g.denik_.czp201610060422101_denik-63-4013619261a7c84555db5a53f7620161944704ab
26.4.2017
Kategorie: Společnost

Veverky, vrchní finančnák Janeček a Pavka Korčagin

Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak jsem četl, že v roce 2012 byl kdesi postaven most přes silnici. Spešl most pro veverky. Sál čtyři mega. Zatím po něm veverky přešly pětkrát. Což je slušný. Ochránci zvířat jsou spokojeni. Radnice tvrdí, že jde o krok správným směrem. Pokud má radnice na mysli to, že se obecní prachy projebou za co největší píčovinu, pak souhlas. Akorát že nejde o krok, ale o docela slušnej úprk. Jo.


Šéf finanční správy pan Janeček je dobrej týpek. Nezapře svého učitele. Myslím pana Babiše, toho podkarpatského milovníka ovcí. Jsem četl jedno jeho vyjádření a je to stejně zmatené, jako když pohovoří náš slovenský rozvědčík.
Tedy, napsal bych, že je to stejně retardované, slabomyslné a opilé, ale nechci být popotahován. Pan Janeček řekl, že každá firma je podezřelá a musí se kontrolovat. Případně zlikvidovat pomocí zajišťovacího příkazu, což finančáci s oblibou dělají. Jak Janeček uvedl, „Vždycky je to o té ekonomice, čo ten dotyčný ztrácí a čo získává…“ Tak určitě.

Nějakej Jaromýr Kryštof budoval svou firmu dvacet let. Pak se komusi znelíbil, finančák vydal zajišťovací příkaz a firma byla z hodiny na hodinu v prdeli. Sice vyhrál soud, po dvou letech, ale je mu to k hovnu. Tu nucenou pauzu nedožene. Pan Janeček řekl, že prostě je třeba se na to dívat tak, že každý může být bílý kůň a v dnešní době, kdy je všechno přelakované, se dost těžko pozná, kdo má co vespod. Proto on a pan Babiš předpokládají, že všichni jsou svině zlodějský. Díky tomuhle osvícenému přístupu se nemůžou seknout. Nikdo jim neunikne. Protože proč? Protože jsme v době, kdy se kalí ocel.

Pavka Korčagin vylétl z hnízda čapího a kouká, kde by buržuje sekl přes drápky. Ostrovskij v hrobě vesele kostma chrastí a na Auroře začli čistit laufy, aby, až to z nich jebne, se neroztrhly a neudělaly nějakou multikulty rotyku.
A přijde podzim a premiérem bude náplava, co přišla až tam z daleka od Moskvy. A bude nás mistrovat podivnými souvětími s dikcí unaveného Čukči.

A jestli si někdo myslí, že je to teď voser, tak se šeredně plete. Budem pod takovou kontrolou, že budem mít strach se blbě pohnout.  Budem sedět doma a chroupat šopák z řepky olejky a od rána do večera budem vyplňovat hlášení, co jsme kde provedli. A budem očipovaný a onáramkovaný a utlumený, protože řepka olejka v množství větším než malém funguje jako lexaurin.

A já lovím v paměti slova Písně práce abych nezaostal a slibuju tu přede všemi jako soudruh mastný, že chci aby v naší zemi byl pan Babiš šťastný. A on bude, protože to procento voličů, které potřebuje aby to u nás ovládl, má.

Bohužel.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jim tu Píseň práce zazpívám. Jsem jim řekl, že ještě ne. Nechci se unáhlit. Ale pokud vše půjde jako doposud, na podzim ji zazpívám při otevřeném okně. Aby soudruzi viděli, že i když jsem byl navenek kontra, v srdci jsem zůstal jejich.

Dnes bude fajn. Teplo a tak. Což se mi líbí.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 133 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,31 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.