g.denik_.czp201610060422101_denik-63-4013619261a7c84555db5a53f7620161944704ab
26.4.2017
Kategorie: Společnost

Veverky, vrchní finančnák Janeček a Pavka Korčagin

Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak jsem četl, že v roce 2012 byl kdesi postaven most přes silnici. Spešl most pro veverky. Sál čtyři mega. Zatím po něm veverky přešly pětkrát. Což je slušný. Ochránci zvířat jsou spokojeni. Radnice tvrdí, že jde o krok správným směrem. Pokud má radnice na mysli to, že se obecní prachy projebou za co největší píčovinu, pak souhlas. Akorát že nejde o krok, ale o docela slušnej úprk. Jo.


Šéf finanční správy pan Janeček je dobrej týpek. Nezapře svého učitele. Myslím pana Babiše, toho podkarpatského milovníka ovcí. Jsem četl jedno jeho vyjádření a je to stejně zmatené, jako když pohovoří náš slovenský rozvědčík.
Tedy, napsal bych, že je to stejně retardované, slabomyslné a opilé, ale nechci být popotahován. Pan Janeček řekl, že každá firma je podezřelá a musí se kontrolovat. Případně zlikvidovat pomocí zajišťovacího příkazu, což finančáci s oblibou dělají. Jak Janeček uvedl, „Vždycky je to o té ekonomice, čo ten dotyčný ztrácí a čo získává…“ Tak určitě.

Nějakej Jaromýr Kryštof budoval svou firmu dvacet let. Pak se komusi znelíbil, finančák vydal zajišťovací příkaz a firma byla z hodiny na hodinu v prdeli. Sice vyhrál soud, po dvou letech, ale je mu to k hovnu. Tu nucenou pauzu nedožene. Pan Janeček řekl, že prostě je třeba se na to dívat tak, že každý může být bílý kůň a v dnešní době, kdy je všechno přelakované, se dost těžko pozná, kdo má co vespod. Proto on a pan Babiš předpokládají, že všichni jsou svině zlodějský. Díky tomuhle osvícenému přístupu se nemůžou seknout. Nikdo jim neunikne. Protože proč? Protože jsme v době, kdy se kalí ocel.

Pavka Korčagin vylétl z hnízda čapího a kouká, kde by buržuje sekl přes drápky. Ostrovskij v hrobě vesele kostma chrastí a na Auroře začli čistit laufy, aby, až to z nich jebne, se neroztrhly a neudělaly nějakou multikulty rotyku.
A přijde podzim a premiérem bude náplava, co přišla až tam z daleka od Moskvy. A bude nás mistrovat podivnými souvětími s dikcí unaveného Čukči.

A jestli si někdo myslí, že je to teď voser, tak se šeredně plete. Budem pod takovou kontrolou, že budem mít strach se blbě pohnout.  Budem sedět doma a chroupat šopák z řepky olejky a od rána do večera budem vyplňovat hlášení, co jsme kde provedli. A budem očipovaný a onáramkovaný a utlumený, protože řepka olejka v množství větším než malém funguje jako lexaurin.

A já lovím v paměti slova Písně práce abych nezaostal a slibuju tu přede všemi jako soudruh mastný, že chci aby v naší zemi byl pan Babiš šťastný. A on bude, protože to procento voličů, které potřebuje aby to u nás ovládl, má.

Bohužel.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jim tu Píseň práce zazpívám. Jsem jim řekl, že ještě ne. Nechci se unáhlit. Ale pokud vše půjde jako doposud, na podzim ji zazpívám při otevřeném okně. Aby soudruzi viděli, že i když jsem byl navenek kontra, v srdci jsem zůstal jejich.

Dnes bude fajn. Teplo a tak. Což se mi líbí.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč

Celkem za měsíc: 6 536,00 Kč
Vybráno 18.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 71 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,31 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.