jejich virologové. Zdegradovali nás na malé děti, které musí poslouchat a poslušně se nechat očkovat fakticky čímkoli, co nám autority vyžadují.

Nesmíme se navštěvovat, nesmíme se shromažďovat, nesmíme společně oslavovat, nesmíme dokonce ani jen truchlit společně. A nesmíme cestovat tam, kde bychom chtěli.

Zavřeli nás do nejtemnějšího vězení, kde “dozorci” určují to malé minimum, což nám ještě je dovoleno. A abychom ve všem poslouchali, tak plodí iracionální strachy a posílají je na nás, aby nás jimi zcela ochromily, což se jim bohužel dobře daří.

A nebezpečné pro nás velmi při této tvorbě nového světového pořádku je říkat to, co si opravdu myslíme. V takovém případě nám může být odebráno všechno – především naše práce, kterou si vyděláváme na živobytí.

K tomu dodám, že naší jedinou a poslední baštou, která nám ještě zbývá, je suverénním nacionální stát a právě ten nám globalistické elity chtějí vzít za každou cenu.

To by si měli uvědomit naplno všichni roduvěrní Češi, protože Česko je zemí, kde působí extrémně hodně odstředivých sil a národně nacionálně povědomí je poměrně slabé. Mnohem lépe jsou na tom např. Maďaři a Poláci. Na Balkáně jsou zejména Srbové, kteří mají toto povědomí nesmírně silné.

Pokud si toto plně neuvědomíme a neposílíme naši českost, naše národní povědomí, tak naše státnost bude velmi rychle už jen minulostí!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 622 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)